/i/Dertleşme

Derdini anlatmayan derman bulamaz..
 1. 1.
  +32 -4
  Paralar , karılar kızlar , deniz , güzel bir iş , sabah erken kalkmalar , her hangi bir yetenek, engelli olmak , tipsiz olmak , hep bir uğraş içinde olmaktan bıktım , daha 21imdeyim soğudum bu hayattan ve o kadar da kötü bir hayatım yok . Inancli bir inisanım evet , ama herşey çok sahte bu dünyada be . Seni seven bi yere kadar seviyor , seni önemseyen bir yere kadar umursuyor. Yasadijlarini aslında kimse bilmiyor , icinde ne fırtınalar kopuyor , aşık olduğun kız yok ve belki de heyecanlanamadigin bir kız ile evleneeksin , 30 sene boyunca sabah erken kalkıp aç karnına o sigaranı yakacaksın. Muavinler kaptanlar var birde herşeyden uzak . Kendini degol başkalarını düşünen , fedakarlık yapan anneler falan da var aynen o şekilde .
  Bu yıldızlı gökler bir yanıyor bir sönüyor .Bakalm ne zaman öleceğiz , aramızdan hergün biri eksiliyor belki de ve o üyelik oeda kalıyor ne enrty var ne de bir başlık , herkes unutuluyor, bu dünya iğrenç bir yer .

  Önemi edit : içimi dökmek istedim
  Edit 2 : engelli değilim aama herkes gibi engelli adayıyım. Engelli kardeşler çok kafasına takıyor bu engel durumunu ondan belirttim.
  Edit 3 : intihar etmiyoruz arkadaşlar verilmek istenen mesaj intihar değil
  ···
 1. 2.
  -8
  http://www.theycallmealpha.com
  ···
  1. 1.
   0
   Helal et
   Şuku..
   ···
  2. 2.
   +7
   şu linki atmayın, afedersiniz ama eşinizi geçtim ananızı bacınızı bile ciks makinesi olarak mı görüyorsunuz lan
   ···
 2. 3.
  0
  Güzel yazmışsın şuku
  ···
 3. 4.
  +1
  Rahmetli de sollardı
  ···
 4. 5.
  0
  Aynısını düşünüyorum niye yaşıyoruz diye
  ···
 5. 6.
  +1
  hayat böyle
  ···
 6. 7.
  +1
  Terbiyesizlik yapma ya, terbiyesiz adam
  ···
 7. 8.
  +3
  Para tüm hayatımızı değiştirebilir. Zenginsen hayat güzel
  ···
 8. 9.
  +5
  demi bunun için mi geldik diye düşünüyor insan sonra ölümün oldugunu hatırlayınca bir nebze rahatlıyorum ölüm sonrası var mı yok mu bilemem ama bu tak sonunda biticek o kesin o bile yeter
  ···
  1. 1.
   0
   Elinden geldiğince iyi yaşayın şu hayatı, tüm imkanları zorlayın. Üstteki dostumun dediği gibi bu iş bir gün bitecek. Kimse ölümsüz değil
   ···
 9. 10.
  0
  Doğru yazmışsın. Ama böyle şeyleri fazla düşünme. Ciddi diyorum. intihara kadar düşünebiliyorsun, bir çıkmazın içine sürükleniyorsun. Yeni insanlarla tanışmaya bak, iyi geliyor.
  ···
  1. 1.
   0
   Sağol kanka öyle düşünüyorum bende ana intihar etmek yanlış ta dediğim gibi inancım var
   ···
 10. 11.
  0
  intihar mı etmeyi düşünüyorsun ?
  ···
 11. 12.
  +1
  o değil ama ben düşünüyrum
  ···
 12. 13.
  0
  Bu hayat kendini kandırma sanatıdır ama neden yalnız icra edesin ?

  Biraz içerlemiş gibisin pnp görüyorum ki yalnızlığa da pek alışkın değilsin, depresif bir tavır takınmışsın.
  Sana iyi gelen insanı bulduğunda bu düşüncelerden kurtulacaksın gibime geliyor, karı kız manasında değil de maneviyat katabilecek birisi anlamında.
  ···
  1. 1.
   0
   Beni tanıyorsun resmen
   ···
 13. 14.
  +4 -1
  Ya seni ömrünün sonuna kadar sevecek birini niye istiyorsun çok bencilsin şımarıklık lan bu. şöyle bir iki aylığına sevecek sonra sakince ayrılacak birini bulsan olmazmı? Olmaz. Çünkü yapamazsınız sonsuza kadar sevecek birine ihtiyacınız var. Eziksiniz dostum napalım. Hayatını salıp kadından mutluluk bekliyorsan gibeyim böyle işi. Bir insana bel bağlayacaksan o insan kendin olsun, yakasına yapışıp mutluluk sömüreceğin, sürekli birlikte olmak istediğin ama seni takmayan biri değil. Hiç kolay değil amk mutlu olmak. Savaşacaksın zorca mutlu olmak için. Sokakta yürürken güleceksin bazen insanların yüzüne, sana pis pis bakacaklar seni karamsar yapacaklar ama sen yılmayacaksın. Bunun için sağlam olmak lazım. Sağlam olmakta zor şey şayet sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Anladıysan ne ala diğer tarafdansa çokta gibimde.
  ···
  1. 1.
   0
   Güzel konuştun
   ···
  2. 2.
   0
   @after orgasm cigarette nedense tavırlarından dolayı sende söylediklerini hiç uygulamayan ama aklındakileri yazmaya çalışan ergenlik buhranından tam kurtulamamış bir birey imajı görüyorum.

   Öncelikle seni sonsuza kadar sevecek birisini istemek ilgi manyaklığı, ben merkezcilik, mutluluk delisi olmak değildir. Tabii nasıl istediğine bağlı. Mutlu olmanın sırrı mutlu etmekten geçer eğer doğru insanı bulur ve mutlu edebilirseniz peşinden koştuğunuz mutluluk kendiliğinden gelir. Sokaktaki her insanın yüzüne pis pis sırıtmayla mı vereceksin mutluluk savaşını ?

   Çok da gibinde kısmını tercih ettim her ne kadar doyurucu olmasada xD
   ···
  3. 3.
   0
   Sokakta değil içinde bulunduğun ortamda dersek daha mantıklı olur. (sırıtma savaşo)benimde yaptığım o zaten. ergen olduğum konusunda haklısın bu arada ama aklımdakileri gayet uyguluyorum sokaktaki her insana gülümsemem tabi manyakmısın amk benim idealimdi o. anlatmayı beceremediğim ve yaptığım şey özünde hergün görebildiğim ve tanıdığım insanlara gülümsemekten ibaret. Yani aklındakileri yapamayan değil yapmayan diyelim saçacak mutluluğum yok o kadar anca kendime yetiyo benim için genel olarak mutluluk aileyle, spordan sonraki tatminlik duygusu ile yada arkadaşlarımla sevecen bir sohbet etmekle varolur. Yalnız olmak karanlık düşünceler getirir çık ve gibtirgit bi çay koy
   ···
  4. diğerleri 1
 14. 15.
  0
  Welcome to nihilism
  ···
  1. 1.
   0
   Ben Allah a inanıyorum herşeyin var bi anlamı ama genel olarak yok yani değmiyor üzüldüğün geçiyor sevindiğin bitiyor
   ···
  2. 2.
   0
   Sonu olan bir düzenin içerisinde yaşadığını farkettiğin an ilk önce bütün güzel hisler yitip gitmeye başlar. Ardından bahaneler ararsın bu durumdan çıkmak için. Bazen derin korkular salar içine bu durum inançlı da olsan inançsız da. Sen kendine daima korkmadığın yönünde her şeyin normal olduğu yönünde telkin verirsin ama bir kere anlamışsındır artık gerçeği. Bunu bilmek ve idrak etmek arasında çok büyük bir fark var. Herkes bir son olacağını bilir. Ama sonu idrak edip damarlarında hissetmek farklıdır.
   Sana bir tavsiye verebilmek isterdim. Ama odadaki tik tak sesleri beni bütün varlıktan soyutluyor. Kendimle bile baş başa kalamıyorum.
   ···
  3. 3.
   0
   Çok felsefik bi başlık oldu ,demek istediğini anladım panpa, bu yazdığımı da uzun bi yolculukta yazmıştım geçen gün ağladım baya aq
   ···
  4. diğerleri 1
 15. 16.
  0
  Di mi.
  Dünyaya bir şey katmak istiyorum ben de.
  Sevdiklerimle kaygısızca, çılgınca eğlenmek.
  Dünyayı gezmek, keşfetmek.
  Yükseklik korkum var ama dıbına koysunlar, bungee jumping yapmak istiyorum.
  Deliler gibi 10-15m\'den derin sulara atlamak.
  Rahat olmak istiyorum lan, huzurlu olmak istiyorum. Ama olmuyor, bir şeyler elbet canımı sıkıyor. Biliyorum bak gençliğimi yaşamak var, ben yaşayamıyorum. Yaşamak için para sahibi olmak gerek. Param yok. Yaşayamıyorum, hiç değilse keyfimce. Hayatta kalıyorum sadece.
  Yalnız ben değil, sen, o, bizler. Hepimiz.
  Bu yüzden, çocuğumu dışına iteceğim bu takun. Para kazanacağım, yo hayır, hayalim olanı yapmak için değil. Elimden gelirse yapacağım onu da, fakat çocuğum, kurduğu hayaller neler olursa, gerçekleştirebilsin diye.
  Dünyaya bir şey katmak istiyorum dedim destanın (lul) başında, çocuğumu katacağım. Bildiğim her şeyi öğreteceğim. Bilimi aşılayacağım.
  Oh be.. Okuyanın taşakları saolsun.
  ···
  1. 1.
   0
   Seni sevdim güzel düşününce kardeşim adamsi
   ···
 16. 17.
  0
  ne yaparsan yap hatalarınla, başarılarınla, iyi anılarınla, kötü anılarınla beraber göçüp gideceksin ve 100 yıl sonra senin kim olduğunu bilen bir insan olmayacak dünyada.
  çok ciddiye alıyoruz kendimizi, karizmamızı, itibarımızı... ama yok olup gideceğiz bu dünyadan, topraktan ödünç aldığımız atomları toprağa geri bırakacağız.
  kafka'nın dediği gibi "ölümün olduğu bir dünyada hiçbir şey o kadar da önemli değildir aslında"
  koyver gitsin akıntıya karşı çırpınma. akıntı ne şekilde olursa olsun nehrin sonu her insanda aynı yere çıkıyor, ölüme.
  ···
 17. 18.
  +1
  Pnp aslında özet olarak seni heyecanlandıran şeylerden uzak kalmışsın sanki.. benimde öyle sayılabilir
  ···
  1. 1.
   +1
   Suku kanKa tam olarak böyle
   ···