/i/Ben

Kendini ifade et !
 1. 1.
  +2
  beyler okulun son gunleriydi artik 1 defa gittim oda makara falan yapmak icin neyse benimde gicik oldugum bir kiz var o kiz da ama gormeniz lazim nasil neftet ediyor neyse karne günu arkadaslara şakasina "hadi kurtuluyorsunuz benden iyisiniz gene" dedim gulustuk falan bu da "1 huur evladindan kurtuluyorum sonunda" diyince bende birden "noldu kürtajmi yaptiricaksin ?" diyince birden sessizlik olustu bizimkiler olum naptin falan kiz hic bisey demeden gitti ama genede nedense kendimi uzgun hissediyorum sizce haklimiyim haksizmiyim kiza hicbir yanlis hareketim olmadi ama gicikti yani bana.
  ···
 1. 2.
  +1
  Perinçeğe oy verirsen evet
  ···
  1. 1.
   0
   Ahahahaahahahaha.
   ···
  2. 2.
   -1
   Yeni okudum iyi yapmışsın tebrik ederim. Perinçeğe oy ver ama yine de
   ···
 2. 3.
  +1
  iyi olmus kasara
  ···
 3. 4.
  +1
  Bir incici olmak bunu gerektirirdi brawo
  ···
 4. 5.
  0
  Bana kalırsa ağır olmuş biraz.
  Şahsen ben karşı cinse karşı bu tip huur, yavşak, şerefsiz v.b küfürlerin kullanılmasına karşıyım. Çünkü onlar biz erkekler gibi bu tarz lafları çok tolerans gösteremiyor, triplere giriyor. ( Tabi bunun yanında işin ahlaki boyutu da var ama ona girmeyeceğim o kadarını biliyorsundur herhalde)

  Yerinde olsam kızın gönlünü alırdım. Yanına git özür dile olmadı mesajla uzunca bir özür mesajı yaz. Bir şey kaybetmez, belki de kazanırsın ;D

  Dipnot olarak şunu da belirteyim lise çağındaki kızların bir bölümünde hoşlandığı kişiye karşı takılma, laf sokma v.b davranış biçimleri mevcut belki de sana karşı ufaktan bir şeyler hissediyor da olabilir. Şahsen bir çok örneğini gördüm.
  ···
  1. 1.
   +1
   Gidip reelde adamın elını sıkıp tebrik edilicek bir yazı 👏
   ···