/i/İş Güç

İŞLER GÜÇLER
 1. 1.
  +3
  Bizim sayemizde olabilir. Evet sevgili kardeşlerim, ağabeylerim,ablalarım, varsa da bacılarım.Önemli birkaç konuya değinmek istiyorum. Sözlük olarak bazı işlere imza atıyoruz.En önemlisi de Türk olarak. Irkı ayrı olanlara gelirsek, benim ülkemde yaşayıp ihanet etmeyen, "Ben Türk'üm" diyebilen, göğsünü gerip bu vatana sahip çıkacak bir vatan evladı olduğuna yemin edebilen herkes benim gözümde hakiki bir Türk'ten farksızdır. Zaten hangimizin atalarının tamamıyla Türk olduğu kesin? Türk olsun olmasın, tüm yurttaşlarıma birkaç çift lafım var.

  Bir çoğunuzun işi gücü karı kız olmuş durumda. Bakın insanız, fizyolojik ihtiyacımız elbette var, lakin bunu bastırmak gerekli. Egosu Allahuekber Dağları'nı geçmiş kadınlarla takılmak yerine, kendinizi,ülkenizi geliştirin.Ülkenizin, dolayısıyla dünyanızın daha iyi bir yer olması için çabalayın. Masturbasyonu azaltın. Kendinize sınırlar çizin. Spor yapın, düzgün beslenin, yeni bir dil, yeni bilgiler öğrenin, ilgi alanları keşfedin.Şu sözü asla unutmadan yaşayın ve yaşatın: "Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur." Dininiz ne olursa olsun ahlaklı olun. ister ateist, ister deist, ister müslüman, ister hristiyan, isterseniz budist olun. Ahlaklı olmayı ve toplumda ki her kesimin değerine sahip çıkmayı öğrenin,ve öğretin. Sadık ve dürüst olun. Düşeni edepli ve size yakışır şekilde kaldırın.

  Avrupa ve Amerika'yı örnek alırken sakın ola ki kötü yanlarını almayın, aldırtmayın.Popüler düzene kurban gitmeyin,ama kendinizi de aşağılattırmayın.Ülkenizin gelişmesi için uğraşın.Bol bol kitap okuyun,ama gerçekçi olsunlar. Bilinçlenin.Sürrealist çalışmalara göz gezdirin. Kadın erkek eşit değildir lakin her cinsiyete olması gerektiği gibi davranın. Kendi cinsinizi ezdirmeyin, karşı cinsi de ezmeyin. insan olduğumuzu unutmayın.Özel hayata saygılı davranın ve asla kötülük düşünmeyin, istemeyin.

  Küfür etmemeyi öğrenin. Küfür insanı yüceltmez,tam tersini yaptığını hatırlayın. Araştırmalar yapın, adaletli olun. Sevin,ama gerektiğinde vazgeçmeyi öğrenin.Her şeyin dozuna dikkat edin,ve sağlıcakla kalın.
  ···
 1. 2.
  0
  Okudum hayatım değişti :/
  ···
 2. 3.
  0
  Okudum bilgilendim şuku
  ···
 3. 4.
  0
  Up up up
  ···
 4. 5.
  0
  Okumadım yerden kaldırırım
  ···
 5. 6.
  0
  Upppp uppp
  ···
 6. 7.
  0
  Yukarı yukarı
  ···
 7. 8.
  0
  Uplqmatqsyon
  ···
 8. 9.
  0
  Eline sağlık zumqilementa
  ···
  1. 1.
   0
   Eyvallah panpa
   ···