/i/Dertleşme

Derdini anlatmayan derman bulamaz..
 1. 1.
  +3
  Sen anlat bir şekilde çözeriz..
  ···
 1. 2.
  +3 -2
  Teravihe gidiyorum diyip kafede oturuyorum
  ···
 2. 3.
  +2
  Tipsizim
  ···
  1. 1.
   +1
   Tipsiz misin ? Ülkenin çoğu johnny deep sanki anasını satayım. ilk önce kendini sevmeyi öğreneceksin aslanım ! Tipsiz olsan bile kendini seveceksin, kişisel bakımını yapacaksın.
   Sen kendini sevmedikce kimse de seni sevmeyecek. O yüzden tipsizsen bunu kabullen ve devam et.
   ···
  2. 2.
   +1
   Sen sevcende kizlar sevmezse adami
   ···
   1. 1.
    +1
    Kızları kim siliyo mk ben yakışıklıyım ama kızlar önemli bişey değil amk
    ···
   2. 2.
    0
    Amı var memesi var panpa daha ne olsun
    ···
 3. 4.
  +2
  yolun sonu görünüyor...
  ···
  1. 1.
   +1
   Ölüm,bir kurtuluş.
   ···
   1. 1.
    0
    merhameti yüreği yok...
    ···
 4. 5.
  +3
  Papmpis aşık olduğum kızı en yakın arkadaşım seviyor
  ···
  1. 1.
   -1
   Aşk hayat gibidir kardeşim. ikisinin de sonunun bilirsin ve devam edersin.
   Şimdi ya cesaretini toplar kıza açılırsın ama en yakın arkadaşını kaybedersin.
   Ya da aradan çekilir unutmaya çalışırsın.

   Ama kızı seviyorsan yakın arkadaşını kaybetmekten korkma çünkü daha nice arkadaşın olacak.
   ···
 5. 6.
  0
  Tipsizim hiç bir yeteneğim yok sosyal bir insan değilim ağzım laf yapmaz hiç dostum yok sevgilim 1 sene önce kadar vardı 1 sene boş geçtim tek hakim olduğum konular siyaset ve din bunlardan bir şey kazanabilir miyim
  ···
  1. 1.
   +1

   tipsizlik


   Tipsiz misin ? Ülkenin çoğu johnny deep sanki anasını satayım. ilk önce kendini sevmeyi öğreneceksin aslanım ! Tipsiz olsan bile kendini seveceksin, kişisel bakımını yapacaksın.
   Sen kendini sevmedikce kimse de seni sevmeyecek. O yüzden tipsizsen bunu kabullen ve devam et.

   yeteneğim yok ağzım laf yapmıyor asosyalim   insanlar ürün gibidir dostum kendini değerli kılmak için kendini geliştirmelisin. insanlar konuşabildikleri insanlarla arkadaş olurlar. Her konuda ufak da olsa bir bilgin olsun, olmasa bile insanlardan öğrenmeye çalış.

   Siyaset ve din konularını seviyorsan bu gruplarla takıl en azından farklı görüşleri tanırsın ve arkadaş bulabilirsin.
   ···
 6. 7.
  +3
  benim omurga omurilik ve piskolojik hastalıklarım var skolyoz, duruş bozukluğu, boyunda duzlesme, gerilim tipi baş ağrısı kronik sonra sag gözde konjuaktif yırtılma 40 gün sonra üniversite sınavım var 1 sene tekrardım zaten sınava odaklanamiyorum kafam hep gelecekte ileride rezillik çeke çeke yasarim hep böyle mi sürücek die annem babam ayrı babamin amina koyim orusbu cocu hiç maddi yardımı yok 5 senedir hiç gormedim her ne ise ben sınavı kazanamazsam eğer sanayi gibi ise girip mecbur çalışmak zorundayım annem daha fazla bakamaz ben zaten utanıyorum hep yük oldum b3n bu halde çok zorlaniyorum günlük hayatı sürdürürken ve hayattan hiç tat zevk almiyorum içim içimi yiyo canım yaniyo sağlığı yerinde olan mutlu insanlari kıskanıyorum hep mesela yolda biri görsem omurgasina bakıyorum benim gibi olan başka var mi die zoruma gidiyo kafama takmamaya çalışıyorum ama olmuyo çünkü içe kapanik bi hale girdim sınavlar sağlık sorunları kaygı yüzünden zaten mahallemde ortamım yok 3 sene oldu yeni sayılırz burda insanlar tarafından pek sevilmiyorm gozlerim tuhaf bakiyo katıl bi insanmisim gibi bi kaç orusbu cocu makara yapiyo zoruma gidiyo kaldirami6orm felçli falan diyen oluyo inan şimdi bile gozlerim doldu ağlamamak için kasiyorum kendimi çok canım yaniyo bazende diyorum ki derdi veren Allah kuluna kaldiramicagi yük vermezmiş diyorum kaderimde böyleymiş diyorum ama zor çok zor hem ailevi hem maddi hemde sagl8k sorunları bi arada olması yaşım daha çok genç 19 yaşıma giricem askere gidicem nerdeyse nasıl yaparım askerliği sonra üniversiteyi kazandım diyelim nasıl geçinirim die korkuyorum şuan daha çok üzüldüm aq :(
  ···
  1. 1.
   +1
   ilk önce hastalığın var bunu kabullen. Evet bu sıkıntılara sahipsin ve insanlar çok acımasız.

   Ağrıların mı var ? Peki nolmuş ? Bu senin başarılarına engel mi ?
   Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum yazmıssın

   AĞLA


   Ciddi söylüyorum kardeşim ağlamaktan çekinme. Kimse senin gözyaşından değerli değil. Gözler yaşarmadıkça, gönülde gökkuşağı oluşmaz.

   Evet bu sıkıntıları biz yaratmadık belki de hiçbir zaman düzelmeyecek ama bu mutlu olmamıza engel değil.
   ···
 7. 8.
  +1
  Sevmiycek beni benim onu sevdiğim gibi biliyorum ama elimden bi şey de gelmiyo içim içimi yese de bunun için onu suçluyamam daha ben kendimi onun yanına yakıştıramazken her neyse ya öyle işte ...
  ···
  1. 1.
   0
   müsaitsen şunu dinle bak ilacın burda
   https://www.youtube.com/watch?v=Kl8Kqx3lDhY
   ···
 8. 9.
  0
  Ilkokula basladim
  ···
 9. 10.
  -1
  kanka bu hayattan daha fazla zevk alamıyorum . Zevk alabilceğim çoğu şeyi yaptım bugüne kadar yaşım çok genç daha ama çok hızlı yaşadım erken ölücem gibime geliyo. Yaşamak istiyorum ama hayattan zevk de almak istiyorum. Aşırı uyuşuğum, hissizim, tepkisizim her şeye sanki olacak her şeyi önceden yaşamış gibiyim.
  ···
 10. 11.
  -1
  Para lazım
  ···
 11. 12.
  +1
  Am yoooook
  ···
 12. 13.
  +2
  3 yıldır deli gibi sevdiğim kız (açılmak fırsat olmadı tam açılacaktım kanka zaten bilior aq dediler )benim kankamı seviyormuş
  ···
 13. 14.
  -1
  Öncelikle cümleten sa beyler mevzuyu anlatıyorum direk benim bi tane sevgilim var başka okulda fiziği falan mükemmel beni aldattığını öğrendim soğuk davranıyo ama ayrılmıyo bende ayrılamıyorum ama bu durumdan acayip rahatsızım taktik pls.
  ···
 14. 15.
  0
  Kız lazım panpa
  ···
 15. 16.
  0
  Param yok çalışmayı sevmiyorum kısaca iş zütüm yok

  Edit : asosyal değilim, tipsiz değilim (hatta görenin dibi düşer öyle diyeyim sarışın yeşil göz orantılı ve düzgün fizik vs. ) Üni okuyorum bu ay bitecek.
  ···
 16. 17.
  0
  Dermen ne demek
  ···