/i/Dertleşme

Derdini anlatmayan derman bulamaz..
 1. 1.
  +5
  3 yaşındayken annem çalıştığı için beni yuvaya vermiş. Doğal olarak.. Hani ablamlar felan da küçükmüş o zaman. Yuvadan bir tane arkadaşım varmış. Su.. Benim ilk arkadaşım oydu zaten. işte onla da tanışmışım. Her şey güzel gitti yuvayı bitirdik beraber ilkokula başladık ilkokulu bitirdik. Liseye geldik. Tabi belli bir yaşa geldik. 14.. En çok kanımızın kaynadığı dönemler bilirsiniz. Hani o dönemlerde tabi ben arkadaşlıktan öte Su'ya aşık olmaya başladım. Ve hani bunu ona söyleyemedim. Çünkü hani düşünün 3 yaşından beri 14 yaşındayım 3 yaşından beri onla arkadaşım. Az bir sürede değil. Nasıl tepki alacağım ve onu kaybetmekten o kadar çok korkuyorum ki söyleyemedim. Normal arkadaş gibi devam ediyorduk. Sonra lise 1 in 2. döneminde bir gün bana yazdı. Bir çocuk gördüm. Çok yakışıklı diye. Tabi kaldım böyle bir şey diyemedim felan. Ama düşündüm hani böyle bir şeyi bana söyleyebildiğine göre bana bir şey hissetmiyor ve onun mutlu olması gerekiyor. Onlara destek oldum. Şey yaptım. Aralarını ben yapar gibi oldum. istemeye istemeye .. Hani sürekli ortamda bulunmam gerekti. Sonra bir yıl devam ettiler. O bir yılda ben tabi ister istemez uzaklaştım. Çünkü onlar artık bir çiftti ve benim onların arasında. Yer hani yerim yoktu onların arasında benim. Çünkü ben Su'yu seviyordum ve onun şuan sevgilisi vardı ve 1 yıl olmuştu mutluydu. Sonra bir şey oldu. Çocuk Su'ya vurdu. Kavga ettiler ve ben yanındaydım. Tabi ben çıldırdım. Çocuğun üzerine atladım. Çocuğun ağzını burnunu kırdım. Yani hastanelelik ettim. Gerçekten hastanelik ettim. En son hatırladığım benim gözümün dönmesiyle kıştı ve çocuğun kafasına botla basıyordum. Ve çocuk yerde yatıyordu. Öyle bir gözüm döndü benim. Bayağı bir uğraştık felan. Sonra Su benle bu olay yüzünden benle 5 ay konuşmadı. Ne olursa olsun böyle bir şey yapmaman gerekiyordu. Kendini yakıcaktın diye. O 5 ayda benim için bir ömür gibi geçti. Sonra ben en son 5 ayın sonunda dayanamadım ve Suyu aldım karşıma. Zaten ailelerimiz görüştüğü için kapısını çaldım. Evine girdim. istediğin gibi girip çıkabiliyordum zaten. Girdim. Odasına geçebilir miyiz dedim. Bir şey konuşcam dedim. Tabi dediler. Gittim ve ona.. Her şeyi o ana kadar 3 yaşından beri onu tanıdığım ilk günden beri ona dikkat ettiğim her şey takır takır oturdum ve anlattım. Söyledim. Çok şaşırdı. Beklediğimin tersi bir tepki verdi. Niye daha önce söylemedin dedi bana ve o an beni çok mutlu etti. ilişkiye başladık. O kadar mutluyduk ki tahmin bile edemezsiniz. Her şey yani bir ilişkide olabilecek en dört dörtlük her şeydi. Çünkü aileler birbirini tanıyor. Hani annesi babası beni damadım diye severdi o dereceydi. Çünkü 3 yaşından beri tanıyorlardı beni. Hani senden iyisini bulcaz biz diyorlardı bana. Her şeyini biliyoruz hiç bir kötü şeyini hiç bir yanlışın yok diyorlardı.

  Sonra bundan tam 6 yıl önce. 1 Aralık 2010.. Asla unutmam Su'yun doğum günü. Hastaydı. 18 i ne giricekti. Hastaydı. Tabi ben durur muyum. Yüzük almıştım Hani artık 18 inede girdiğine göre takalım artık diye. Evlenme teklifi edicektim. Sonra.. Telefonunu aradım. Ne yapıyorsun hayatım diye. Hastayım yatıyorum çok ateşim var dedi. Dedim seni görmek istiyorum. Bugün doğum günün. 1 saatte olsa seni görmek istiyorum dedim. Sonra.. Geliyim mi size dedim. Bize gelme dedi. Çok kalabalık dedi. Dışarı çıkmaya çalışırım. Annemler izin vermiyor ama dedi. Sen belki ararsan izin verirler dedi. Tamam o zaman dedim. Aradım. Annesi açtı işte telefonu evi aradım. Dedim böyle böyle. Ben görmek istiyorum hasta felan dedi. Lütfen bana 1 saat verin. Müsade edin. Biliyorsunuz onu çok seviyorum ve doğum gününde onu görmeden etmek istemiyorum. Hem evde kalabalıkmış sizide rahatsız etmek istemiyorum dedim. iyi o zaman felan. Hani benim gönül koymam üzerine izin verdiler. O zaman Merterde oturuyordu. Ben Beysuda oturuyordum yine. Bakırköyde buluşcaktık. Ben bakırköy meydanda bekliyordum.

  Hazırlandı. Minibüse bindi. Gelirken bindiği minibüse belediye otobüsü çarptı. 1 kişi hayatını kaybetti. O da Su' ydu. Ve hani. Hani direk ölmedi. Ben haber geldiğinde bana hastaneye Bakırköy Acıbadem e kaldırıyorlardı. Ben tabi Bakırköy meydandan oraya nasıl koştuğumu hatırlamıyorum bile. Ben gittiğimde ambulans daha gelmemişti. Ambulansı getirdiler. Hala nefes alıyordu. Sedyeyle zütürürken bende yanındaydım. Ve bana söylediği son şey,

  Ne olursa olsun seni her zaman çok sevdim. Ve senden tek bir şey istiyorum. Sakın üzülme. Hayat çok güzel dedi. Bana söz ver dedi. Bende söz dedim abi. Son sözleri oldu. Hayat güzel dedi ve son sözleri bu oldu. Söz verdim ağlıyamıyorum. Çok şuan zor tutuyorum kendimi. Ağlamıycam söz verdim çünkü. Son sözlerinide koluma dövme olarak yaptırdım. Hani bazen muhabbeti geçiyor. Bilen bilir. Dövmen var diye. O dövme onun son sözleriydi.

  Siz ağlamayın abi. Söz verdim zaten zor tutuyorum kendimi. Bari siz ağlamayın.
  ···
 1. 2.
  0
  rezerved
  ···
 2. 3.
  0
  işim var birazdan okucam kardeşim
  ···
 3. 4.
  0
  Duygulandım kardeşim. tüylerim diken diken oldu
  ···
 4. 5.
  0
  seninki sevmek mi be senden deli sevenleri gördüm
  ama neyse ağlama ölenle ölünmez(aslında intihar edebilirsin)
  ağlama lan o diğer dünyaya gitti sadece *
  ···
 5. 6.
  0
  Önlerden rez alalım
  ···
 6. 7.
  0
  Allah rahmet eylesin kardeşim basın sağolsun
  ···
 7. 8.
  0
  Eceli gelmis ne diyeyim basin sagolsun
  ···