/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 1.
  +12
  26 haziran seçimlerinde oyunuzu bir kez daha hizmet siyasetinden yana kullanıyor musunuz?

  rte nin van mitinginde söylediği söz
  ···
 1. 2.
  +9 -12
  Tabikide şuna mı verek.

  http://c12.incisozluk.com...11501/9/3051779_ob17c.jpg
  ···
  1. 1.
   +2
   hdplilerin çoğunlukta olduğu bir şehirdeki mitingde hdp bayrağı açılması kadar normal bir olay olamaz, ama bak ben sana bir resim atayım

   http://c12.incisozluk.com...11509/8/3051808_ocbdc.jpg

   soldaki bayraklara iyice bak, ne bayrağı olduğunu ve kimin mitingi olduğunu çok iyi biliyorsun
   ···
   1. 1.
    -3
    iyi de bu çözüm sürecindeydi amk.
    Barış süreciydi.
    Şimdi barış mı var.
    Şimdi terör faaliyeti yürütüyorlar.
    ···
  2. 2.
   +3
   gibtir git çözüm süreciymiş, kürdistan bayrağı açtılar lan kürdistan bayrağı, hdp bir siyasi parti dıbına kodumun çomarı, indir o bayrağı mı diyecek Muharrem ince? bulduğu bahaneye bak, teröristler davul zurnayla karşılanıyor, teröristler kadar onurlu olmamız lazım diyor malum şahıs, kürdistan bayrağı açılıyor mitinglerde, megri megri diye bağırılıyor, teröristler 29 ekimde üstü açık otobüslerde kahraman gibi gezdiriliyor, barzani mecliste kürdistan bayrağı ile ağırlanıyor, sen gelip diyorsun ki mitingde hdp bayrağı açıldı, sen nasıl bir huur çocuğusun bana söylesene?
   ···
   1. 1.
    -1
    Sen devletinin düşmanısın kafasını gibtiğim.
    Silahları bırakana kadar hoş iyidi. Silahları bırakmadılar bir de şimdiki hallerine bak. O zamanlar devlet kurumlarında bile otoritesi yoktu dexer shawnın mümkün mertebe barışla halletmek zorundaydı herşeyi, şimdi dexer shawndan habersiz kuş uçamaz.
    Şimdiki farka bak.
    ···
   2. 2.
    0
    Ben de senin gözünü gibeyim amk.
    Senin tek sebebin dexer shawn düşanlığı. Bütün bunları muharrem ince yapsa takdir ederdin.
    Ne yaparsanız yapın başaramayacaksınız.
    Allah ömür versin daha neler göstereceğiz size.
    ···
  3. 3.
   -1
   ahtapot giben kardeşim çözüm süreci doğuda yaşayan halka devletin kendini ispatı niteliğindeydi yani ordaki halk devleti hep ayrımcı , zalim , kürt düşmanı olarak görüyordu ki haklılardı . Bu zamana kadar ne anadillerinde konuşmaları serbestti ne eğitim . Çözüm sürecinde halka bu hakları verilip büyük bir ayaklanmanın önüne geçildi sence iç savaş olsaydı bu kimin işine yarardı . Devletler bakkal dükkanı yönetir gibi yönetilmez . Her yapılan icraatın arkasında farklı planlar vardır .
   ···
   1. 1.
    +1
    Tabi canım. Türkiye tarihi ak partiden ibaret ak parti ile başladı. Ak parti zamanında kürtler varoldu ve isyan edeceklerdi, çözüm süreci başlattık ve isyan engelledik. Peki canım.
    ···
   2. 2.
    -1
    Kaç tane kürtle oturup konuştun kardeşim . 1940 lardan itibaren doğuya ne doğru düzgün hizmet gitti ne kürt kimliği tanındı . Hele 1980 ler ve 90 larda devlet içindeki klikler ordaki halka planlı bi şekilde zulüm politikası uyguladılarki insanlar soluğu pkk nın yanında alsın . Bence sayın Tayyip Erdoğan ve ekibi bu konuda gerçekten büyük bir risk alarak konuyu çözdü . Ordaki halk ile devleti barıştırdı . Yoksa iç savaş için herşey hazırdı . Yanıbaşındaki suriye ve ırak a neden bakmıyosun kardeşim . Oraları nasıl ele geçirdiler . Ama yok varsa yoksa dexer düşmanlığı kurtulun be kardeşim şu triplerinizden .
    ···
   3. 3.
    0
    huur çocuğu teröristler ile kürtlerin ne alakası var? lan terörist onlar terörist dıbına kodumun çocuğu, mehmetçiğe kurşun sıkan huur çocuklarını davul zurna ile karşıladılar, kör gözlerinizi gibeyim sizin
    ···
   4. diğerleri 1
  4. 4.
   0
   gibtir git anasını gibtim çocu akp ye düşman olan devlet düşmanı oluyor size göre, çünkü sizin dininiz imanınız devletiniz vatanınız akp
   ···
  5. diğerleri 2
 2. 3.
  +7 -4
  Her gün cuma namazı kılan muharrem inceyedir oyum
  ···
 3. 4.
  -1
  Yuh lann
  ···
 4. 5.
  0
  lan olum ben ne diyorum sen ne diyosun zihniyetine sokayım senin
  ···