/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +162 -29
  Dibe düşmek nedir bilir misiniz beyler ?
  Peki dipteyken bir anda zirveye yükselmek...
  Hikayemde fazlasıyla aşk, ciks,ayrılık ve acı var.
  Beni dinleyen 1 kişi bile olursa hikayeyi yarıda bırakmayacağıma söz veriyorum, artık yazmam lazım kafayı yiyeceğim yoksa.
  1 reze başlıyorum.
  ···
 1. 2.
  +29
  Başla oç
  ···
  1. 1.
   +8

   "Hikayemde ciks var." eşittir "Beyler merak etmeyin genel olarak ergen hikayesi olsa da siz şukulayın ciks kısmını bekleyin."

   ···
  2. 2.
   +1
   şemfğclwğwöfğöcğqöw
   ···
 2. 3.
  +16 -4
  Elim gibimde bekliyorum rez
  edit: aha doğru geldim sex yaziyor

  edit2: huur çocukları yarım biraktilar hikayeyi
  ···
  1. 1.
   0
   ya ayıptır ya ayıptır ya
   ···
  2. 2.
   0
   terbiyesiz adam
   ···
   1. 1.
    0
    Kes lan muallak Xd
    ···
 3. 4.
  +9 -1
  Zirve? Dursun özbek yazıyor beyler okuyun
  ···
 4. 5.
  0
  Rezerved
  ···
 5. 6.
  +48 -1
  Ortaokul zamanlarıma dönmek istiyorum.Çok kötü bir çocukluk geçirdim, derslerim tak gibiydi kimseyle adam akıllı muhattap olmayan asosyalin tekiydim.En kötüsüde obezdim beyler harbiden şişkoydum amk. Ailemle sürekli problem yaşıyordum abim var benden 10 yaş büyük benim gibi değildi ve bu zoruma gidiyordu, kıskanıyordum onu benim sosyal yaşantım yerlerde sürünürken o bütün kızların dibine düşen sosyal çocuktu.Bir kızı sevmiştim ortaokulda adı Başaktı çirkin bıyıkları olan babamdan fazla sakalı olan yaratığın tekiydi , ama o zamanda ondan iyisini bulabileceğimi zannetmiyordum zaten, özgüvenim yoktu ve ailem sürekli bana bu kiloyla devam edersen kızların bana arkadaş gözüyle bakacağını söylüyordu, 2 ay süren platonik sevgimden sonra onunla konuşup açılmak istedim. Hiçbirşey bilmeyen ben cesaretimi toplayıp kızın yanına gittim ve senden hoşlanıyorum dedim. Söylediği cevap ise ben seni arkadaş olarak görüyorumdu. Bunu söyledikten sonra ailemin söylediği sözler aklıma geldi. Haklıydılar şişko asosyal sivilceli bebenin tekiydim kim bakardı ki bana ? Kızdan postayı yedikten sonra iyice içime kapandım
  ···
  1. 1.
   -2
   Kes lan salak
   ···
  2. 2.
   0
   aga beee yaq yaq yaq
   ···
  3. 3.
   0
   ilk cuguuu ağağağağa artık bakir değilsin
   ···
  4. diğerleri 1
 6. 7.
  0
  Devam panpa
  ···
 7. 8.
  +33 -1
  Kendi ergen ruhum bütün benliğimi ele geçirmiş bir şekildeydi ve bunun bir yolunu bulmam gerekiyordu. Çocukluğumdan beri sürekli kavga ettim beyler her gün kavga ettim ama birçoğunda haklıydım. Haksızlığa hiçbir zaman gelemedim halada gelemiyorum. Sürekli kavga etmem ve hocalarla problem yaşamamdan dolayı 2. Kez ailem beni pgibologa göndermek istedi ve istemsiz bir şekilde kabul etmek zorunda kaldım.
  Pgibologa gittiğimde bana bir ilaç verdi. Hayatımı hem giben hem şuan bulunduğum konumda olmama yardımcı olan o ilaç Concerta… ilacı kullanmaya başladıktan sonra kendimdeki değişiklikleri fark etmem uzun sürmedi sakinleşmiş, ve iştahım inanılmaz derece azalmaya yemek yiyemez hale gelmeye başlamıştım. Kendimdeki kilo kaybını fark etmiştim 2 hafta kullanmama rağmen 3 kilo vermiştim ve devam etmek istiyordum. Aynı zamanda spor salonuna yazılıp daha fazla kilo kaybetmek istedim ve bu düşüncemden aileme bahsettim onlarda olumlu karşıladılar. Dediğim gibi yakışıklı ve sosyal abim aynı zamanda baya kaslı ve sporla ciddi derecede ilgilenen bir insandı ama farklı bir şehirde üniversiteye gidiyordu. Ailem abimlede görüştükten sonra birlikte spor salonuna gittik ve abim telefonda hocayla konuştu sadece koşacağımı ve bigiblet süreceğimi söyledi ağırlığa elim bile değmiyecekti. Hoca abimle konuşup onayladıktan sonra spor salonu üyeliğim başlamıştı. Günler monoton bir şekilde geçmeye devam ediyordu spor salonuna ve okula gidiyordum yaklaşık 4 ay sonra 15 kilo vermiş bir şekilde farklı bir insan olarak okulda farkımı ortaya koymaya başlamıştım.
  ···
 8. 9.
  +24 -1
  https://www.youtube.com/watch?v=dWk8nS7dKq4
  Tabi ki kızlar peşimde koşmuyordu ama insanlar artık ciddiye almaya başlamışlardı beni ve bu çok hoşuma gitmişti beyler. Yıllardır giblenmeyen ben insanların içinde ilgi görmeye başlamıştım bilenler nasıl bir his olduğunu bilir . Bu şekilde devam ettikten sonra sevdiğim kızı unutmaya başlamıştım yavaş yavaş. Ve yavaş yavaş yerine gelen öz güvenimle birlikte spora sımsıkı tutunmaya başlamıştım.Artık internette programlara göz gezdirip ağırlık kaldırmak hakkında bilgiler edinmeye başlamıştım ve yavaş yavaş ağırlık kaldırmaya başlamıştım.8. sınıfta bitmişti artık söylediğim gibi derslerimin tak gibi olmasından dolayı kötü bir puan kazanmıştım.Tercihlerimi yaptım ve beklemeye başladım. Bu süre zarfında konuştuğum bir kız vardı Adı melisa 2. Dönem sürekli birlikteydik aynı sınıftaydık ve gerçekten kültürlü bir kızdı. Melisadan biraz bahsedersem sivilceleri olan ciddi anlamda kilo problemi olan kısa boylu züt göbek karışmış bir insandı ama ben neydim ki? Ben ondan daha beter bir haldeyken bir kızın fiziksel özelliklerini yargılayacak durumda değildim.Tercihlerin açıklanmasından 1 hafta önce yılbaşı balomuz vardı. Herkes o baloda olacaktı.Babam bana bir ceket almıştı hala saklarım o ceketi, baya güzel bir şeydi beyler.Melisa için o baloda yakışıklı olmam gerekiyordu, Baloya hazırlandım ve gittim,içeride normalde alkol almak yasaktı ama arkadaşlarla biz dışarıdan vodka getirmiştik kolanın içine koyuyorduk kendi çapımızda eğleniyorduk.
  ···
  1. 1.
   0
   Ama galibaaaaa. Butun bu olanlara dayanamam ama hazirim
   ···
 9. 10.
  +15
  Okuyan varsa ses versin beyler boş boş yazmak istemiyorum.
  ···
 10. 11.
  +2 -2
  TUTACAK
  ···
 11. 12.
  +25 -4
  Gelen kız arkadaşlarımızada aklımızda bir art niyet olmadan ikram ediyorduk. Bi süre sonra hafif kafamın güzel olmasının verdiği cesaretle Melisayı dansa kaldırdım ve dans etmeye başladık. Hem dans ediyor hemde vodka içmeye devam ediyordum,O gece hayatımın ilk öpüşmesini yaşayacağımdan haberim yoktu. içtim beyler sarhoş olana kadar içtim ve insanlar dağılmaya başlamışlardı. Melisayı dışarı çıkardım ve bana bakmasını sağladım, çok saçma bir şey yaptığımın farkındayım ama seni öpebilirmiyim diye bir soru sordum. Burda olmaz diye hafif çekingen bir tavırla karşılık verdi ama ben kararlıydım öptüm ve karşılık verdi, yaklaşık 3 saniye sonra birbirimizden ayrılmış ilk öpüşmemin verdiği hazla yerimde duramıyordum. Sonra melisayı babası aldı onunla vedalaştık ve saat 12 gibi arkadaşlarımızla bira almaya eğlenceye devam etmeye karar verdik. 3 kız 3 erkektik markete gittik ve bira aldık. Biraz daha takıldıktan sonra hepimizin evleri yakın olduğu için bir taksiye bindik ve bulunduğumuz semte gitmeye başladık. Ben ön koltuğa oturdum yer olmadığı için Irmakla birlikte ön koltuğa oturduk. Diğerler arkadaşlarımız da arkadaydı.O şekilde evlere dağılıp geceyi noktaladık. Herşey normal bir şekilde devam ediyordu ki tercihler açıklanana kadar, tercihim açıklandı ve Antalyan'ın en iğrenç lisesi olan kepezde bir Anadolu lisesine gideceğimi öğrendim.Yaz tatili iyi kötü bir şekilde geçti bu arada Melisayla bir kere sinemaya gittik ve öpüştük. 1 hafta sonrada tekmeyi bastı bana bu şekilde Melisa olayı da noktalandı.
  ···
 12. 13.
  +3 -1
  ciks hariç diğerlerini gibtiret
  ···
 13. 14.
  +30 -2
  Ve okulların açıldığı güne geldik. ilk kez kendimi olgunlaşmış hissettim. Zayıflamıştım özgüvenim yerine gelmişti artık bambaşka biriydim. Okulun kapısından içeri girer girmez neye uğradığımı şaşırdım. içeridekilerin insan olduğundan bile şüphe duymaya başlamıştım garip tipler dolaşıyordu ortalıkta, babama döndüm ve beni bu okuldan al ben burada yapamam baba dedim.Ve şu kelimeler döküldü ağzından hak ettiğini yaşıyorsun… Gerçekten hak ettiğimi yaşıyordum ama bunu söylerken babamın gözlerinden ne kadar mutsuz olduğunu anlamıştım. Babamdan bahsedersem biraz, sert bir karakteri olan ama hayatımda tanıdığım en onurlu insandır kendisi. Okula giriş yaptım müdür yardımcısının yanına sınıfımı öğrenmek için giderken Irmakla karşılaştık. Karşımda bana bakıp gülümsedi, sende mi buradasın diye arkadaşça gülümsedi bana. Irmakla yaşanan ayaküstü sohbetten sonra sınıfımı öğrendim ve sınıfıma gittim. Arka sıraya oturdum ve dersi dinlemeye başladım, küçüklüğümden itibaren derslere pek ilgim olmadığı için 10 dakika sonra dinliyormuş gibi yapıyordum sadece, tenefüsler de Irmakla birlikte vakit geçiriyorduk yakın olmasak bile oda ortamın farkındaydı ve benim onlardan çok daha düzgün bir insan olduğumun kanaatine vardığı için benimle dolaşmak istiyordu.
  ···
  1. 1.
   +1 -1
   kesin yaşanmıştır bu
   ···
 14. 15.
  0
  Rezerve
  ···
 15. 16.
  +23 -1
  . Yaklaşık 1-2 gün bu şekilde devam ettikten sonra Irmakla yanında 2 tane kızla geldi bu sefer ve beni tanıştırdılar, Seden ve Melisa…
  Onlarla tanıştıktan sonra onlarında o ortamdan kaçmaya çalışan normal insanlar olduğunun farkına vardım ve artık 4 ümüz birlikte takılmaya başlamıştık. 7. Sınıfta sigara içmeye başlamıştım ve 8.sınıfın yazında bırakmıştım. Ama lise ortamı herkesin kanı kaynıyor benimde öyle. 4 ümüz artık öğle arası çıkıp sigara alır içer biraz oturur geri okula girerdik ve tenefüslerde birlikte takılırdık. Seden hafif çıkık yanakları olan saçları uzun, siyah ve çok güzel yüz hatlarına sahip olan beni sesiyle ve davranışlarıyla baya etkileyen bir kızdı. Melisa ise kıvırcık saçlı hafif kilolu Sedenden biraz daha kısaydı. Günler bu şekilde devam ederken ben Sedenden hoşlanmaya başladığımı fark ettim. Ve bunu Irmağa söyledim. Irmak tabi tanıştırdığı 2 insanın birlikte olma fikrine sıcak bakmıştı. Gidip Sedene bundan bahsetti ve Sedenin beni arkadaş olarak gördüğünü söyledi. O anda gerçekten üzülmüştüm ve bir boşluğa girmiştim.
  ···
 16. 17.
  +23 -4
  https://www.youtube.com/watch?v=MS2Ux1Jog0Q
  Ben çok saf sevmiştim lan onu, bir annenin evladını sevdiği bir çocuğun yavru bir köpeği sevdiği gibi saf duygular beslemiştim ben ona, daha toyuz çünkü hiçbir şey görmemişiz, acımız yok, duygularımız taptaze,keşke hep böyle kalsaydık… Günler boyunca yemek yiyemez tek kelime konuşamaz hale gelmiştim arkadaşlarım ne olduğunu sorduklarında hep geçiştiriyordum ve bunun sebebini sadece kızlar biliyordu. Sonraki hafta Çarşamba Irmak yanıma geldi içi kıpır kıpır bir şekilde gözlerinden anladım olayın Seden olduğunu, beni dışarı çıkardı ve Seden senden hoşlanmaya başlamış bana söyledi gidip çıkma teklifi etmemi söyledi. Neye uğradığımı şaşırdım,mutluluktan gözlerim buğulanmış ellerim terlemiş bir vaziyete gelmiştim saniyeler içinde.Bilemiyordum o zamanlar, düşünemiyordum neden bir anda böyle bir şey olduğunu herkesi kendim gibi sanıyordum.Gittim Sedenin yanında sınıfta oturuyordu yanında kız arkadaşları vardı beni görünce yanakları kızardı, arkadaşlarından izin alıp Sedenin elinden tutup dışarı çıkardım.Birbirimizi uzun zamandır tanımıyoruz ama bundan sonra seni arkadaşım olarak değil her şeyim olarak tanımak istiyorum dedim. insanlar etrafımıza toplanıp gaz vermeye başlamışlardı ve Seden bana evet dedi. Birbirimize öyle öküz gibi bakarken Irmak sarılsanıza diyip güldü,birbirimize sarıldık ve ilk defa kokusunu içime doya doya çekebildim.
  ···
 17. 18.
  +1
  Rezerve
  ···
 18. 19.
  +25 -1
  insanın sevdiğinin kokusunu alması çok güzel bir şeymiş bunu fark ettim. Artık Seden'le sevgiliydik 4 kişilik grubumuz daha neşeli olmaya başlamıştı ben sürekli Seden'le konuşur Irmak ve Melisada bizi yalnız bırakmak için fırsat kolluyorlardı. Ailem bile bendeki değişimi fark etmeye başlamışlardı ve bu yaşananlardan bahsetmiştim, onlarda mutluluğumu paylaşıyorlardı benimle. Yaklaşık 1 hafta bu şekilde geçtikten sonra geriye baktığımda o 1 haftanın benim hayatımdaki en mutlu olduğum hafta olduğunun farkına varmam uzun sürmedi. Okula gitmek için sevinçle uyandığım nadir sabahlardan birinde hazırlanıp okula gitmiştim ve dersler aynı monotonluğuyla devam ederken ben sadece tenefüsün olup 5 dakika bile olsa Seden'i görmenin verdiği mutluluk ile sabırsız bir şekilde bekliyordum. Dersler bu şekilde devam ederken öğle arasına girdik ve tekrardan sigaramızı alıp parka oturduk. Bu sefer bi farklı hissediyordum birbirimize daha yakın, gözlerimiz daha bir birbirimize kenetlenmiş duygularımızın tavan yaptığını hissettim. Zil çaldı ve okula doğru gitmeye hazırlanırken Doğa ve Melisa önden ben Seden'le birlikte arkada yürüyorduk elini tuttum ve bana bakmasını sağladım, öpeceğimi anladı ve yanağını uzatıp gülümsedi,bir anlık cesaretle oradan değil diyerek sırıttım. Bana daha bunun için erken olduğunu söyledi zamanımızın daha olacağını söyledi, hafif bir hayal kırıklığına uğramama rağmen bir şey söylemedim ve yürümeye devam ettik.Çıkış zili çalmıştı ve ben Seden’i alıp otobüs durağına doğru yürümeye başlamıştık. Başıma geleceklerden habersiz etrafa mutluluk saçarken bir anda Seden'in ciddi ses tonuyla bana seslendiğini fark ettim, döndüm ve benden ayrılmak istediğini yapamadığını söyledi.Bir anda gözlerim doldu ama ne diyebilirdim ki?
  ···
 19. 20.
  +1
  Up up up
  ···