1. 1.
  +9 -1
  Hahahah bu başlığı açan olmamış.

  Kaptım briketi kaptım. Duvar yapacağım lazım olur.
  ···
 1. 2.
  +2 -1
  Adamın dibi..
  ···
  1. 1.
   0

   PiRKET LAN O

   ···
   1. 1.
    0
    MiRKET LAN O
    ···
   2. 2.
    0
    ŞiRKET LAN O
    ···
 2. 3.
  +2 -1
  Çok Severim bu yazarı
  ···
 3. 4.
  +3 -3
  Her mutluluğun bir sonu vardır, her gecenin bir sabahı olduğu gibi..
  ···
 4. 5.
  +2  yeni yıla yeni zirve.. bir zirve daha tamamlanır..
  (bkz: kavunpeynir 2016 ilk sigara zirvesi)
  ···
 5. 6.
  +2 -1
  Tartismaya acik sanirim teist fakat bilgisi var gibi saygi duyulasi yazar.
  ···
 6. 7.
  +3 -1
  içim ısındı bu panpama. daha hiç tanışmamış olabiliriz ama sanki bir şeyler omuz omuza gidiyormuş hissi var. seviyeli ölçülü bir panpadır.
  ···
 7. 8.
  +5
  Gece gece bana Fırat'ı hatırlatıp Türk olan bir kardeşimizdir. Daha iyi bir iltifat bulamadım. "Türk"
  ···
 8. 9.
  +2
  kral adamdır kendisini yakinen tanırım yalnız çok sigara içer
  ···
 9. 10.
  +2 -1
  Sözlüğün değerli yazarı
  ···
 10. 11.
  +3  ···
 11. 12.
  +10 -3
  Kendisi aptaldır. Troll olarak açtığım başlıklarda anadolu çomarlarının facebook'ta paylaştığı sözleri yazdığımı gördü ve beni ciddiye aldı ve benim tarafımdan sazanlandı. Gelmiş bana ergen bu diye nick6 falan girmiş :D Iq seviyesi 80 in altındadır ve yeni trafik kanununa göre asla ehliyet alamayacaktır.

  Ayrıca bkz eski nickim (bkz: rafadan tasak)

  Sen bilmezsin 1. Nesilden 6. Nesile kadar olan abilerine sor anlatsınlar beni sana. Tabi o nesilden seni muhatabına alan varsa.
  ···
  1. 1.
   +2 -7
   inci sözlük yazarlığını övünç kaynağı olarak gören, nesili bir tak sanan aynı sözlükte yazar olduğumuzun farkına varamayan troll olduğunu iddia edip aslında troll olmayan yazar arkadaş. Divan edebiyatı yazarlarının bile sizin kadar hava atmadı. Ulan gören kitap yazdınız sanacak. O abilerim dediğin ergenlerin çoğu benden küçüktür.

   Biz bir ergenlik yapıp nick6 girdiysek sende aynı ergenliği devam ettirmişsin. Ben ehliyeti alalı 7 yıl oldu. Ben artık takip etmiyorum. Yeni trafik yasasını sen düşün. inanmazsan göndereyim fotosunu aslan parçası.
   ···
  2. 2.
   +3 -3
   inci sözlükte senden eski olduğumu övünmek için değil bilmedigin trolluk kavrdıbını senden iyi bildigimi göstermek için söyledim abisi. Senden küçük dediğin elemanların yarattığı ortamda gelip şekil şükül konuşma ağzının balatalarını giberim.

   Iq seviyen hakkındaki fikrim değişti 80 değil 50 nin altında amk. Malum 7 yıl önce ıq ya bakmıyorlardı ehliyet verirken .

   Velashıl kelam öyle bilmediğin işlere burnunu sokma , bilmediğin kavramlar hakkında tanımadığın insanların nick6 na biliyormuş gibi yazma. Sana burda destek olacak yazarların yaşı 12-13 olur. Benim sözlükte adım yeter modlara selamımı çak eski nickimden bi ihtiyacın olursa (:
   ···
  3. 3.
   +2 -2
   Trolluk kavrdıbını senden iyi bilirim abisi mabisi deme giber atarım. Trolluk gülmek için yapılır senin yaptığın trollüğün amk beceremiyorsan yapma oç seni zorlayan mı var. Yüzde doksan senden yaşım büyüktür. Onların yarattığı ortamı gibiyim biz eski nesilizden başka laf yok. Gülmüyorum da bu oç'lara. Bir ortam yaratan varsa Serkan'dır gerisinin amk.

   Nesil nesil biz işlemcimiyiz amk salakları. Serkan önüne geleni alıyor işte siz zütünüzü yırtın. Ulan amcık biz senin gibi yalakamıyız sağdan soldan destek isteyecez. Sanal burası destek verse ne olur vermese olur. Senin sözlükte ki adını gibiyim amk ergeni hala adım diyor. Modların anasını avradını gibiyim hergün sövüyorum ben o yalaka orosbuçocuklarından tenezzül edip birşey isteyecem ha. O oç'lardan senin gibi oçlar faydalanır. istesem ne isteyecem amk salağı. En fazla silik yeriz bi nick daha alırım.

   Allah'a şükür zekam da yerinde senin gibilere her halükarda haddini bildiririm. Amk cahili ben sana ikinci entryimde demedim mi 300 kitap okumadan bana yazma diye. Şimdi yaşını soracam yalan söyleyeceksin oç ergen.
   ···
  4. diğerleri 1
 12. 13.
  +2
  Bir daha yazıyım lan canım sıkıldı.Iyi lan heralde iyi iyi.
  ···
 13. 14.
  +2
  ···
 14. 15.
  +2
  yardımsever ve ferre dahisi bir panpamız.
  ···
 15. 16.
  +2  ···
 16. 17.
  +3  ···
 17. 18.
  +2
  CcC gececi tayfa was here CcC
  ···
 18. 19.
  +2
  Semapti duyduğum bir insan.
  ···
 19. 20.
  +2
  sevdimi Adam gibi seven bir panpamız
  ···