/i/Kız Meselesi

 1. 13005.
  0
  (bkz: ) http://www.incisozluk.com...%B1l-manip%C3%BCle-etmek/
  ···
  1. 1.
   0
   Okurum rez
   ···
 2. 13004.
  +2
  gercekte eger mutlu olmak icin bira iciyorsanız

  iyi bir hayatınız yok demektir.

  -Efe aydal
  ···
 3. 13003.
  0
  Erken boşalmak tercihtir adlı kitabın 2.kitabı olan günlük egzersiz plan kitabın pdfine sahip olan var mı nerdeee bulabilirim?
  ···
  1. 1.
   0
   ilk kitabi atabilir misin?
   ···
 4. 13002.
  0
  https://www.youtube.com/watch?v=1La4QzGeaaQ huzur
  ···
 5. 13001.
  +1
  Kızlara nasıl davranmam gerektiğini adımdan iyi biliyorum ve onları kendilerinden daha iyi tanıyorum burası tamam. Peki erkeklere nasıl davranmalıyız ? Onlara nasıl lider oluruz ve her dediğimizi yaptırırız ? Ortalama erkeklerin lideri olmak mı daha iyidir yoksa alfalardan oluşan bir toplulukta olmak mı ?
  Gören arkadaşlar şahsi fikrini açıklamadan geçmezse çok memnun olurum gece gece kafamda yer etti kendimden başka soracak birini bulamayınca da buraya sorma gereksinimi duydum hepinize iyi avlanmalar dostlar
  ···
  1. 1.
   +1
   hocam bu mevzular kısaca açıklanamaz."the red pill" bu sorularının yanıtını verecektir diye tahmin ediyorum.
   ancak lider şudur:
   1) genetiği iyi olan. yani yanlış yaptığında fark eden, zeki, ders alabilen ve azimli. tüm bunların sonu gelişime çıkar.
   2) hipergamide yüksek olan. sosyal statümsü şeyleri katabiliriz buraya.
   1 numara içsel güçtür; 2 numara dışsal güç.
   ikisine de sahip olan kraldır.
   ···
   1. 1.
    0
    Peki ikinci sorumu da yanıtlayabilir misin ?
    Alfa erkeklerden oluşan bi toplulukta bulunmak mı
    Yoksa beta omega karışımı bir gruba liderlik etmek mi ?
    ···
  2. 2.
   -1
   tabii ki alfalarla olmak. beta-omegalar sana ne katar ki?
   ···
 6. 13000.
  0
  Reezzzarvatullah
  ···
 7. 12999.
  0
  https://www.youtube.com/c...1SDRk9b5ydALMt2A/featured

  Selam beyler, attığım linkteki abimiz pgibologdur ve adeta modern pgibolojiye (her taka hastalık damgası vurup ilaç vermeye ) savaş açmış bir abimizdir. Sanırım panik atak, kaygı- takıntı bozukluğu (okb), anksiyete... vs üzerine video atıyor ama pek çok videosu var girip bakarsınız.
  ···
 8. 12998.
  0
  Rezervasyon
  ···
 9. 12997.
  +2
  1- Önce umursamazlar.
  2- Sonra gülecekler.
  3- Kıskanırlar(!)
  4- Yenilirler...
  ···
 10. 12996.
  +1
  Bazı geceler neden karanlık?
  Belki..
  Akıllı köleler.
  Özgür deliler.
  Akıllı olduğunu zanneden kölelerden misin?
  Yoksa özgürlüğün tadına bakmış delilerden mi?
  Herkes olmayın,
  Kendiniz olun...
  Hayat sizin oyun bahçenizdir.
  Oyun bahçenizde oynayacağınız oyunu iyi seçin.
  Ve öyle insanlar seçin ki.
  Oyun bahçenizde sizi eğlendirsin...
  ···
 11. 12995.
  +5 -3
  Pazar sabahında bakanın keyfinin yerine gelmesi için dolmuşta açtığım o MUHTEŞEM SETi atıyorum, normalde burayı unutmuştum yani ben değil pratiğe geçiren ve başarılı olan herkesin burayı unuttuğunu düş-ün-ü-yor-um!
  Sahaya çıkacaklar için paylaşıyorum bunu en son 2 ay önce girmiştim buraya AMK sadece sizin moral ve motivasyonunuzu yükseltmek istiyorum ve bu sefer amacım bu idi.
  • **

  Eve dönüş yolunda dolmuşa bindim vee enerjim bi hayli düşüktü ta ki soluma bakana kadar.
  Solumda sarışın ”hoşuma gidecek özelliklerde” bir hatun vardı. Kitabın sürüklüleyiciliğine dalmış sıkıcı yüz ifadesi ile Livaneli’nin Serenad kitabını okuyordu. Dolmuşa ilk bindiğimde gözüme kestirmiştim ama yanında yaşlı bir teyze vardı, onun kalkmasını bekledim ve kalktı. Hatun’un yanına oturdum ve Serenad kitabını hiç okumamama rağmen onla ilgili fikirler yürüttüm dedim ki ;
  “Kitabı nasıl buldun yaa!” ben çok ısrar üzerine okudum ve ilk 70 sayfası çok akıcı geldi ama sonrasında bi bıkkınlık geldi, aradığım tadı bulamadım diye, o da bende ön yargı ile bakıyordum ama gerçekten okuyunca güzelmiş dedi, arkasından konuştum baya ağzıma hakim olamıyorum ulan Kaan! okumadığın kitap hakkında milyonlarca cümle kurdum diyorum kendime..
  Daha sonra bu hangi tür kitap okuyorsun diye sordu
  Yüzüne bakarak roman, pgiboloji, kişisel gelişim ve parapgiboloji dedim. Parapgiboloji dedikten sonra gözleri fal taşı kesildi, bunu fark edince parapgibolojiye ilgin var herhalde dedim güldü bu ya böyle doğa üstü güçler dedi, tam orda kestim lafını telepati telekineziden bahsediyorsun değil mi! ? dedim ve parapgibolojinin yapı taşları bunlar dedim.
  Elinde kitap vardı 121. sayfadaymış orayı eliyle tutuyordu. Şimdi sana pratik örnek gösterirdim ama enerjimi toplamam lazım ve bunun içinde sessiz ortam lazım.. dolmuşun sesi haliyle dedim, bu arada kitabı tutan eline dokunuyorum sürekli yavaş yavaş temasları arttırdım.
  inmeme 2 dakika kala dedim sen eğlenceli bi kıza benziyorsun biz senle daha sonra konuşabiliriz şimdi ineceğim ama dedim numarasını yazdı ve kayıt etti.
  Arkasından, ”offff yaa!” benim telefon serviste, instagram varmı instagram vereyim dedi sosyal medya kullanmadığımı söyledim, o zaman 5 gün sonra mesaj atarsın dedi ben de 5 güne onu unutacağımı söyledim. ”hadi yaaa!” yaptı ve defterini çıkarıp numaramı yazmamı istedi.
  Hem numaramı istiyorsun hem bana yazdırıyorsun kendin yaz zaten dolmuş sallanıyor dedim. bu değişik bi gülüş yaptı tamam ya dedi söyledim ve yazdı. Tam ineceğim yere gelmişiz ve ben hala konuşuyorum (çene durmuyor ineceğimiz yeri geçiyorduk)
  Kız ben sanırım burda ineceğim dedi bi baktım asstroloji bende burda inecem ”yardır kaan! dedim.(gerçektende her zaman orda inerim) indik benim ev yukarı onun ev sola doğru kalıyor hadi görüşürüz derken evinin yolunu gösterip orada uğramam gereken bir yer var gel senide bırakmış oluruz dedim.
  Tamam dedi yolda yürürken mülakattaymışım gibi oldu birsürü soru soruyor nerde okuduğumu sordu bi kaç tahminden sonra söyledim, siman tanıdık geldi ya o yüzden sordum dedi, evet arkadaşlarım beni Kıvanç Tatlıtuğ’a benzetir dedim.
  Güldü ben kıvanç sevmiyorum felan, neyse yol ayrımına geldik. (O ordan sola sapıcak bende sağa) Gösterdi bak benim evim şurası diye. Bende sesimi kısarak ”misafirliğe geliriz artık bi ara” dedim ve sarıldım, sarıldıktan sonra ”ben 5 güne seni unuturum yaa!” yaptım.
  O da (40 yıl geçse de unutmam edasıyla) yok ben unutmam unutmam, mesaj atarım dedi. Kendine iyi bak görüşürüz diyerek kendi yoluma koyuldum.
  Tümünü Göster
  ···
  1. 1.
   0
   Panpa çok iyi bu

   Ağzın nasıl bu kadar laf yapıyor panpa kendiliģinden mi yoksa sahaların etkisinden mi veya başka bir teknik çalışma falan da yaptın mı ?
   ···
  2. 2.
   +1
   dıbına kodumun yalancısı çalıntı entry erkek adam org daki saha raporunda çaldı yıkık oc isteyen bakabilir metro yürümesi yazıyor dolmuş yazmış bari doru çal aq alagavatı
   ···
  3. 3.
   0
   sanırım yakalandın huur evladı
   ···
  4. 4.
   0
   Ahahahaah gerçekten mükemmel tespitler, oraya da atttığımı düş-ün-e-miy-or-su-nuz!
   böyle düş-ün-e-me-me-niz-in sebebi de benim pratiğe geçiren ve başarılı olan herkesin burayı unuttuğunu düş-ün-ü-yor-um!
   Bu cümlemi kanıtladığınız için teşekkür ediyorum doğru bir tespitte bulunmuşum
   ···
  5. 5.
   0
   SADECE MORAL VE MOTiVASYONUNUZU ARTTIRMAK, ÜMiDiNiZi KESMEMENiZ iÇiN GiRMiŞTiM KOCA KAFALILAR ARTIK ORDAN OKURSUNUZ RAPORLARIMII
   ···
  6. 6.
   0
   Bence doğal olmak en güzeli örnek için teşekkürler benimde başıma böyle bir şey gelebilir kız ingilizce kitap okuyor ordan açayım madem muhabbet
   ···
  7. diğerleri 4
 12. 12994.
  -2
  Ananın dıbını giberek çok şey kazandım
  ···
 13. 12993.
  +4 -1
  ---BEYLER, BEYLEr,BEYLer, BEYler,BEyler, Beyler---

  Hiçbir şey için GEÇ DEĞiL.Başlığı bitirip hala yıkık birisi olarak devam ediyor olabilirsin.Özgünenin EKgib olabilir,ya da bilgisayar oyunları kızlar için çabalamaktan daha kolay geliyor olabilir.BiR DAKiKA. Kızlar için dedim.Tek amaçları bir ALFAYA HiZMET ETMEK VE HER ZAMAN ARKASINDA DURMAK.BU OLUM iŞTE.BÜTÜN AMAÇLARI BU.Bunları sosyal programlama yüzünden kafamızda o kadar çok büyütüyoruz ki;sanki TANRIYMIŞ gibi muamele edip kızın bize gelmesini bekliyoruz.

  BU VARLIKLAR iÇiN BiR ŞEY Mi YAPILIR OĞLUM???
  • KENDiNE GEL*

  ilk başta kendine yapacağın her fedakarlığı(SPOR, KiTAP OKUMA,KÜLTÜR KASMA,ÇEŞiTLi HOBiLER vb.)kendin için yaptığını bilmelisin.YOK OLUM YOK. ANLIYOR MUSUN BENi ?KIZLAR iÇiN HiÇBiR ŞEY YAPILMAZ.KIZ iÇiN YAPTIĞIN HER ŞEY KAFANDA KIZLARI BÜYÜTÜR.

  Sadece SEVDiĞiNiZ iŞLERi YAPIN BEYLER. iNSANLAR iÇiN UĞRAŞMAYIN.UĞRAŞMANIZ GEREKEN DOST SAYINIZ ÇOK AZ OLSUN. Hayatta yeteri kadar iLERLEDĞiNiZDE iNSANLAR SiZE ÖDÜL OLARAK VERiLiR.

  Eğer hala hayatında bir şeyleri değiştirmeye başlayamadıysan ya da sürekli deneyip pes ettiysen,BiR DAHA DENE OĞLUM,GÜÇLENECEKSiN.

  Daha doğarken 300 milyon kişiyi geçtin olum sen. Gerçekten işe yaramaz olsan şuan içinde bir ruh olmazdı.
  "ASLA KURBAN DEĞiLSiN.DÜNYAYA LiMiTSiZ OLMANIN NE DEMEK OLDUĞUNU GÖSTER!"

  Şu saniyeden itibaren artık ne yapıyorsan kendin için yapmaya başla. HAYIR OĞLUM GEÇ DEĞiL LAN.GEÇ DEĞiL.Eğer hala yaşıyorsan, hiçbir şey için geç değil demektir.

  "Kanka öyle söylüyorsun iyi hoşta imkanlarımız yok be ben napayım?"OĞLUM BiLL GATES gibi ünlülerin imkanı mı vardı?Çok mu zengindi bu adamlar?Bir şeye inandılar, çalıştılar yaptılar.

  "Dünyanın gördüğü en büyük başarı, önce bir hayaldi".

  OĞLUM 250 MiLYON GB HAFIZAN VAR.Bu 300 yıllık hayatı HD bir şekilde kaydetmeye bile yeter.DÜŞÜNSENE, kafanın üstündeki küçücük 2 kilo bile olmayan bir şey taşıyorsun ve bu senin düşüncelerine tamamen bağlı bir şekilde kendini yükseltiyor.

  HATIRLA:HAKLISIN, iyiyi ya da kötüyü neyi düşünüyorsan haklısın. Beynimiz ona verdiğimiz düşünceleri yükseltecek şekilde yaratılmıştır. Kötü düşünceler verirsen onları yükseltip seni kötüye zütürebilir, aynı şekilde iyi düşüncelerinle iyiye de zütürebilir.Tek şey iNANÇ.

  OLUM ADAMLAR KANSER iLACI DiYE YUTTURUP, KANSER HASTASINI DÜZELTEBiLiLiYORLAR!(NE SALLADIN BE TEKNO GECE GECE HiÇ GÜLECEĞiM YOKTU)Gidin araştırın olum bu benim sorunum değil.

  Her neyse küçük bir entry gireyim dedim, konu çok fazla dağıldı. Değinmem gereken konular var fakat, okumayabilirsinz diye kısa tutmaya çalıştım. KENDiNiZE iYi BAKIN BEYLER.
  Tümünü Göster
  ···
 14. 12992.
  -1
  bu nedir yaa bir sürü site de mevcut bu konuyla ilgili ortam iyice değişti dıbına koyayım
  ···
 15. 12991.
  +1 -6
  https://www.youtube.com/watch?v=_1EabmR1F4I Barış Özcanın güzel bir videosu ,iZLEYiN!
  ···
  1. 1.
   +1
   Her attığım şeye çuku atan huur evladı var. Bırak la peşimi xd
   ···
   1. 1.
    +1 -3
    benide eksiliyorlar bir bulsam gibeceğim anasını
    ···
 16. 12990.
  -1
  mucxx babuş başlarda telkinler hakkinda düsünceler bilincalti hakkinda yazilar yazmisti

  o konu hakkinda size bir kitap önerecegim okuyun cideen güzel ve gelisiminize yararli bir kitap

  "düsünce gucuyle tedavi"

  kitabin başı sayilabilecek sayfalarda asıl güc "sımdidedir" diyor. gecmis zamanlarda olumsuz dusunmen suanini ve gelrcegini etkilemez gecmisini etkiler.

  eger suan olumlu dusunmeye baslarsan gelecegini de olumlu yasarsin.

  ve kitap "şuandan itabaren özgür olmayı seçebiliriz" diye devam ediyor.

  cidden cok guzel kitap ve mucxx babuşun yazdiklariyla birebir öneririm.
  ···
  1. 1.
   0
   Bilinçaltını telkini falan anlatıyordur dimi?Bir de kaç lira drde
   ···
 17. 12989.
  +5 -5
  Oruç tutuyonuz mu lan binler? Oruç tutarak ilkel beynin devreye girmesini sağlayıp üst beyni kullandırtmıyorlar. Bunlar hep amerikanın oyunları. Vallahi bak
  ···
  1. 1.
   +5
   Panpa oruç tutmak dopamin - reseptör dengesini adam ediyor. Eğer iftarda abartmazsan ve sahur iftar arası 3 posta atmazsan gelişim için büyük fırsat
   ···
 18. 12988.
  +1
  daha önceden "bunu çok sık yapmam" temelli bir grup kurmuştum; bir yıl kadar idare ettik. sanırım üyeleri grup kararıyla saha görevi yapan tek gruptu. çok güzel dostluklar da oldu. tabii tecrübe ve ders alma harici bir işe yaramadı. şimdi ise "istenilen hayatı yaşama" amaçlı ekip kuruyorum.
  ---
  hayatınız istediğiniz gibi değilse bir şeyler yapmak ve yapılacak şeyleri bulmak için bu ekibe!
  ---
  her şeyden faydalanılacak; bu açıdan, "bunu çok sık yapmam", "buraya gel çok şey kazanacaksın", "the red pill" temelli olduğunu söyleyemem. insanlığın tüm birikimlerini esas alıyoruz.
  katılmak isteyen mesaj atsın.
  ayrıca şunu unutmayın:
  bir topluluktan atılmadıkça çıkmazsınız.
  ancak bir ekibin amacından vazgeçtiğiniz anda, o ekibin dışındasınızdır.
  ···
  1. 1.
   0
   Dostum gruba girmek için yeni hesap açtımda bana atabilir misin mesaj senden ricam
   ···
 19. 12987.
  +2
  https://yadi.sk/d/V7AW5DDh3VzAWK

  Ha bu arada kafa, okur gibi dergiler yoktu
  ···
  1. 1.
   +1
   Dergiler için teşekkürler
   ···
 20. 12986.
  0
  Hiçbir hobim yok kendimi çok sıradan hissediyorum. Bu yaz ne yapabilirim fitness haricin de bateri kursuna yazılıyım dedim. 5 saati 275 tl civarı
  ···
  1. 1.
   0
   YUH! Çok pahalı değil mi oglum?Ben de gitara gidicem.
   ···
  2. 2.
   0
   Gençlik spor merkezlerinde eğitim veriyorlar 1 sene gibi süreçte öğrendim sayılır gitarı
   ···
  3. 3.
   0
   Ne kadara gittin
   ···
  4. 4.
   0
   Gitar için 100 liraya başlangıç gitarı alıp videolarına bakabilirsin selim ışık bunun için ideal,

   bateride ise kursa gerek yok gene kendi imkanlarına öğrenebilirsin internet bir numaralı eğitim kaynağı şu an için, eline 2 tane baget satın al 20 30 liralık, evde yastıkla ve kovayla da çalabilirsin. inan bana asıl bateriye geçtiğinde o kursa gidenlerden daha fazla hakim olacaksın o sete
   ···
  5. 5.
   0
   Gitar için 100 liraya başlangıç gitarı alıp videolarına bakabilirsin selim ışık bunun için ideal,

   bateride ise kursa gerek yok gene kendi imkanlarına öğrenebilirsin internet bir numaralı eğitim kaynağı şu an için, eline 2 tane baget satın al 20 30 liralık, evde yastıkla ve kovayla da çalabilirsin. inan bana asıl bateriye geçtiğinde o kursa gidenlerden daha fazla hakim olacaksın o sete
   ···
  6. diğerleri 3