/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 1.
  +14 -3
  (bkz: gerçek solcu ve sahte solcu) ya ithafen, 70lerde maocu, 80lerde apocu, 90ların milliyetçisi bin kalıplı dogru perincek bukalemunun takipcileri gerçek solcu, biz 50 yıldır ideallerimizden ödün vermeyenler sahte solcuyuz ha, işte buna ben riyakarlıktır! biz gerçek solcular oysa ki, ne oportünistiz, ne döneğiz, ne emperyalizmin uşaklarıyla birlikteyiz (bkz: pkk yı komünist sanmakk) ne de nasyonalistiz, biz tüm dünyanın proleterleri birleşin çağrısını yaptık.
  ···
 1. 2.
  +4
  dogu perincek hem pkklı hem türk milliyetçisi olmayı başarabilen tek kişi sanırım.
  ···
  1. 1.
   0
   pkklımı puhahahahhaahah
   ···
 2. 3.
  +1
  Hain dönek vatan haini perinçek
  ···
 3. 4.
  +1
  perincek pek cok seydi, ama solcu? asla.
  ···
 4. 5.
  +1
  Vay hain amk pirinçeği
  ···
 5. 6.
  +1 -2
  dogu perincegi biz milliyetçiler hiçbir zaman sahiplenmedik, o siz moskofun yolundan gitmiş bir haindir ve hainlik kana bir defa girdi mi bir daha cıkmaz.
  ···
  1. 1.
   0
   Moskof yolundan falan gittiği yok 70'lerde aydınlık gazetesi hem sovyetlere hemde amerikaya sövüyordu
   ···
  2. 2.
   0
   bence baslıgın fotografı cok seyi acıklıyor
   ···
  3. 3.
   0
   Maoistti zamanında Perinçek. Sovyetlere revizyonistsiniz siz derdi her makalesinde. Ama size göre her marksist leninist moskof uşağı olduğu için sorun yok, gülüp geçiyoruz biz ona.
   ···
  4. 4.
   0
   perincegin apo denen huur cocuguyla fotografı var, benim icin daha ötesi yok. bak nasıl da sırıtıyor. ben bu adamın milliyetçiliğine de hiçbir şeyine de güvenmem. şu başlıktaki moskoflarla anlaşabildiğim tek konu sanırım bu perinceğin bir dönek olduğudur. zamanında koministmiş, siz koministler de kendi aranızda kavga ediyorsunuz ya, neyse.
   ama bu adam 70lerde sizin vatan haini tayfanızda iken sonradan apocu oluyor beş kat vatan hainligi yapıyor, simdi de cıkıp milliyetçiyim diyor ve ben buna güvenmiyorum bu adama güvenen de akılsıızdır.
   ···
  5. diğerleri 2
 6. 7.
  0
  olum ne var yani adam yemek seçmeyen çocuk gibi, normalde sevilmesi lazım.
  ···
 7. 8.
  0
  Doğu perinçek ikinci atatürk len mwq puhahaha
  ···