/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +1 -1
  Yağmurdan kalan ıslak ceketimin iç cebimden sigaramı çıkartıyorum. iyice gevşemiş olan kravatımı tamamen çıkartıp atıyorum.Çakmağımı ikinci baktığım cebimde bulup yakmaya çalışıyorum. Sokak o kadar sessizki kağıdın tutuşma sesi hayallerimin sesine karışıyor, hayallerimin kadınının sesine...

  Tütün kokusu yavaşça üstüme sinerken ben kendime oturacak bir yer arıyorum. Sonunda buluyorum kafa dinleyebileceğim tenha, kuru bir yer. Telefonumu çıkartıp onun sesini dinliyorum.Şarkılarına eşlik ediyor, onunla konuşuyorum.Her ne kadar beni duymasada ona yazdığım şiirleri okuyorum.Her gün bir başka eriyorum.

  Nasıl mı bu hale geldim? Sorma be kedicik.Sen çamurla kaplanmış tüylerine,aç karnına yanadur bende içimde yanan ateş ile aklımdan geçenleri yazadurayım. Sormayı unuttum kedicik, sigara içer miydin?

  yeni bir hikayeye başlıyorum ilgi gelir ise devam edicem
  ···
 1. 2.
  0
  Yaz panpa dinliyorum
  ···
 2. 3.
  +1
  Yalanci oç
  ···
 3. 4.
  0
  Belki rez
  ···
 4. 5.
  0
  Anana ilgi geleçek rezil
  ···
 5. 6.
  +1
  Okulun ilk günü. Annemden ayrı uyandığım, sabah babamdan harçlık almadığım bir gün. Dedemlerden kalan evden çıkıyorum kahvaltı edemeden.Yol üstü atıştırıp okula yetişmeye çalışıyorum. Yolda yürürken dükkanların camından kendimi kesiyorum.Öyle böyle kampüse varıyorum. Binayı bulasıya kadar bir kaç kişiye soruyorum yol tarifini.Bir kaç hafta böyle boş geçiyor.Çok değil bir kaç arkadaşımla kafa dağıtıyorum.

  Dersten çıkarken koridorda bir kız görüyorum. Kıvırcık,kısa saçlarından bir tutam gözünün önüne düşüyor gözleri ile ufukları yarıyor, dağları deviriyor sanki.O kadar narin yürüyor ki su üzerinde yürüyebildiğini söylerse eğer tereddüt etmeden inanırım. Arkamdan gelen geçebilir miyim? sesi üzerine irkiliyorum. Kısa süreli şoktan çıkmış oluyorum böylelikle
  ···
 6. 7.
  +1
  okuyan yok mu beyler
  ···
 7. 8.
  0
  Rezervasyon
  ···
 8. 9.
  0
  Okuyom ben panpa yaz sen
  ···
 9. 10.
  0
  Devam et aq rex
  ···
 10. 11.
  0
  Arkamı döndüğümde kısa boylu sarışın bir kız görüyorum. Gözleri ela, dudakları pembe, teni buğday. Yana çekilip kıvırcık kızın gittiği yöne bakıyorum.Çoktan uzaklaşmış. Kafamı çevirdiğimde duvara yaslanmış olan sarışın kızın bana baktığını farkediyorum, farketmem ile bakışını çevirmesi bir oluyor.Bir kaç işimi halledip kafa bulabilmek için eve gidiyorum.Çıkartıyorum dolaptaki rakıyı. Hızlıca mezeleri hazırlayıp gramafonuma taş plaklardan en sevdiğimi takıyorum. Nesrin Sipahi söylüyor ben eşlik ediyorum, yeri geliyor Zeki Müren ile kadehlerimiz tokuşuyor.

  Rakı masasına yalnız oturuşumda aklımda sürekli birisi olur normalde.O kişi de şuan yanımda olacağına söz veren 4 yılın ardından hiç bir şey yaşanmamış gibi aldatan eski sevgilim olur.Ama bu sefer zihnimde ki figür bir başka canlanıyor. Kıvırcık saçlı bir kız görüyorum, okulda gördüğüm kız.

  okuyan olursa seri bir şekilde devam edicem lütfen rezlerinizi alın
  ···
 11. 12.
  0
  heh yarramın kafası o gördüğün kız belki benim nişanlım
  ···
 12. 13.
  0
  Sabaha kadar demlenmeyi düşünüyordum kendi kendime derken derin düşünceler arasında telefonum yine mırıldanmaya başladı. Telefonu elime alıp mesajları açıyorum.
  Kenan:
  19:09-Kanka takılalım mı biraz?
  19:14-Almaya gelicem seni hadi
  19:17-Dakika yok arıyamıyorum hadi kızlar da var
  19:18-Hadisene dıbınasoktuğum kızlar bekliyor

  Gitmeyi istemediğimden cevaplamıyorum. Derken telefonum çalıyor. Bilmediğim bir numara arıyor.
  +Buyrun ben Sabanci
  -Telefona baksana oğlum illa evine mi gelelim
  +Gel masa hazır beraber içelim
  -Kızlar var diyorum zaten rezil olduk kızın telefonundan arıyorum
  +iyi konum at geliyorum
  -Alayım seni?
  +Havalar soğumadan motora bineyim gelecek ay alırsın
  Diyerek kapatıyorum telefonu
  ···