/i/Kız Meselesi

 1. 11641.
  0
  Bakacagim
  ···
 2. 11640.
  0
  rezzzzzzzzzzz
  ···
 3. 11639.
  0
  Rezerve
  ···
 4. 11638.
  +1
  Kendinize gibten taktan bahaneler sunmayı bırakın amina koyduğumun rezil köpekleri.

  Hayatında her karar alış anında 'acaba' diye terettüt de kalan özguvensiz huur çocukları sizi.

  Yok ders calismam lazım bilmem ne.

  Ulan adam Sorumluluk-gelişim dedi. Sorumluluk-Sorumluluk demedi. Bu farkı anlayın.

  Adam yolda yanından dişi geçince sertleşiyor gelmiş burda ders bilmem ne diyor. Bırakın olum bu hikayeleri gibtirmeyin dersinizi de.

  Gidin yol adres bahanesi veya ne bilim bi şeyden yola girin konuşmaya çalışın bi üzerinizdeki ölü toprağı gitsin normalleşsin bi kizla konuşmak , reyizin verdiği ipuçlarindan analiz yapmaya çalışın falan amk.

  Bunu yapmak için anasinin ami gibi sacma bahaneler sunarak seneler sonrasina erteleyen gerizekali huur çocukları bi gib yaşamadan ölürseniz sasirmayin amk.

  Lan ne belli 1 sene sonra aileni kaybetmeyecegin , ne belli 5 sn sonra nefes alacagin? ANI YAŞAYIN LAN BIRAZ.

  MUCK DERS ÖNEM LI DEDI DIYE ONU BAHANE EDIYOLAR BIDE KENDILERINE KODUMUN CESARETSIZLERI. EVET ÖNEMLI FAKAT EMiN OL GELISIM VE SOSYALLiKTE EN AZ ONUN KADAR ÖNEMLi.

  YAPAMIYORSANIZ gibTIRIN GiDIN BASLIKTAN BI ZAHMET KALABALIK YAPMAYIN BURDA DA "ULAN ACABA NAPSAM MQ" DIYE AGLAMAYIN KODUMUN KÖPEKLERI. CESURLARA YER VAR.

  YENI SAHA GÖREVii GELINCE VIDEO ÇEKiP BURAYA ATMAZSAM DA huur ÇOCUĞUYUM ALIN LAN BUNUN DA FOTOĞRAFINI AMK ÜRKEK PISIRIK Bi KEZODAN LAF YEMEYE KORKAN KADINLAŞMIŞ ERKEK NESLi. YAZIK AMK.

  SIMDI DIYECEKSINIZ SENIN NE HADDINE BU BAŞLIKTAN ADAM KOVMAK?

  ULAN MUCK SIZE FAZLA GELIR AMINA KODUMUN SALAKLARI SiZi. HADi GG.

  ERKEK OLUN BiRAZ. GERÇEK ERKEK
  ···
 5. 11637.
  +4
  Evet, kemik kadro nasıl gidiyor? Vakti, zamanı olmayan okumasın bilgi paylaşımı değil!

  Son 3 hafta içerisinde ne kazandınız, ne kaybettiniz? (Yazın entry olarak muhabbet edelim. Goygoy da yapabiliriz.)

  Buraya birşeyler yazamıyorum uzun süredir çünkü 10 dakika bile zamanım yok amk.

  Son 1 aydır gayet güzel bir hayat yaşıyorum.

  -Özgüvenim tavanda. Yoldan geçen herkesle tanışabilir, muhabbet edebilirim.

  -Hayatımda stres yok, dert yok. Artık hiçbir şeyi kafaya takmıyorum. 1-2 dakika düşünüp sallıyorum oysa ki 4-5 ay önce olsa geceleri aklımdan çıkmazdı bu şeyler.

  -Gayet pozitif bir hayatım var başarıya odaklıyım, gelecek kaygım yok, bilimden başka bir şey görmüyor gözüm. (Konuşmalarımı hep bilime dayalı örnekler ile destekliyorum.)

  -Fitness yapıyorum, pek sayılmasa da sağlıklı besleniyorum. (Bulkdayım) her gün duş alıyorum, ağız sağlığım ve cildim için bakım yapıyorum.

  Fakaaaat, yolunda gitmeyen şeyler var.

  Kadınlara karşı nasıl davranacağımı unuttum galiba amk!

  Her gün duşta veya gece yatarken falan başlıktan aklımda kalan şeyleri tekrarlıyorum. Kendi kendime konuları konuşuyorum. (ilkel beyin, testesteron, östrojen falan) Başlığın bilinçaltıma etkileri sanırım.

  Misal, başlığı tekrar okumaya çalışıyorum ama aynı haz yok içimde okuyasim gelmiyor. Onlarca kez okuduğum için cidden okuyasim gelmiyor bildiğim şeyler ama ekgiblerim çok.

  Kadınlar hakkında herşeyi unuttum!

  Ayrıca okulda kafayı yiyeceğim *
  Kız meslekte okuyorum sınıfta 4 erkek var. 35 civarında da kız.

  Hiç kimse bi gib bilmiyor hayat hakkında. Hayat bakış açıları çok kötü.

  Erkekler aşka inanıyor amk kızlari çok yükseltiyorlar sınıf ağır beta yani ..

  Çocuk kıza seni seviyorum diyor kız harbi özgüvensiz, östrojeni yüksek ve sevimli rolleri kesen kız.

  Kız çocuğu reddetti çocuk arabesk dinliyor .

  Ben kavga ettim bide bunla akıl verdim yardımcı oldum diyor ki senden mi öğreneceğim kızları.

  Ben bu kızlarla kavga ediyorum hergun çok sahteler ellerinde taraklar fondotenler hep ezikliklerini kapatmaya çalışıyorlar. Ayrıca erkeklere çok test yapıyorlar..

  Ben bunların yüzlerine söylüyorum benden tiksiniyorlarmis. Hahaha ben iticiymisim.

  Doğru aciksozluyum bilinçaltlarina sen eziksin diyemiyorum ama ezikliklerine haksizliklarina da tahammül edemiyorum..

  Hatta bizim bir hocayla, bir kız öğrenci okuldan bir çocuk hakkında konuşuyorlar hem de yanımda.

  Şöyle söyleyeyim hoca kıza taktik veriyor ama çok gibindirik amk. Yok diyor sen pas verme peşinden gelir falan. Bu erkekler aynı da bilmem ne !!!
  Sınıfa giriyor günaydın kızlar diyor.

  Birşey de diyemiyorum ki kadın feminist ayrıca çoğu kızda feminist kendilerini yuceltmeye çalışıyorlar.

  Çoğu kızla kanka oluyorum nedense çok goygoy hep makara yapıyorum sınıfta ondan da olabilir.

  Bana atin yazdıklarımla ilgili entry falan ilkel beyin o bu sıktı artık zaten biliyoruz. Ayrıca bi hoca notla manipülasyon yapıyor ama ben yemem dedim bu oyunları. Sen nereden biliyorsun manipüle falan diyor şıllık karı.

  Bizim sınıf tam bir test amk! Geçen alfa olur ve en kazık test öyle düşünün kimse çıkamaz bunun içinden. Ama dur ben daha pes etmedim..
  Tümünü Göster
  ···
  1. 1.
   0
   Ya derler ya herkes okuyacak diye bir şey yok aynı hesap herkes alfa olacak diye bir şey yok ki zaten evrimdir bilimdir zamandır uzaydır newton görelilik bu konuları hakkıyla anlayabilecek adam sayısı türkiyenin ancak yüzde 5 ı dir fazlası değil(her yas grubu için) bu yüzden boşver mk arkadaşların neye inanırsa inansin. Amaaa sana "senden mi öğrenecem yarram kızları" derse çıkarıp masaya vurman lazım. Öyle abartı bir şeye gerek yok saha görevine çıkarken al o sapı yanına izlesin seni. Senle beraber geçireceği 2 saatten sonra dünyası kayacak zaten amkmun. Test olayına da kafanı çok takma eğer ki saha görevinde değilsen bence. Zaten sistem çok basit gücü elinden kaybetme, özgüvenin hiç sarsılmasin. Bu zaten felsefem, hayat tarzım. Bu felsefeyle zaten hic bir testten kalmiyorum ki bazen keske testinden kalsaydim dedigim dişiler de olabiliyor. Bazen çok hoşuma giden biri oluyor o zaman pandoranın kutusu östrojen testesteron falan devreye giriyor daha profesyonellesiyorum ve işlemi hizlandiriyorum. Böylece aptal saptal düşüncelerden uzak bir şekilde keyfime bakabiliyorum. Hic manipule falan uygulamasam bile 2 hafta değil de 1 ay icerisinde ben istediğim noktaya gelicem zaten kızla.
   Bu arada hoca hakli yani erkeklerin 10 da 8 i kizlarin pesinde koşuyor o da doğruları söylemiş elden gelen bir şey yok.

   Bu arada olm ne güzel ortdıbınız var lan feministler kızlar her taraf cennet mk. Bu arada gözlemlerime göre feministler genelde östrojen dolu oluyorlar ve her halde mizacimdan ötürü östrojen dolu olanlarla daha iyi anlaşıyorum.
   Bu arada Feministler le dalga geçmek gibisi yok yaa linç et hepsini itin zütüne sok hatta hakediyor kahpeler xd. Tavsiyem manipüle pgiboloji falan bunları günlük dilinde çok kullanma sırlarını açıklamış bir illüzyonist gibi görünüyor olabilirsin insanlarin gözünde.

   Çok karışık oldu da yazı yazmaya zaman yoktu ama entry ni de bos geçmek istemedim. Kaynak falan bulursan atmayı unutma senden baya yararlanmisligim var.
   Öptüm xxx.
   ···
   1. 1.
    0
    Teşekkür ederim dostum vakit ayırıp yorumladığın için.

    Son 3 aydır kafayı geliştirmek için uğraştığımdan birazcık paslanmışım. *

    Diksiyon, beden dili, ses tonu, jest ve mimikler yani kısaca etkili iletişim için seviyenizi beşe katlayacak üç beş kitap var elimde zamanım olursa yarın PDF olarak paylaşırım buradan.

    Şu an yatmam gerekiyor kendine iyi bak dostum..
    ···
 6. 11636.
  0
  Aklıma takılan bir soru var sizin de düşüncelerinizi almak istedim 11. Sınıfım üniversite sınavına yavaştan hazırlanıyorum sayılır itü makine mühendisliği istiyorum bunun için öküz gibi ders çalışmam gerektiğini düşünüyorum sizce muczjxx in dedikleri saha görevleri spor vb şeyler ile dersi beraber yürütebilir miyim ? bana yürütemem gibi geliyor bu yüzden üniversiteye kadar ertelemem gerekmiş gibi hissediyorum kendimi ama bir yandanda kendimi lisede hiç rahat olmayan kız arkadaşı olmamış birisi gibi de anmak istemiyorum gelecekte ? ://
  ···
  1. 1.
   +4
   Önce sorumluluk sonra gelişim panpa seni nasıl anarlarsa ansinlar önünde koskoca üniversite hayatı var
   ···
  2. 2.
   -5
   Önüne gibten taktan bahaneler sunmaya devam et rezil huur ÇOCUĞU.

   O uygun an hiçbir zaman gelmeyecek. Yok üniversite yok bilmem ne gibim.

   Ulan yarin ölmeyecegin ne malum amina kodumun liselisi?

   Günlük veya haftalık yaşa. Sanki evde 7 24 ders çalışacak amk. gibtir çık bir şeyler yaşa ergenliğin tadini çıkar. Saha da olur okuldaki kizlada olur farketmez. Bahane her zaman bulursun uni gecincede eminim bahanelerin olcaktir. BAHANE DEGIL BENCE KORKAKLIK SENINKI
   ···
   1. 1.
    0
    Birader günlük veya haftalık yaşa diyorsunda ben geleceğimi planlamazsam nolacak dıbına koyim muczjxx in bile partta bahsettiği en büyük özgüven faktörlerinden birisi istediğin bölümü kazanmak ve hayatının ilerisi kısmı için başrol ben sadece bunu yapabilen varsa düşüncelerini merak ettim yürütebiliyor mu ?
    ···
   2. 2.
    -1
    Olm sen full ders calisabilecegini falan mi saniyorsun amk?

    Muck önce sorumluluk sonra gelişim dedi evet.

    Ama asla HEP SORUMLULUK SIFIR GELISIM VEYA EĞLENCE DEMEDi.

    Bu farkı iyi ayırt et. Universiteye inek bi huur çocu olarak baslarsan emin ol elini giberek ağlar durursun amk malı ne kadar erken baslarsan o kadar iyi.

    Ders yine çalış ama sosyallikten vazgeçme amk. Sanki 24 saat dersmi calisacaksin bunu anlamıyorum ben birader.

    Bırakın kendinize taktan bahaneler sunmayi ya yapin ya da gibtirip gidin başlıktan amk korkaklari erkeğim diye gezmeyin piyasada parazit yapıyorsunuz burda da acaba acaba yapsam mi diye kafa gibiyosunuz.
    ···
   3. 3.
    0
    Kanka olay full ders çalışmak değil sürekli devam ettirmek olay zaten ama ben kilomdan dolayı spor için en ufak kardiyo yapsam bayılmış gergedan gibi oluyorum dedim ki acaba benim gibi olan sonradan bünyesi alışan var mı eğer bünye değişmiyorsa çok zorlanacağım
    ···
   4. 4.
    0
    Yav sil şu entry i gel özelden ben sana yardımcı olurum mesaj at adam görüp soğumasın amk salak salak dertler yazıp duruyosunuz.

    Dediğini anlıyorum yardimci olucam dediğimi yap.
    ···
   5. diğerleri 2
  3. 3.
   +1
   Olm zeki adama benziyorsun buradakileri gibine takma çoğu mal amk. Bak ben liseye geçerken yep puanım turkiyede ki tüm okullara yetiyordu. O anki hazzımi hiç bir kadına değişmem amk. Millet mal gibi yok şurası iyi burası iyi oranın hocaları kötü buranın sahası küçük derken ben rahat rahat gibim tavanda beni arayan özel okulların sekreterleriyle görüşüyordum.
   Bir daha böyle bir şans gelmeyecek bunu UNUTMA.
   Şimdi bak üstteki yazmış 7 24 ders mi çalışacaksın diye lan mal gerektigini düşünüyorsam tabiki çalışacağım soru mu bu amk.
   Pick up saha görevi olayına gelince fiziksel yapım müsait kendimi üni li diye tanitiyordum iyi hoş oluyordu da çok da gerek yok bence lisedeyken. Yanı zaten liseli kızlar ürkek oluyor bakma sen cesur pozlar ciksi kombinler yapıyorlar da azıcık sohbet et baskılanmış türk kızı profilini hemen ortaya koyuyorlar. Zaten okuldaki kızlar veya sevgililerin fazlasıyla yeter üstüne bir de piyasaya açılmaya gerek yok. (Eğer canın çok sıkılır bilgisayar falan oynamak istersen, saha görevine çık tabi zamanını gibme bos şeylerle.)
   ···
   1. 1.
    0
    Teşekkür ederim üstad ben de senin gibi düşünüyorumda işte özgüvenimin daha yüksek olmasını istiyorum daha rahat muhabbet insanlara hitabet ederken zorlanmak istemiyorum hani üniversiteye veya gelecek hayatımda bir gün ulan acaba o kızla bir şeyler yaşasaydım hayatım nasıl olurdu değişiklik olur muydu diye düşünmekten çok korkuyorum kelebek etkisi diye bir olay var bilirsin belki o yüzden sadece kız için değil tabi ama kendimi beğenip hani en azından bir şey olmazsa bile kıza onun kaybetmiş olduğu hissini yaşatmak isterim *
    ···
  4. diğerleri 1
 7. 11635.
  -2
  (bkz: insanları nasıl köleniz yaparsınız üşüşün)

  AMINA KOYDUGUMUN EVLATLARI ADAMIN BAŞLIĞI UZERINDEN 5O BiN KEZ TRENDE GIRDIKLERI YETMEDIGI GIBI SIMDIDE BILINCALTI BAŞLIĞINI ÇALARAK TREND KASIYORLAR 18 SAYFA DA REZERVED ALINMIŞ.

  GiRIP MODLARA GAMMAZLAYIN BASLIGIN ASLINI ATIN ŞU huur ÇOCUĞUNA PRiM KASTIRMAYIN GENÇLER.

  ADAM SANIRIM iSTESEM HER GUN TREND OLURUM BU KODUMUN YERiNDE DERKEN YALAN ATMIYORDU DEMEK KI BUNU ANLIYORUM AMK. KOPYALANAN YAZISI BILE TRENDE ÇIKIYOR.

  ANANIZI gibIYIM LiSELiLER ANANIZI. BACINIZI DA gibiYiM HATTA AMK YETER BIRAKIN ŞU BASLIKLA UĞRAŞMAYI.
  ···
  1. 1.
   0
   Kardeş sen neden başlıkta bu kadar fazla takılıyon bir sınır getir istersen
   ···
  2. 2.
   0
   Çok takıldığımi nerden çıkardın liselisavar 'lık yapiyorum sadece.
   ···
 8. 11634.
  +1
  Rezerve üşenmek yok bu defa
  ···
 9. 11633.
  +1
  Beyler melankolik şarkı hakkında bende bir kaç şey söylemek istiyorum ; cidden Müslüm Baba vb. bazı zamanlarda çok ilgi çekici gelsede dinlemeyin resmen gibip atıyor sizi eski anılarınız aklımıza geliyor sözleri ayrı bir şey zaten tam kalpten vuruyor uzun sözün kısası melankolik dinleyeceğinize açın bir ACDC kendinize gelin
  ···
 10. 11632.
  0
  Ulan şu johnny 'nin sihirli kelimeler serisi hakikaten çok iyi kitap. Harun d'nin kitapları da aynı şekilde.

  'Anlamanız gereken konseptler' diye bi yardiriyor reyis içim kıpırdıyor amk, yaptığım hatalar yüzüme vuruluyor resmen. Doğru davranış biçimlerini öğreniyorum.

  Çok değerli kitaplar hepsi. Okumayan varsa okusun cidden çok şey kaybeder.

  Acaba mucxjzzZ bugüne kadar sağ daşsani mi yoksa sol dassani mi çok yalatmistir beyler? :D l
  ···
  1. 1.
   0
   Sağ dır sağ :d
   ···
 11. 11631.
  +1
  Mucx reis senin dassagini kızlar yesin
  (Zaten yiyordur)
  Lan kendime inanamıyorum 😮😮
  Önceden kızlarla göz göze bile gelemeyen ben ;
  Şimdi ise kızları oyuncağım yaptım tek
  Kızlar değil erkekleride
  Okumayan ve tereddüt de kalan varsa hiç düşünmeden okusunnnnn
  ···
 12. 11630.
  +1 -1
  Yeni sınav sistemi hakkında bir kaç kelam etmek istiyorum ne de olsa çok fazla liseli var başlıkta gerek açıktan gerek gizli olarak.

  Öncelikle sistem ölü doğan bir sistem ileride kesinlikle bir revizyon dan geçicek belki 2 yılda belki 6 ay içerisinde

  Neden sistem sürdürülebilir değil?
  Sistem de çok büyük çatlaklar var. En basitinden diyorlar ki eğer ilk sınavdan 200 üstü aldıysan seneye de bu puanı kullanabilirsin. Şimdi ben çalışmayı sevmeyen biri olarak çok rahat ilk senemde 1. Sınav a çalışırım alırım tam puanımı. Bir sene de alan derslerime çalışırım yine kasmadan ve rahat bir şekilde ülkenin güzide üni lerinden birine kolayca yerleşirim. Bir sen mi akillisin amk keli diyemezsiniz çünkü böyle düşünen çok sivri akıllı var amk mun yerinde.

  Ayrıca sistem ölçücü olmayacak. Aksini iddia eden varsa optimistik gözlüğünü çıkarsın ve bir daha degerlendirsin. Hatirlayanlar veya duyanlar illaki vardır öss de öğrenciler sınavda çıkmayacak diye türev integral bilmeden üni ye gidiyorlardı. Nice proflar saç baş yoldular "Amk um türev bilmeyen öğrenciye neyi anlatıcaz"diyerekten. Yeni sistemde de sorulan mat sorularının yüzde 50 si mat 1 den gelicek diyorlar. LAN beynimi çıkarsam yine başarılı olurum ilk sınavda sen neyi ölçüyorsun amkum. 40 mat 1 sorusu çözebilen mühendis mi olucak yani???

  Aynı durum diğer dersler içinde geçerli. Mesela fizik te 42 KONU var 4 sene içerisinde. Sen 14 soruyla bu 42 sonunun gerektirdiklerini nasıl ölçebiliyorsun amkum. Soruları uzaydan falan sorman lazım ki 42 KONU için yeterli olsunlar ki ben böyle bir ihtimali göz önünde bulundurmuyorum. Yanı sorular kolaylasirken değeri artıcak. Liseye geçişin amk dular zaten şimdi sıra ünide mi?
  Kısacası ben bu sistemin öyle boş laflarla süsledikleri gibi öğrencinin yararı gözetilerek hazırlandığını düşünmüyorum, aksine öğrenci üzerindeki stres çok daha fazla arttı çünkü hiç gibim belli değil her konuyu çok iyi bilip dikkatsizlik yapmamak lazım aksi taktirde derece öğrencileri hedeflerinden çok uzaklasacaklar.

  Part 2 atarım eğer diğer üyelerde aktif olur da tartışma ortamı oluşursa
  ···
  1. 1.
   0
   ilk ve 2. Sınava ayrı girip güzide bi üniye giderim demişsin de bu 1 yılı boşa geçiriyor olman demek. Zamandan önemli bir şey yok dünyada. Sen bunu daha iyi para kazanmak için yapıyosun. daha çok parayı da zamanını daha iyi geçirmek için kazanıyosun. Yani 1 seneyi boşa atmak başlı başına bi aptallık hem de büyük aptallık. Okulu ne kadar erken yaşta bitirirsen o kadar iyi
   ···
   1. 1.
    0
    1 yıl verip gibsen gidemeyeceğim bir üni den bahsediyorum la. Sen hiç mi görmedin geç okula başlayan öğrencileri falan. Bu yeni bir şey değil yani sadece yeni sistemle üni sınavında da böyle bir şansımız oldu.
    (Benim böyle bir
    Planım yok zaten. örnek olsun diye söyledim.)
    2- niye bosa gecen zaman olsun asıl hem derslerine bakarsin hem sosyalligine dikkat edersin hem hobilerine zaman ayirirsin hem de daha başarılı bir üni ye gidersin hatta dil kursuna gidip hazırlık okumadan başlayıp o kaybettiğin bir yılı da telafi edersin.
    ···
 13. 11629.
  +3 -1
  "dişileri kontrol altına almak"

  - http://theycallmealpha.tu...kontrol-alt%C4%B1na-almak

  oku,anla ve özümse!

  tcma reyizi de tazelemekte fayda var beyler, mümkünse reyizin dediği gibi şizofrenleşmeden okuyun amk qweqwdqwek
  ···
 14. 11628.
  +3
  iyi günler boynuna doladıklarım..
  Bu entry üstüne bir whatsapp grubu kurmuştuk yaklaşık 2 ay önce diyebilirim
  ve Bu whatsapp grubunda bu entryde ilk olan bir saha düzenledik bu saha izmirde oldu.
  MUCJXZZ SAYESiNDE BiRBiRiMiZi TANIDIK VE BiR iLKi BAŞARDIK AMINA KODUKLARIM..
  Sadede gelecek olursam bu entryde tahminen sayısızca whatsapp grubu açıldı ve yarısı birbiriyle kavga ederek kapandı, yarısı şuan var ama ölü gibiler diyebilirim yani istisna olarak 1-2 grup olabilir DÜZENLi OLARAK DEVAM EDEN
  BiZiM AÇTIĞIMIZ WHATSAPP GRUBU HALEN ETKiLEŞiMDE GRUBUMUZDA BULUNAN iNSANIN YAŞADIĞI SORUN VARSA YAZIYOR BiLEBiLDiĞiMiZCE CEVAPLIYORUZ GEYiK ZAMANI GEYiĞE VURUYORUZ YANi AMINA KODUKLARIM ANLAYACAĞINIZ HER iŞi ZAMANINDA YAPIYORUZ
  ŞiMDi BU ENTRY'DE iLK OLAN SAHAMIZ iZMiRDE GERÇEKLEŞTi
  ÖZELLiKLE iZMiR OLMAK ÜZERE BiZLE SAHAYA KATILACAK, GELiŞiME AÇ OLAN iNSAN ARIYORUZ
  ViZYONUMUZ NE BiLiYOMUSUNUZ BOYNUNA DOLADIKLARIM

  BiR KiŞiNiN BiLDiĞi BiR BiLGiYi GRUPTA BULUNAN HERKESE YAYMAK VE HERKESi BiLGiLENDiRMEK
  SiZDE BUNU OKUDUKTAN SONRA
  iZMiRDEYSENiZ BERABER SAHA YAPMAMIZ iÇiN, BiZE BiŞEY KATMAK iÇiN, KENDiNiZE BiRŞEY KATMAK iÇiN BU GRUBA KATILABiLiRSiNiZ
  BU GRUBA BiR iZMiRLiLER, iZMiRDE OTURANLARMI GiRiYOR DiYE BiR ALGI OLUŞTU SiZDE TAHMiN EDEBiLiYORUM
  HAYIR !
  81 iLiN HANGiSiNDE OLURSAN OL AMINA KODUĞUM
  YETERKi GRUBA KENDiNE VE BiZE BiRŞEY KATMAK iSTEĞiYLE GEL
  KATILMAK iÇiN BANA ÖZELDEN AŞAĞIDAKiLERiN CEVAPLARINI YAZMANIZ YETERLi BiNLER
  Adın, Yaşın ve Numaran NE BEKLiYODUN muallak iŞE GiRMiYON YA BUNLARI YAZIP HERKESiN BiRBiRiNE BiRŞEYLER KATTIĞI ORTAMDA SENDE BULUNABiLiRSiN.
  Esen kalın iyi Günler..
  ···
  1. 1.
   0
   Attım mesaj dönmüyorsun
   ···
  2. 2.
   0
   Al beni karsim
   ···
 15. 11627.
  +3
  hatırlatma!!!

  "- Kimileri "ait olmadığı ortamlara dâhil olmak için" IKINIYOR
  - Kimileri "başkalarının hayatını izlemek, düşünmek, yorumlamak" iLE MEŞGUL
  - Kimileri ISRARLA ve iNATLA "geçmişi düşünerek" "GENÇLiĞiNi" TAVADA PiŞEN YAĞ GiBi ERiTiYOR...
  - Kimileri hâlen spora başlamamış
  - Kimileri hâlen HATA YAPMAYA KORKUYOR
  - Kimileri hâlen başkalarından tavsiye, onay, nasihat, akıl hocalığı DiLENiYOR (ne büyük bir hata)
  - Kimilerin hâlen mutluluğu kezban kızımızın dudağından çıkacak 2 kelimeye bakıyor
  - Kimileri hâlen gereksiz tabular, kasıntı düşünceler, ilkel fikirler yüzünden mutluluğu engelliyor"

  lütfen şu 8 maddeye dikkat edin beyler, adam yapılmaması gerekenleri 8 madde de sıralamış ve hayatınızı bu kurallara göre düzenleyin!!!

  1-) ait olmadığınız bir ortamda takılmaya çalışmayın
  2-) başkalarının hayatını vloglarını bilmem ne izlemeyin
  3-) geçmişe takılı kalıp geleceği unutmayın, genç olduğunuzun farkına varın
  4-) dıbına kodumun sporuna başlayın
  5-) "hayal kırıklığı yada başarısızlık diye bir şey yoktur! sadece gelişim ve tecrübe kazanımı vardır" Johnny DeLusion
  6-) Akıl hocanız başkası olmasın kendiniz olun, kendi fikirlerinizi kendiniz belirleyin verin
  7-) huur çocuğu kezbanların pis dudaklarından çıkacak 2 kelimeye yüzünüz gülüyorsa yaşadığınız aciz hayatın anasını gibiyim, bazen en iyi kendine getirme yöntemi bi tokat vurmaktır amk
  8-) Mantıklı düşünün kasıntı şeyler yüzünden yaşanacak şeyleri engellemeyin

  Durup durup adamın onbinlerce karakterlik yazılar yazmasını beklemek yerine inanıyorum ki ağzından dökülen şu şeyleri uygulasak sadece bunları yapsak bile hayatımız şimdikinden kat kat daha iyi olur

  bu arada adamı yaladığımızı iddaa eden huur çocukları biz egoist köpeklerin zütünü kaldırmıyoruz veya am yalakalığı yapmıyoruz sizin gibi dıbına koyduğumun aciz huur evlatları 2 gram beyniniz olsa şu adamın egosunun sanaldaki başarı veya övgüler sebebiyle kalkmayacağını zaten anlardınız, size trendde durmak şuku çükü bilmem ne gibim kavramları önemli gözüküyor ya bu adam için bi gibim anlam ifade eden şeyler değil, biz güç çılgınlığı yaşayıp huur çocuğu olan adamların zütünü yalamıyoruz adam gibi adamlara hak ettiği değeri veriyoruz sadece gibtir olun gidin zütünü başını atan huur inci kızlarını yalayın hadi bakiyim gibmiyim ananızı kodumun liselileri

  ne diyom ben amk neyse sakinim sessizce pusudayız üstad!

  "tekrardan güçleniyoruz" ilk entryndeki bu kelimeyi okudukça içime bişiler oluyor
  Tümünü Göster
  ···
 16. 11626.
  0
  Up up up..
  ···
 17. 11625.
  0
  okurukkkk
  ···
 18. 11624.
  0
  Dıbına soktugum mucxu öldü galiba gel artik gibik
  ···
 19. 11623.
  +4
  Cidden inandım buna. Cidden, herşey önce kafamızda bitiyor. Bu beyin benim! Bana ait! Benim kontrolümde olmalı! Bir çok pgibiyatrik ilaçlar kullandım ve şuan ki düşüncem ilaçların bir katkısı yok. Evet var ama hani 75/4 e takriben 18 dersin, virgülünü saymazsın. Ordaki virgül kadar olabilir ancak ilaçlar.

  Şunu da gördüm: strese girdiğim de "sıkıldığım için bir şeyler olacak" düşüncesindeymişim. Yani stresin bana fayda verecegine inanmisim. Yok öyle bir sey. Kafandan silip atacaksın o stresi. Kafan da bitiyor.

  Ayrica benden iyileride hayvan gibi kiskandigimida gördüm bunu da silicem beynimden.

  Iyi geceler dostlar.
  ···
 20. 11622.
  +1 -4
  amk bana bi kız ilgi gösteirnce aynısını başkasına gösterirse deliriyorum amk
  ···
  1. 1.
   0
   Peki neden aminakoydugum?
   ···