/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +1 -1
  Yağmurdan kalan ıslak ceketimin iç cebimden sigaramı çıkartıyorum. iyice gevşemiş olan kravatımı tamamen çıkartıp atıyorum.Çakmağımı ikinci baktığım cebimde bulup yakmaya çalışıyorum. Sokak o kadar sessizki kağıdın tutuşma sesi hayallerimin sesine karışıyor, hayallerimin kadınının sesine...

  Tütün kokusu yavaşça üstüme sinerken ben kendime oturacak bir yer arıyorum. Sonunda buluyorum kafa dinleyebileceğim tenha, kuru bir yer. Telefonumu çıkartıp onun sesini dinliyorum.Şarkılarına eşlik ediyor, onunla konuşuyorum.Her ne kadar beni duymasada ona yazdığım şiirleri okuyorum.Her gün bir başka eriyorum.

  Nasıl mı bu hale geldim? Sorma be kedicik.Sen çamurla kaplanmış tüylerine,aç karnına yanadur bende içimde yanan ateş ile aklımdan geçenleri yazadurayım. Sormayı unuttum kedicik, sigara içer miydin?

  yeni bir hikayeye başlıyorum ilgi gelir ise devam edicem
  ···
 1. 2.
  0
  Yaz panpa dinliyorum
  ···
 2. 3.
  +1
  Yalanci oç
  ···
 3. 4.
  0
  Belki rez
  ···
 4. 5.
  0
  Anana ilgi geleçek rezil
  ···
 5. 6.
  +1
  Okulun ilk günü. Annemden ayrı uyandığım, sabah babamdan harçlık almadığım bir gün. Dedemlerden kalan evden çıkıyorum kahvaltı edemeden.Yol üstü atıştırıp okula yetişmeye çalışıyorum. Yolda yürürken dükkanların camından kendimi kesiyorum.Öyle böyle kampüse varıyorum. Binayı bulasıya kadar bir kaç kişiye soruyorum yol tarifini.Bir kaç hafta böyle boş geçiyor.Çok değil bir kaç arkadaşımla kafa dağıtıyorum.

  Dersten çıkarken koridorda bir kız görüyorum. Kıvırcık,kısa saçlarından bir tutam gözünün önüne düşüyor gözleri ile ufukları yarıyor, dağları deviriyor sanki.O kadar narin yürüyor ki su üzerinde yürüyebildiğini söylerse eğer tereddüt etmeden inanırım. Arkamdan gelen geçebilir miyim? sesi üzerine irkiliyorum. Kısa süreli şoktan çıkmış oluyorum böylelikle
  ···
 6. 7.
  +1
  okuyan yok mu beyler
  ···
 7. 8.
  0
  Rezervasyon
  ···
 8. 9.
  0
  Okuyom ben panpa yaz sen
  ···
 9. 10.
  0
  Devam et aq rex
  ···