/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
 1. 1.
  +95 -20
  Zorunuza gitti anlamadım.Yok medeniyet bu değilmiş, zütünü başını açmak değilmiş vesaire vesaire.. Beyler kendinize gelin, kimsenin özgürlüğünü elinden almak kimsenin haddine değildir ki bu fotoğraftaki kızların yaptığı ayıp bir şey yok. Buna "giyinmek" deniyor, "elbise" deniyor,"zerafet" deniyor tabii sen kalkıp zütünü görmek için kafanı 270 derece aşağı eğmezsen. Tanrı kadını zarif yaratmıştır beyler, insaoğlu ise bu zerafeti ortaya çıkarmak için kumaş parçalarını işlemiştir.Şimdi söyleyin bana senin zihniyetin kötü ise o kadınların suçu ne ki özgürlüklerine laf ediyorsun lan?
  ···
 1. 2.
  +12
  adam haklı beyler
  ···
 2. 3.
  +1
  Okumadım şuku
  ···
 3. 4.
  +6 -23
  Böylece zulmeden topluluğun kökü kurutuldu. Hamd, alemlerin Rabbi olan Allah'adır. (45)
  ···
  1. 1.
   +4
   ne alaka huur evladı
   ···
  2. 2.
   +2
   Dinimizle bunun ne alakasi var amina koydugum evladi
   ···
  3. 3.
   +2 -1
   Zulmeden toplulukların kökü kurutulacaksa ilk sizin gibi yobaz puştlar biticeksiniz Şerefsizler
   ···
  4. 4.
   +1 -1
   kes allahını giberim şimdi senin
   ···
  5. diğerleri 2
 4. 5.
  +8
  Oropsu çocuğu oldukları için
  ···
 5. 6.
  +5
  Soldaki lezbiyen çift bi tık ilginç geldi
  ···
  1. 1.
   +1
   yahu sarışın olan legolas gibi elf. neyini anlamadınız amk
   ···
  2. 2.
   +1
   O tamamen farklı bir konu
   ···
 6. 7.
  +7
  Sezar'ın hakkı Sezar'a adam haklı beyler
  ···
 7. 8.
  -1
  Susun artık be bre huur çocukları
  ···
 8. 9.
  0
  Amq altı üstü bir balo çok uzattilar konuyu
  ···
 9. 10.
  +1
  Çok güzel yazmışsın hll pnp
  ···
 10. 11.
  -1
  yeşilli kızın taşaa sarkıyor dikkatli bakın
  ···
 11. 12.
  +1 -7
  Hacı iyi gibilir bunlar at gibi hey yavrum

  edit: neandertel ve tahtındaki tüm kavatlara ben bu entryi yi Kemalistleri tahrik etmek için yazmıştım oltama geldiniz.

  Benim karım kızım böyle gezebilirse Elalemin oğlunun kollarında dans edebiliyosa bi yaygara çıkarmam burası özgür bi ülke amk çocuğu barbara palvin trend olunca bakmıyor sanki bin herif ifşalara bakmıyor bunu görünce rahatsız olıyor aslında bu görüntünün normal olmadığını biliyor da çağdaşlığına yediremeyip bişey demiyor bin katıksız huur çocuğu olduğunu ispatladı

  demek ki sizde rahatsızsınız bu görüntüden bırakın vicdanınızı susturmayın
  ···
  1. 1.
   +1 -1
   Aynı validen gibi
   ···
  2. 2.
   0
   @15'e bak lan
   ···
  3. 3.
   +1
   Şu tipin karısına kızına bunu deseler çıkaracağı yaygarayı bi düşünsenize
   ···
  4. 4.
   +1 -1
   Benim karım kızım böyle gezebilirse Elalemin oğlunun kollarında dans edebiliyosa bi yaygara çıkarmam burası özgür bi ülke amk çocuğu barbara palvin trend olunca bakmıyor sanki bin herif ifşalara bakmıyor bunu görünce rahatsız olıyor aslında bu görüntünün normal olmadığını biliyor da çağdaşlığına yediremeyip bişey demiyor bin katıksız huur çocuğu olduğunu ispatladı
   ···
  5. 5.
   +1
   Hayır validen bacın gibi iyi gibilir demek istedim. Tecrübeyle sabit bu.
   Fotoğrafta da gayet olağan normal insanlar var.
   ···
  6. diğerleri 3
 12. 13.
  +1
  Yav beyin ozurlu huur cocuklari iste neden laf anlatmaya calisiyon
  ···
 13. 14.
  +3 -1
  Bu fotoğrafa bu şekilde yorumlar yapılmasının nedeni trendteki olması gereken neslin bu fotoğraf olarak gösterilmesi ve en az bunun kadar normal bi şekilde dinini yaşayan gençlerle karşılaştırılması o gençlere yobaz gerici gibi safsataların empoze edilmeye çalışılmasıdır.
  Şöyle düşün adam bu fotoğrafa itirazı yok hatta gibinde bile değil kim ne yaparsa yapsın düşüncesinde.
  Ama düşünce olarak daha yakın olduğu muhafazakâr yaşam tarzı bununla karşılaştılınca ve muhafazakâr yaşam tarzına çeşitli safsatalar uydurulunca adam doğal olarak sinirleniyor. (yobaz gerici vs.)
  Eee bu sefer bu adam ne yapıyor kendi yaşam tarzına hakaret niteliğinde ki bu sözcüklere sinirleniyor ve tıpkı diğer binin yaptığı gibi insanların kıyafetini yorumlayarak züt baş açmak olarak tanımlıyor bunu kendi kafasınca intikam alıyor diğerinden. Onu da kendi gibi sinirlendirmeye çalışıyor anladın mı?
  Aslında gerçek hayatta giblerinde bile değil ama sırf 2-3 şuku uğruna insanları birbirine düşürüyor bu binler.
  Yani olay özeti(!) budur.
  ···
 14. 15.
  0
  Haklısın şuku
  ···
 15. 16.
  0
  Aradığım başlık
  ···
 16. 17.
  -1
  Amıkoduğumun çocuğu özgürlüğe bişey diyen mi var bin
  ···
  1. 1.
   0
   Düzgün konuş ananın amından cımbızla teker teker kıl çekerim dıbınakodumun şekilsiz kevaşesi seni
   ···
 17. 18.
  -1
  Oradaki erkeklerin zihniyeti çok temiz değilmi nerdeyse hepsinin o anda ne düşündüğünü hissettiğini biliyoruz boş yapmayın batı özentileri sizi
  ···
 18. 19.
  +1 -1
  Bu fotoğraf izmir Atatürk Lisesinde her yıl düzenlenen baloya ait. Eli gibinde pc başında vakit öldürmek ve kız öğrencisi olmayan motor meslek'e her gün gitmekten degişime uğramış abazan sivilceli ergenler bu fotoğraftaki erkeklerin düşüncelerinin sapıkça olduğunu sanabilir fakat fotoğrafta gördüğünüz gençler en iyi eğitimi almış, donanımlı ve çağdaş insanlar. Sizin gibi onun bunun zütüne bakan ah şu kadına şöyle yapsam böyle yapsam diye içinden geçiren ve aynı zamanda tanrı ile ilişkisi hatsafhada olan insanlarsınız. Herkesi kendiniz gibi mide bulandırıcı düşüncelere sahip sanmayın gidin arabistan kumlarında oynayın.
  ···
  1. 1.
   0
   insanları elbiselerine göre çağdaş yada gerici diye ayırmak doğru değil.Öte yandan sadece bir fotorafa bakarak iyi eğitim aldıklarını söylemekte saçma olur böyle açık saçık olmayıp ama gayet güzel eğitim veren imam hatiplerde var. Böyle bu tarz danslar binlerce yıl islamla ve türklükle yoğurulmuş türk kültürüne zarar vermektedir. Onun yerine halk oyunları oynamak bana göre daha doğru bir seçimdir.Ve son olarak sırf seninle aynı fikirde değil diye yallah arabistana muamelesi yapmak doğru değildir eğer öyle birşey varsa bu ülkeden ilk avrupaya gidecek olanlar sizlersiniz.
   ···
 19. 20.
  +1
  Beyler ne dediğinizin farkında mısınız elbise lan elbise bu ülkede sırf baloda elbise giydi diye kızlarımıza bakın bizim kızlarımıza bu kadar laf edilir mi? Size kalsa geçir siyah çuvalı, kimseyle konuşturma. Sonra "oğlum şu kıza bak ne giberim laan" diye milletin karısına kızına göz dik. Medeniyet zihniyeti geliştirmektir beyler bakışlarınızın pis kalması değildir, suçu kendinizde arayın kızlarımızda değil.
  ···