/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 1.
  +18 -19
  NOT: lütfen yazının tamdıbını okumayan bu başlığa entry girmesin, eksisini basıp çıksın gitsin.

  ---

  binlerce kişilik haccac ordusunu deviren yüce komutan rutbil'den sonra, araplar türklere sinirlenip tüm ordusunu orta doğuya göçmüş olan türklerin üstüne salar ve zorla orta doğuya göçmüş oğuz türklerini müslüman yapar. müslümanlaştıramadıklarını köle olarak satar, işkenceler eder ve idam eder. bugün türkler ise köle olmaktan gurur duyan, tarihini bilmeyen, zorla kendisine dayatılan arap kültürünü bir onur olarak üstünde taşıyan aptal bir millettir.

  müslümanlaşan türklerin anadolu'da kırbaçlaya kırbaçlaya müslüman ve türk yaptığı yerliler ise türkleri geçmiştir enayilik konusunda. milyonlarca gürcü, laz, ermeni, kürt, rum kendini türk zannediyor, nasıl müslüman olduğunu bilmiyor.

  islamın nasıl korunduğunu bilmeyen aptal avellere de çok gülüyorum. islamı allah korumuyor, türkler koruyor. türkler olmasa islam buralara gibsen gelmezdi. araplar bizanstan, olmadı batı avrupadan tokatlanırdı ve islam da 300 yıllık ömrüyle tarihe karışırdı. biz enayiler gittik islamın sancaktarlığını yaptık ve islamı bu günlere getirdik.

  şimdi de köleliğimizden gurur duyuyoruz, neyin ne olduğunu bilmeden aptalca savunuyoruz. bu ülke de, anadoluda yaşayan türkler de gibsen akıllanmıycak, akıllansa da hiçbir şey değişmeyecek. çünkü bu ülkede türk kanı taşımayan sayısı, türk kanı taşıyanlardan çok daha fazladır.
  ···
 1. 2.
  0
  OKUMADIM cugu
  ···
 2. 3.
  0
  Eksimi basıp çıktım
  ···
 3. 4.
  0
  Okudum ve eksimi bastım çıktım.
  ···
 4. 5.
  0
  arabın dini diye birşey yok islam dini evrenseldir
  ···
  1. 1.
   0
   evet kardeşim evrensel olan dinde arap coğrafyasında olan şeyler haricinde bi şeyden o yüzden hiç bahsetmez. islam, arap kültürünün devamcısıdır.
   ···
 5. 6.
  0
  kadir kısıroğlunu dinleyin, adam en azından deli, söylediklerine bir sebep getirebiliyorsunuz bu hangi kafada, nasıl bir canlı belli değil
  ···
 6. 7.
  0
  birde bu dinlerini çocuklara aşılıyorlar ya o insan hakkına aykırı ama bizi kim takıyor
  ···
 7. 8.
  0
  Rızanur şu akıl hastası adam değil mi? Atatürk e tak atan. Okudum boş yapmışsın. Ama yazmaya üşeniyorum
  ···
 8. 9.
  0
  Ya bi gibtirgit dıbınakoyim türklere hiç kimse zorla böyle bişey yaptıramaz ancak araplar türk şamanlarını öldürmüştür ve boşluğa düşen türkler islama mecburi geçiş yapmak zorunda kalmıştır
  ···
 9. 10.
  0
  Okumadım avradının selamı var
  ···