/i/Ben

Kendini ifade et !
 1. 1.
  0
  Sizden utanıyorum amk. Ben Eskişehir'de üniversite ikinci sınıfa giden bi kardeşinizim. Ara tatile gireli de 10 gün oldu. Okulun karşısında bi kafede işe gireyim dedim. Memleket burası zaten ama aile Afyon'da. Gitmeyeyim elime para geçsin harçlığım çıksın babam rahatlasın diye kurdum kafada.

  Neyse başvurdum bi yere. ilk girdiğim yer deneme süresi için mutlaka arayacağız dedi. Eyvallah dedim ertesi gün aradılar. Gittim deneme süresi iki saatmiş. Çalışanlar falan sanki dubaide otel dıbına koyim bi artislikler bi havalar.

  Patron geldi uzun boylu esmer bi adam. Barda çalışan elemanın bilekliğini aldı taktı kendine. Güzelmiş la benim oldu dedi. Eyvallah ahmet abi ehehe dedi elemanda. Ulan amk cocu dedim içimden iki saattir bana aslan kesiliyon şu hallere bak. 7.5 saat çalıştım 5.5 saatlik paramı aldım çıktım.

  Ertesi gün sabah 11.00de gittim. Öğlene doğru yine geldi huur cocu patron. Bu kadar gerizekalı bi insan hayatımda görmedim. Geldi napıyonuz lan benim paralarımı yiyonuz dıbına koduklarım dedi. Hele huur cocuna bak hele. Zaten saati 3.5 lira muallaktor.

  Çok uzun oldu amk.
  ···
 1. 2.
  0
  Dövseydin pici
  ···
 2. 3.
  0
  Çalışıyorum bende bi yandan. Elemanlar hala aynı havalar. Patron huursu çıkışı gelen elemanlara parasını ekgib veriyor bilmem ne. Bize aslan kaplan olan muallakler patronun yanında kedi. Elini öptürüyo falan bunlara. Midem bulandı. Ulan dua edin para lazım dedim içimden sabır dedim. illa biri elimde kalacak yoksa.

  Neyse o günde öyle geçti. Ertesi gün gittim sabah 9.00 da cagırdılar. Öğlene dogru yine bu huur çocugu geldi. Saat altıya kadar çalıştım. Normal çıkışım yedi. Ek elemanlar geldi ben dedim cıkarım en erken ben geldim amk. Gittim kasaya soracam şefe. Patron muallaksi de orada.
  ···
 3. 4.
  0
  Dedim böyle böyle ben çıkabilir miyim. Şef yoğunluğa göre bi on dakka daha bekle dedi. Patron nereye çıkıyon lan sen dedi. Dedim ne dedin. Nereye çıkıyon sen dıbına koduğum dedi. gibtir git yemeğini ye dedi. Allah kuran çarpsın kan beynime sıçradı. Mantıklı da bi adamım. Sabahtan beri anam gibilmiş. Bi saat mutfakta caner abinin yanında çıldırdım.

  Derken saat 19.00 geldi çattı. Çıkısımı alcam patron yine kasadaaa. Hadi bakalım dedim huur cocu ey mi yaman bey mi yaman
  ···
 4. 5.
  0
  Amk okuyan eden varsa bişeyler yazsın. Kendi kendimize yazmayalım burda
  ···