/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 201.
  +1
  Yazsana amk
  ···
 2. 202.
  +1
  17 reserved
  ···
 3. 203.
  +1
  Olum yazsana
  ···
 4. 204.
  +4
  Kitap fuarındaydım beyler 10 dk içinde başlıyorum. Kimler burada?
  ···
 5. 205.
  +8
  Geri döndüm ve Gamze'ye baktım. Birkaç dakika önceki halinden eser yoktu. Yardıma muhtaç bir bebek izlenimi veriyordu. Yanına oturdum tekrar ve sarıldım. Gamze dedim. Özür dilerim. Bir an, kısacık bir an da olsa o düşünceler geçti aklımdan. Ama ben senin düşündüğün gibi biri değilim. Senin bir dosta ihtiyacın var ve ben buradayım. Bana her şeyi anlatabilirsin.
  O gece sabaha kadar oturduk ve onu dinledim. Anlattıkça bu davranışlarına da anlam vermeye başladım. Çocukluktan başlayarak zor günler geçirmişti Gamze. Güçlüydü. Ama gücünün son noktasına varmak üzereydi. Elimden geldiğince teselli ettim. Sabahın erken saatlerinde uyuyakaldı. Onu koltuğa yatırıp ben de başka bir koltuğa geçtim. Ben de uyumuşum.
  evin derinliklerinden gelen bir piyano sesiyle uyandım. Piyanoyu küçüklüğümden beri severdim. Sesin kaynağına doğru yürüdüm. Ses mutfaktan geliyordu. Gamze Laptopta
  https://www.youtube.com/watch?v=lVqBoxASpMI
  bu şarkıyı açmıştı. Kendisi de yemek yapıyordu.
  ···
 6. 206.
  +13
  Bakıyorum da dünkü halinden eser kalmamış diyerek süzüldüm yanına. Güldü. Bu kıza gülmek yakışıyordu. Mutfaktaki masaya oturdum.
  - Özür dilerim
  + Ne için?
  - Dün gece çok saçmaladım
  + Bence şimdi saçmalıyorsun. Her insanın güçten düştüğü zamanlar olur.
  - Yardım et de karnımızı doyuralım * dedi gülerek
  Yardım ettim. Patates kızarttık ve çay yaptık.
  ···
 7. 207.
  +1
  Okuyoruz pampa 21 rezzerve
  ···
 8. 208.
  +1
  Rezervasyon
  ···
 9. 209.
  +7
  Oradan ayrılmak üzereyken Gamze gitmemi istemedi. Yurttan izin alırsam birkaç gece onda kalabileceğimi söyledi. Kendince planlar da yapmıştı . Ben ise ikilemdeydim. Dün gece zorunluluktan dolayı orada kalmıştım. Ama şimdi kalmam doğru olur muydu? Gamze benim bu şehirdeki ilk kız arkadaşımdı ve bana samimi geliyordu. Dün geçirdiğimiz kötü anın dışında da bana çok iyi davranmıştı. Bir dost gibiydi.
  Tamam dedim ve yurda gidip 2 gün izin yazdırdım.
  Tekrar Gamze'ye gittim. Birlikte film izledik, çizgi film izledik. Batak oynadık. Hatta, bilgisayara pes yükleyip pes de oynadık. Şehri dolaştık. Çimlere oturup bira içtik. Bol bol sohbet ettik. Birbirimize anlatacağımız çok şey vardı. Anlattık biz de.
  Bu kız gerçekten çok iyi bir insandı. Benim yanımdayken bütün aramaları reddetmiş, bütün mesajları cevapsız bırakmış ve buluşma çağrılarına kulak tıkamıştı. Sadece benimle ilgileniyordu. Sadece onunla ilgileniyordum.
  ···
 10. 210.
  +1
  Rezervasyon
  ···
 11. 211.
  +8 -1
  Beyler şuan bir buluşmaya gitmem gerekiyor. Derbiden sonra burada olurum. Bundan sonra daha hızlı yazmaya çalışacağım çünkü haftaya kamp var. 5 gün filan buralarda olamayacağım. Derbiden sonra görüşürüz. Allah'a emanet olun.
  ···
  1. 1.
   0
   Seri yaz panpa
   ···
  2. 2.
   0
   Bekliyoruz pmp
   ···
 12. 212.
  0
  kardeşim bende bu gezgin olma şeylerine bayilirim hayalimde bu zaten upp istedin up attim şuku istedin verdim simdi bisiler sorucam ilki bu facebook gruplarindan bikac ornek ver bende bakmak istiom ikincisi hikayeyi yarim birakacakmisin ona gore umutlanmicam
  ···
 13. 213.
  +1
  Tutar r3z
  ···
 14. 214.
  0
  rez pampa devam
  ···
 15. 215.
  0
  Rezerved 9
  ···
 16. 216.
  0
  Rezzerved
  ···
 17. 217.
  0
  Rezzzzzz
  ···
 18. 218.
  0
  Rezervuar
  ···
 19. 219.
  0
  Rezervasyon 10
  ···
 20. 220.
  0
  Rezzzzzz
  ···