/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +2
  fotoğrafta gördüğünüz kişi mayhem solisti dead'dir. kendisi şizofreni belirtileri gösteren garip bir insan ve aynı zamanda bu fotoğraf grubun albüm kapağı. daha fazla spoiler vermeden bu albüm kapağının hikayesini anlatmaya başlayabilirim.

  Mayhem, Oslo, Norveç'te 1984 yılında Euronymous tarafından kurulan black metal grubu beyler. Sıkı bir Venom hayranı olan Euronymous grubun ismini Venom'un Mayhem Without Mercy isimli şarkısından etkilenerek koymuştur. grup, gerçek anlamda black metalin şeklini veren grup olarak kabul edilir. Sonraki yıllarda Norveç'te kurulan black metal grupları Mayhem'in stilini taklit edip black metal yapmaya başlamıştır.

  Gruba eleman arayan Euronymous, bas gitarda Necrobutcher, davula Manheim alarak grubun ilk kadrosunu oluşturdu. ilk çıkardıkları Pure Fucking Armageddon demosunda vokalleri Euronymous yaptı. Ancak vokalinin yetersiz ve kötü olduğu gerekçesiyle diğer grup üyelerinin ısrarıyla gruba yeni bir vokalist aramaya başladı. Bundan sonra Maniac isimli bir solist kendi isteğiyle gruba girdi. Deathcrush isimli albümde vokalleri yaptı ama bir süre sonra çeşitli anlaşmazlıklar sonucu Euronymous tarafından gruptan çıkarıldı, aynı şekilde yetersiz bulanan baterist gruptan kovuldu. 1988 yılında Dead, Euronymous ile mektuplaşma sonucu gruba dahil olur ve Hellhammer baterist olarak oluşuma katılır. Grup bu kadrosuyla Norveç dışında iki kez konser vermiştir. Bu konserlerden biri Leipzig'de diğeri de izmir'de verilmiş.
  ···
 1. 2.
  0
  devamı gelecek beyler.
  ···
 2. 3.
  0
  okumayın beyler
  ···
  1. 1.
   0
   neden??
   ···
 3. 4.
  0
  Ananınamı
  ···
  1. 1.
   0
   noldu amk
   ···
 4. 5.
  0
  yukarı
  ···
 5. 6.
  0
  sonra varg gibernes geldi Euronymous amina koydu grubun amina koydu kendi yarragi yedi kisacasi black metal yarragi yedi
  ···
 6. 7.
  0
  Böyle şeyler niye ilginizi çekiyor ki aq ergenleri
  ···
  1. 1.
   +1 -1
   Ananın amından dolayı
   ···
  2. 2.
   0
   Ananın dıbını gibtiğimden dolayıdır o
   ···