/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 176.
  +6
  her neyse zehra ve anıl'ın ortak kararı birbirilerinden ayırlmaktı. bunu iki kez denedik. hem kızın canı yandı , hem beceremeyince anıl'ın bana olan güveni sarsıldı. o bağı bir türlü koparamadık.

  en sonunda birebir kızın yanına gitmeye karar verdim.
  ···
  1. 1.
   0
   DEvam reis
   ···
 2. 177.
  +6
  gidiş amacım sadece bu işi çözmekti. aklımda başka bir maksat yoktu çıkarken. kızla her dakika konuştuğumuz için bir yakınlık vardı ama aşk meşk gibi de değildi hani.

  beni etkileyen daha çok anıl'la olan bağımızdı. kız bazen bahsederdi.

  - dün gece uyurken bana dedi ki; asbikubuhi bu işi cidden biliyor. senden çok sık bahsediyor. sohbet ederken şöyle dedi, böyle dedi vs diye laflarımı tekrarlıyormuş.

  eleman gay. ondan yana da hem mutlu hem huzursuzum.
  ···
 3. 178.
  +4
  tüm masrafları elemandan temin ederek yola koyuldum. aktarmalı gittim o şehre. uçak aktarması değil ha, otobüs aktarması. zütüm yırtıldı 12 saat sürdü varışım.

  şehre vardığımda günlük kiralık ev veren bir elemanın numarasını almıştım onu aradım. şehri hiç bilmediğimden bahsettim. gel beni otogardan al dedim. sana 5 günlük parayı peşin vereyim. kabul etti geldi beni almaya.

  kızı aradım ben şehre geldim. sen müsait olursan ben evin adresini alayım sana atayım istersen yarın buluşalım dedim. ben bir yer bilmiyorum sen eve gelirsin. ailesi ile kaldığından kafasına esince çıkamıyordu. zaten o şehre vardığımda saat akşam 6 idi.
  ···
 4. 179.
  +5
  eve vardım. kiralıkçı elemana sordum bir sıkıntı çıkar mı diye gelen giden hususunda. abi ev senin takıl kafana göre, yalnız dışardan para ile bayan getirmesen iyi olur dedi.

  eee kız arkadaşım gelse peki ? dedim. onda sorun yok dedi. peki dedim. verdim eline 5 günlük para. o da anahtarları bıraktı. temiz havlu şampuan vs getirdi, açık adresi yazdı ve gitti.

  kıza adresi mesaj atıp, duşa girdim. sıcak su altında pestili çıkmış vücuduma bir kıyak geçtim.
  ···
  1. 1.
   0
   Devamm reiss
   ···
 5. 180.
  +6
  yirmi dakika kadar sıcak suyla takılırken, çok derinden telefon sesi geliyor gibi oldu. anadan doğma koşarken, alette fiçuuu fiçuuu diye sallanıyor. beni bir gülme aldı. baktım kız arıyor. mal mal gülerek açtım telefonu. ilk sözüm banyodaydım ya çıplağım gibi gerzekçe bir şey oldu.

  ne alaka lan dercesine durdu bir süre. ben müsaitim şimdi geleyim mi oraya, bana çok uzak değil dedi.

  tamam dedim mahcup bir şekilde.

  hemen donumu giydim, dişimi fırçaladım. insan ister istemez bir tedirgin oluyor. kameradan görüştük ama ilk kez göreceğim. sevgilim vs olmasa bile heyecanlanıyor insan.
  ···
  1. 1.
   0
   Fişuuu fişşuuu devamm
   ···
 6. 181.
  +6
  ben yarın görüşürüz diye umarken o ilk günden gelmişti. açıkçası hem yorgun hem fazla açtım. olsun dedim. anlatırım durumu. biraz otururuz. yemek isterse yemek yeriz. artık yarın konuşuruz asıl mevzuları. ben böyle odanın ortasında volta atarken aradı. geldim ben hangi kat dedi. kapıyı açıp beklemeye başladım.
  ···
 7. 182.
  +7
  birbirimizi ilk gördüğümüzde mal gibi güldük. ama apartmanda takılan tipleri bilmediğimiz için kısık sesle idi. doğaçlama şekilde sarıldık falan. içeri girdi. utangaç bir halimiz vardı. ben baktım zütü başı dağıttım gittim oturdum mutfağa bir sigara yaktım. bu da sandalye çekip karşıma oturdu.
  ···
 8. 183.
  +1
  Yaz iyi gidiyor trende
  ···
 9. 184.
  +6
  kız sürekli bana bakıp gülüyor. o güldükçe bende gülüyorum. mal gibi oldu ortam. ne anıl kaldı kafada ne cincilik. yiyecek falan sipariş ettik dolabın üstündeki numaralardan. kebapçı bildiğin. adam oraya getiremem bu saatte deyince, bu atıldı. ben gidip alırım diye. çıkardım biraz para verdim 100 lira kadar. önce almam vs dedi. bir şey olmaz dedim. gidip bir şeyler yaptırıp geleyim sen burada bekle, gören olabilir vs dedi. ok dedim.
  ···
  1. 1.
   +1
   Kesin parayı alıp kaçtı amk
   ···
 10. 185.
  0
  Yalniz entryme girdigin yaziyi silmisin cevap yazdim bide mal gibi duruyo orda kendi kendime konusmus gibi oldum sua
  ···
 11. 186.
  +5
  geldi elinde birkaç paketle. birinde kola, çikolata, abur cubur var. diğerinde kebapçıdan aldıkları. birde başka bir poşet var. poşette çiğ kuşbaşılık var yarım kiloluk. ulan dedim acaba tava tencere var mı ki burada ? kavurma falan mı yapacak. evlilik mi oynayacağız. bu et ne alaka kuşbaşı.
  ···
 12. 187.
  +4
  masaya koyduk getirdiklerini. bu ne alaka dedim, yemek mi yapacaksın. bu çok utangaç bir şekilde, o anıl için dedi. anıl için ne alaka ? çöpe falan mı bırakacaksın dedim. hayır dedi yiyeceğim.

  içimden dedim ki; benden hoşlandı. kendini değişik göstermek için saçmalıyor. bunu hayatta yiyemez , yerse de kusar.
  ···
 13. 188.
  +5
  neyse kendi yemeğini yedi kebaptan. bende yedim. sonra açtı kuşbaşıları.

  aramızda gizli saklı yok, bunu yapmak için ona söz verdim dedi. ağzına atıp yemeye başladı çiğden parçaları. belgesel izler gibi izliyorum. nasıl iştahla yiyor. aslanlar ceylanı parçalarken gelen iştah gibi bana da bir iştah geldi. diğer yandan da midem bulanıyor.

  anıl vücudunda. bakışlarından anlıyorum. bazen kızın iznini almadan da kontrolü aldığı oluyordu. bir yandan çiğniyor, diğer yandan şovu ile gurur duyarcasına pis pis gülüyor. son lokmayı da yedi.
  ···
 14. 189.
  +4
  yüzünde ne tiksinme ifadesi, ne başka şey vardı. karnını sıvazladı. sonra başını eğdi, normal haline döndü. özür dilerim dedi.

  - bunu beslemek masraflı iş olsa gerek, kedi falan denesen dedim.
  ···
  1. 1.
   0
   Devamm reys
   ···
 15. 190.
  +5
  sana bir şey söyleyeceğim ama korkuyordum gelmezsin diye dedi.

  aha dedim şimdi sıçtık. kesin ruh hastası falan olduğunu itiraf edecek.

  - neden korkuyordun ?

  - yani gelmekten vazgeçersin diye.

  - vazgeçmeyi gerektirecek ne vardı ?

  - hani anıl vücudu terk etmek istiyorum diyordu ya. aslında yalandı.

  - nasıl yalandı.

  - deneyip olmadığını görünce vazgeçersin diye bekliyordu.
  ···
 16. 191.
  +5
  - yani çıkmayı istemiyordu, onun yerine sen mi konuştun ? dedim.

  - hayır konuşan oydu. ama sana söylersem canımı yakacağını söyledi. sadece çıkmak istediği yalandı. dün tüm gece senin buraya gelmeyeceğini, beni kandırdığını söyledi. ama sen gerçekten gelince artık ondan korkmamam gerektiğini anladım. beni ne olur bu dertten kurtar.

  bir sigara yaktım. denerim diyebildim sadece. az önceki gibik şovun nedeni belli oldu.
  ···
 17. 192.
  +5
  bu ağlayıp elime sarıldı eğilerek. annesi dahil kimsenin ona inanmadığını vs anlattı. defalarca hastaneye gittiğini, doktorların büyük bir kısmının bile ruh sağlığı yerinde dediklerini söyledi. sen de benden vazgeçersen, intihar etmekten başka çarem yok dedi.

  beni vicdanen büyük bir baskı altına aldı. kendi merakımı tatmin için geldiğim yerde, olmazsa intihar ederim tehdidi ile başbaşa bıraktı.
  ···
 18. 193.
  +4 -1
  yüzünü avuçlarımın arasına aldım.

  - bana güven. sana zarar gelmeyeceğine emin ol. deneriz her şeyi

  dedim. aramızda taktan ve tuhaf bir çekim oldu. malesef öpüşmeye başladık. vatoz gibi yapıştı bu. sümüğü gözyaşı ve tükrüğü ile iyi bir öpüştük aq.
  ···
 19. 194.
  +4
  elimi tuttu ve beni yan odaya zütürdü. kuvveti haddinden fazlaydı. cidden bir kıza göre hayli fazlaydı. uzandık beraber. pipim mermer gibi oldu. üstünü bile çıkarmadan tişörtünden göğüslerini çıkardım bunun. kafa göz daldık birbirimize.
  ···
 20. 195.
  +4
  bu aşırı cevval bir şekilde üzerime çıktı. üstümde, bende onun içindeyim. ama öyle bir şekilde ki; fakire am vermişler tutmuş daşaklarını sokmuş modundayım. kızın sıcaklığını karnımda hissediyorum o derece. vıcık vıcığız.
  ···