/i/Başıma Geldi

Hayatta başınıza gelenlerden ibaret değil midir?
 1. 1.
  +2
  rutin kan değerleri falan filan işte. sonuçlara baktı, sigara kullanıyor musun dedi. hem evet hem hayır dedim. nasıl yani dedi. yılda 11 adet içiyorum dedim. tekrar nasıl yani dedi. yılda 11 adet içtiğimi tekrarladım. 11 paket mi dedi. hayır 11 adet dedim, bu üç olmuştu ve dördüncü kez söylemeye hiç niyetim yoktu. her ay bir tane mi içiyorsun dedi, hayır dedim. neden bırakmıyorsun dedi. bağımlı değilim ki de bırakayım dedim. ama düzenli olarak 11 tane içiyormuşsun dedi. ben de düzenli olarak size de geliyorum dedim. pgibolog bir tanıdığım var istersen dedi. ben de yok dedim.
  ···
 1. 2.
  0
  o nasıl bakış lann
  ···
 2. 3.
  +2
  Yılda 11 dal sigara nedir amk millet günde 2 paket bitiriyor (:
  ···
 3. 4.
  0
  Hahahahahahahahah harbimi la
  ···
 4. 5.
  +2
  ilginç bir diyalog. bir o kadar da saçma.
  ···
 5. 6.
  +1
  Çok şey kattı bunu öğrenmek
  ···
 6. 7.
  0
  Neden 12 değil diyerek ekledi birden. Ben de neden 10 değilse o yüzden dedim. Peki alkol kullanıyor musun dedi. Ağzıma sürmem dedim. Neden dedi. Teşvik mi etmeye çalışıyorsunuz dedim. Ne münasebet sadece merak dedi. Çünkü 12 bir düzine ediyor dedim. Anlamadım dedi. Sormuştunuz ya neden 12 değil diye dedim. O zaman 10 taneyi de bir deste diye içmiyorsun öyle mi dedi. Evet dedim. Neden dedi. Sayıların gruplandırılması beni rahatsız ediyor dedim. Neden dedi. Bilmem dedim. Ne zamandır bu alışkanlığın devam ediyor dedi. Alışkanlık değil rutin dedim. Peki öyle olsun ne zamandır devam ediyor dedi. Hatırlamıyorum dedim. Peki ne zaman bitirmeyi düşünüyorsun dedi. Hepsini deneyince dedim. Nasil yani tum sigaralari deniyor musun dedi. Evet dedim.
  ···
 7. 8.
  0
  Neden yapiyorsun bunu dedi. Bilmem dedim. Peki nasil yapiyorsun dedi. Paket aliyorum, bir tane icip çöpe atiyorum dedim. Pakete yazık değil mi dedi. Sağlığıma yazik degil mi dedim. Haklisin dedi. Ve ekledi: neden içiyorsun o zaman diye. 11 taneden bir şey olmaz dedim.
  ···
 8. 9.
  0
  1 tane iç öyle dene Hem sayı grubu değil çünkü grup değil hem denemesi daha kolay öbür türlüsü hamallık takıntılı kardeşim
  ···