/i/Futbol

it's the futbol that's the futbol
 1. 1.
  0
  Malumunuz dünya kupası geldi, ben de seyretmek isteyip de takımlar hakkında bilgisi olmayanlar için bi liste hazırladım.

  Almanya: Teknik direktör Low önderliğinde herkesin saygı duyacağı bir futbol oynayan, tecrübeli futbolcularla harika pas yapan Almanlar şampiyonluk favorisi olmalarındaki en önemli sebep belki de kupanın en iyi orta saha hattına sahip olmaları. 2014 yılında 5. şampiyonluğunu yaşayıp herkesin saygısını toplamaları da favori olmaları için önemli bir sebep.

  Brezilya: Bireysel yeteneğe sahip oyuncuları çoğunlukta buna rağmen pas yapmak konusunda hiçbir sıkıntıları yok. Bize tam bir "takım" izlenimi veriyolar. Ayrıca en etkili hücum takımlarından biri desek yalan olmaz. Bu alanda 5 şampiyonlukla Almanya ile zirveyi paylaşmaları da tangocuları güçlü bir şampiyonluk adayı yapıyor.

  Fransa: Etkili kanat oyunu ile dikkatleri üzerine çeken Fransa turnuvada en genç kadrolardan birine sahip. Yedek kulübesi ile de göz kamaştıran Fransa turnuvada şampiyonluğa aday takımlardan biri belki de en önemlisi.

  Şukulayın ki herkes faydalansın
  ···
 1. 2.
  0
  Brezilya der giderim
  ···
 2. 3.
  0
  2018 kupasını bilmem ama 2019 kupası taş ve sopalarla kazanılacak
  ···
 3. 4.
  0
  Fransa Almanya final yapacak
  ···
 4. 5.
  0
  Almanya yi destekliyorum valla ben
  ···