/i/Tespit

 1. 1.
  +3
  ne yaptıysanız yaptınız 18'e kadar. hadi 20 olsun. ye iç gez dolaş. akşama kadar uyu. gibini taşağını yaya yaya film izle akşama kadar. kimse sana bişi demez. ama 20'den sonra hep bi tutunma çabası. 5 yıldır calısıyorum. yemin ederim gram gözümde para pul yok. keşke akşama kadar kafam rahat bi sekilde yatabilsem şöyle. canım istediğinde babam cebime 2-3 kuruş para verse sağa sola gitsem.

  yaşayın aga bu hayatı. bugün 8-9 yıl gerisine gitsem boş buldugum her an uyurdum amk. calısma hayatın olunca planın yok ki aga.

  aha eve geldim 5'de gibe gibe yarın gene ise gidicem. yarına dair hiç bir planım yok yapamıyorum çünkü. kafa artık calısmaya odaklanmış tamamen.

  http://imgim.com/6JGj99.png
  ···
 1. 2.
  0
  13 yaşındayım şuku 😀😀😀
  ···
 2. 3.
  0
  üniversite okumadın mı panpa?
  ···
  1. 1.
   +1
   bu yazdıklarım herkes için geçerli panpa. lisans mezunu ya da ilkokul mezunu için değil. kendim ön lisans mezunuyum ama mevzu bu değil. mevzu hayatın 20'den sonra boş olması amk. gerçekten boş bu gibik hayat. mal gibi calısıyorsun aksama kadar amk. aha simdi yarım saat sonra uyuyacağım çünkü sabah 8'de gibe gibe kalkıp gitmem gereken bir işim var. ama öğrenci olsaydım ya da 17 18 yasımda olsaydım canım isterse okula giderdim, ya da 17 18 yasındaki bir gence genel anlamda hiç bir baba gibtir git calıs demez. ben askere 20 yasımda gidip 21 yasımda geldiğimde babamı yolda görünce yolumu değiştiriyodum.
   ···
  2. 2.
   0
   Haklı isyan 19 yaşindayım lisenin cennet oldugunu anladim gibik veletler okuldan bıktım falan diyorlar ama okul aslında hayatını güzellestiren bisey ha bide 3 4 yıl sonra evlenirsin muhtemelen karınla ayrı cocugunla ayrı ugrasırsın
   ···
 3. 4.
  0
  10 yaşındayım
  ···
 4. 5.
  0
  Hehe salalım da sene sonu karneyi görünce babamız da bizi gibsin amk. Aferin.
  ···
 5. 6.
  0
  Bune pampa?
  ···
 6. 7.
  0
  12 yıl sonra editlerim
  ···