/i/Dertleşme

Derdini anlatmayan derman bulamaz..
 1. 1.
  +158 -26
  Beyler şu an pozitif düşünmeye o kadar ihtiyacım var ki; hem profil resmini kaldırıp, hem son görülmesini kapatmış olduğuna aptalca da olsa inanmak istiyorum.

  Ulan itlik yapmadık şerefsizlik yapmadık, öyle saf duygularla sevmiştim ki onu, sırf o aşık olduğumu anlamasın diye sadece ayda 1 defa yazıyordum. Bu konuşmamızda da okuduğu bölümü, derslerini vs soruyordum.

  Düşünün beyler, bir kızı seviyorsunuz, onunla sadece ayda 1 defa konuşuyorsunuz, bir daha konuşabilmek için diğer ayın gelmesini iple çekiyorsunuz, konuştuğunuz zaman da ona olan utancınızdan havadan sudan muhabbet açıyorsunuz ve o size bunu yapıyor.

  Edit:trend de 3. Panpalar varolun.

  Edit 2: Panpalar yeni bir gelişme meydana gedi. Kızın whatsappını eskisi gibi gördüm ve hemen sordum ne olduğunu bir dersten büte kalınca whatsappını silmiş meğer. :D Boşuna endişelenmişim (: Hepinize yardımlarınızdan ötürü teşekkür ederim beyler. iyi ki varsınız.
  ···
 2. 2.
  +3 -21
  Beyler kızla Facebook'ta da bağlantınız var ve kız oradan ne çıkartmış ne engellemiş. Acaba benim başlıkta belirttiğim gibi hem fotosunu kaldırıp hem son görülmeyi kapatmış olabilir mi ? 🤔 Düşük bir ihtimal ama gerçekten buna inanmak istiyorum. 😥
  ···
  1. 1.
   +1
   Yazip kontrol et aq
   ···
  2. 2.
   +2 -1
   Sor aq betası
   ···
  3. 3.
   +3 -1
   Emojini gibeyim amk betası
   ···
   1. 1.
    +1
    Kes lan omega al sana emoji 🖕
    ···
  4. 4.
   +6
   dıbına kodumun önüncü oybirinci veletleri. Öğrenmişsiniz bir laf önünüze gelene beta beta beta.
   ···
  5. 5.
   0
   Mesaj atmanı öneriyorum panpa, dolmadı mı bir ay ?
   ···
  6. diğerleri 3