/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
Bu entry silinmiştir
 1. 1.
  0
  Kardeş adamlar aşırı geliştirmiyor verginin anasını gibip verdiğimizib 100de 1iyle yapıyor
  ···
 2. 2.
  0
  Dolar 3.90
  Euro 4.50
  Hadi eyw
  ···
  1. 1.
   0
   Sana uzun uzun anlatmicam
   Ingiltere 10 kisiden 9 u okur muhendis mimar vb olur gelisir herseyiyle ulkesini geliştirir turkiye 10 kisiden 2 si okur ve ulkesini geliştirir bunu anlamaya calis
   ···
 3. 3.
  0
  Bak huurum, hiçbir zaman kendinden düşük olana bakıp kendini onunla kıyaslama. Üsttekine bakıp ona ulaşmaya çalış ki başarıyı elde edesin.
  ···
 4. 4.
  0
  1997-1999 arası istanbul'da değildim. ben istanbul'da yaşarken istanbul çöp içindeydi, ben Ankara'da yaşarken Ankara da çöp içindeydi, belediyelerimiz çöp direk alayının yeniden kurulması gerekli.
  1995-2002 arasında eve ekmekleri ben alıyordum yaşım gereği, ramazanda pide sırası beklediğim oldu ama ekmek sırası hiç beklemedim Antalya'da.
  geçen hafta babama inme indi, doktorla görüşmesi 1 gün, hastaneye yatışı ilk gün kağıt üzerinde gerçekleşmiş olmasına karşın 2 gün sürdü, kırmızı odada iki gün yattı. bu pazar yine ambulansla zütürdük, geceyi yine kırmızı odada geçirdi, ertesi gün nörolojide yer ayıramadıkları için enfeksiyona atmaya çalıştılar, kayıtta memur yoktu, danışmada memur yoktu, enfeksiyon sekreteri ortada yoktu, annem sinir krizi geçirince eve döndük özele gittik.

  asgari ücret her zaman sıkıntılıydı. ayrıca asgariye 10 tl zam yapılsa neden devletten para çıkması gerekiyor amk hepimiz devlete mi çalışıyoruz? memur maaşları zaten asgarinin üzerinde.

  kumarhaneler açıkken Türkiye daha zengindi, ben bunu bilir bunu söylerim. kumarhaneleri kapatan Meso geberse de tamuda zütünü kara aygırlar gibiyor diye sevinsek keşke.
  ···