/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
 1. 1.
  +23 -3
  Ulan sözlükte az buçuk dolanıyorum. Lan şu birbirlerine çomar, çapulcu diyen andavalları görünce çıldırıyorum aq. Yeniler bölümünü her yenileyişimde çomar kelimesini görmekten bıktım artık amk. Birbirinizi ötekileştirmeyi bırakın artık. Hepimiz bir vatanda yaşıyoruz lan madem ideolojik görüşleriniz uyuşmuyor Türklükte birleşin aq. Siz burada birbirinizi aşağılamaya devam ederken birileri ülkeyi batırıp bizi Suriye gibi yapmaya çalışıyor. Az akıllı olun akıllı. Birbirinizle uğraşmayı bırakında artık bir olun çünkü dış güçler artık tüm kozlarını oynuyor.
  ···
 1. 2.
  -2
  gibtir deli

  edit: haklı
  ···
 2. 3.
  -5
  Türk yok ki burda arap yalaması dolu
  ···
  1. 1.
   0
   Al iste sen safkan tür müsün amk devşirmesi
   ···
   1. 1.
    -1
    Annem avşar boyundan, babam halep türkmeni yeteri kadar açık oldu mu ?
    ···
  2. 2.
   0
   Lan türküm diyosun bu ülkeye ne yaptın amcık. insanlara hakarek etmekle ülkeyi kurtardığını sanan huur çocukları gibtirin gidin artık.
   ···
   1. 1.
    0
    Sen sanırsın, devlet kurdun. Birde bine bak gibtirip gideymişim ilk gitmesi gereken sen ve senin gibi gavatlar. Türküm demek birilerine batıyor mk süpürüntüleri
    ···
   2. 2.
    -1
    Lan amcık huur çocuğu bende türküm ama ülkeye yararlı işler yapıyorum sen gibi atıp tutmuyorum huur çocuğu büyük ihtimalle 15 yaşında veledin tekisin
    ···
 3. 4.
  0
  Türkiye suriyeden kötü ki suriye gibi olursak iyi oluruz
  ···
 4. 5.
  +1
  Adam haklı beyler yeniden yenikapı ruhuna ihtiyacımız var.
  ···
 5. 6.
  +2
  Anlamazlar gibtir et hepsi şuku peşinde
  ···
 6. 7.
  -1
  Ben aşşağlıyormuyum huur evladı
  ···
 7. 8.
  0
  Bence birlik olmaliyiz
  Sevişelim mi
  ···
 8. 9.
  +1
  Bazı orrossbuu evlatları hala işin dalgasında sizin ben ta ebenizin dıbına koyum hala gelip burda küfür ediyorsunuz olm hayatta her şey taşak muhabbeti değil az adam olun adam.

  Bu yazdıklarım liseli anancı ipnelere..
  ···
 9. 10.
  +1 -2
  Comara ne diyecen baska gibik. Dolar 3.90 oldu 3.90... ulan yurt disinda 150bin tl ye egitim alacaktim 2 yildir hazirlaniyodum bugun 400bin tl oldu ne gibim yiyecem ben. gibtirgit agzini yuzunu gibtirme bana. isi gucu birakup comar mi sevelim
  ···
  1. 1.
   0
   6 yıldırmı hazırlanıyordun mal herif. Okumak istiyosan Türkiyedede hiç para vermeden okuyabilirsin.Üni yi içip sıçma ve alkolden ibaret sanıp burda atıp tutuyorsunuz deli oluyorum.
   ···
   1. 1.
    0
    Amina kodumun davari. 2. Universitem bu yil bitiyo sen portakalda vitaminken ben akdeniz universitesinin kampusunde dirsek curuttum 5 yil. Sizin hedefiniz memurluktan ote gecmeyecegi icin kafaniz basmaz çomarsiniz olum alayiniz.
    ···
   2. 2.
    0
    Benim hedefime senin hayal gücün yetmez burda kolay yok 2. Üniversitem vs. Salla mk
    ···
 10. 11.
  0
  kes amk çomar, çopar, çapulcusu
  ···