/i/Dertleşme

Derdini anlatmayan derman bulamaz..
 1. 1.
  0
  bana bi akıl verin beyler ilk kez bir kızı ilkokulda sevmiştim. daha sonra pek kızlarla aram olmadı halada kız peşinde koşmam.Ama gördüğüm rüyalar beni öyle bir etkiye alıyorki bazen 1 haftamı berbat ediyor. Rüyamda bugün ilkokulda sevdiğim kızı gördüm (Aynı mahallede oldugumdan hala görüyorum arada) nasıl diyim gerçekte öyle biri değildi ama rüyamda öyle bir haldeydiki tam benim kafadan tam aradığım bir kız yani. gerçekte görüyorum arada gram etkilenmiyorum ama rüyada gördüğümde gerçekten sanki yıllardır acı çekiyor gibi oluyorum. Sorunum kısaca gerçekte hiç umursamayacağım birşeye rüyamda gördükten sonra bana okadar güzel gözüküp sahip olamadığım için yani gerçek dısı olduğu için aşırı derecede kötü yönde etkiliyor beni.Bu dertten nasıl kurtulurum beyler işteki performansımı bile etkiliyor o derece.
  ···
 1. 2.
  0
  Hala ilkokulda mısın
  ···
 2. 3.
  0
  boşver boşver
  ···
  1. 1.
   0
   kardeşim rüyalar okadar işliyorki içime boşverip geçemiyorum işte
   ···
 3. 4.
  0
  Unutmak istiyorsan umutlarından kurtul. Bir gün senin istediğin gibi biri olabilme umudu sayesinde bu kadar bağımlısındır.
  ···
  1. 1.
   0
   saol cevapladıgın için panpa.ben kız peşinde koşan biri olsam bunu normal karşılarımda hiç öyle biri değilim ve gerçekte umrumda olmayan şeyler birgün rüyamda karşıma çıkınca içime işliyor resmen
   ···