/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 1.
  +6 -1
  var.. ulan kolay mı yüzlerce yıl önceden bahsediyoruz.. at üstünde aylarca yolculuk yapıyorsun, atalarımız bu toprakları oturarak kazanmadılar.. viyana'dan 1683'de döndük, alt tarafı 300 yıl, 300 yıl önce avrupa, avrupayı osmanlılara bırakıp amerika kıtasına yerleşmeyi düşünüyordu, tüm kıta korku ile titriyordu, türkler ne zaman gelecek diye.. bırakın 300 yılı, daha bir asır önce, ortadoğu bizimdi, ırak suriye arabistan bizimdi, dünyanın en önemli petrol kaynakları bizimdi.. sivilceli ergenler de osmanlı abartılmış yhaaa diyo, kafalarına vuracaksın bunların..
  ···
 1. 2.
  +1 -1
  Yunan tohumuyum cügü.
  ···
 2. 3.
  +1 -7
  ananı feth ettim.
  ···
  1. 1.
   0
   Kömüristler moskovaya
   ···
 3. 4.
  +1
  Beğenmem tabi amk 1665 sınırı daha iyi
  ···
 4. 5.
  0
  O kadar haklısın ki
  ···
 5. 6.
  0
  orası Jerusalem değil KUDÜS olacak huur evladı
  ···
  1. 1.
   0
   DEUS VULT DEUS VULT DEUS VULT!!!
   ···
 6. 7.
  0
  osmanlı abartılmış yhaaa
  ···
 7. 8.
  0
  la casa de papel üçüncü sezon
  ···
 8. 9.
  0
  300 yıl önce avrupa, avrupayı osmanlılara bırakıp amerika kıtasına yerleşmeyi düşünüyordu, tüm kıta korku ile titriyordu, türkler ne zaman gelecek diye..

  ahahaha amk bi gibtir git dunyadan tarihten bi haber mantiksiz sigir. senin bu komik yalanlarina inanmamak hainlikse evet hayinim israyil tohumuyum. gibtir git kevase seni.
  ···
 9. 10.
  0
  Avrupalılar avrupayı osmanlıya bırakıp amerikaya yerleşecek ne demek oğlum, bayağı güldüm bu kısma.
  Bilmemkaç milyon kişi evini barkını bırakıp gemilere atlayıp kaçacaklarmı ?Ki amerikada o zamanlar boş değil, yerleşimler başlamış durumda zaten. Nereye yerleşecekler,iç savaşmı çıksın amerikada ?
  Geçmişte avrupayı titretmiş veya korkutmuş olabilirsin fakat geçmişe bakarak hayat yaşayamazsın. Günümüzde herşey ortada.
  ···