/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
3
 1. 1.
  +8 -1
  Bende nöbetteyim. Erkek kilolu kro bi tip parası var belli kız tam ateş amk yıkılıyor. Neyse bizde muayene odasında oturuyoruz doktor ben bi de kız hemşire( bende paramediğim bilen bilir). Neyse çocuk geldi içeri kızla beraber buyrun şikayet neydi falan. Doktora hocam hemşire hanımı dışarı çıkartabilirmiyiz falan dedi. Çıkardık kızı dışarı. Evet buyrun dedik. Çocuk başlattı anlatmaya hocam biz kız arkadaşımla ilişkiye girerken ben dört üstü uzanmıştım kız üzerimdeki zıplarken bir anda penisim çıktı o ara sanırım kırıldı dedi. Neyse açtık baktık harbiden kırılmış amk. Dedik buna biz şu anda bişey yapamayız(saat gece 2 falan) işte yarın üroloji muayenesi olmanız gerek dedik. Öyle yolladık. Az önce gib kırığı başlığı açınca aklıma geldi amk hala gülerim aklıma geldikçe hahahahaha

  Edit: gittikten sonra hastanenin tuvaletindr kızı düşünerek ve olayın verdiği bi komedi havasında gülücükler saçarak 31 çektim.
  ···
 1. 2.
  0
  sonra kumki
  ···
  1. 1.
   0
   Sonrasını bilmiyorum amk
   ···
 2. 3.
  -1
  Ona yapacak bir şey yok kendi kendine düzelecek gib kemik değil çünkü kıkırdak yapı örgü düzeni olduğu için kemik gibi sertleşiyor.
  ···
  1. 1.
   0
   Biliyorum panpa.
   ···
 3. 4.
  0
  güldüm lan kap şukunu ahahahahaha
  ···
 4. 5.
  +1
  olaydaki gib kırığı sensin galiba ?gg?gg
  ···
  1. 1.
   0
   Ulan ne komik adamsın sen.
   ···
   1. 1.
    -1
    sigtir git amk
    ···
 5. 6.
  -2
  Bardak giberken boşalma esnasında bardağın kırılıp cam kırıklarının gib deliğinden girmesi gibi birşey
  ···
  1. 1.
   +1
   gibim sızladı amk
   ···
 6. 7.
  0
  Uzerken guldurdun
  ···
 7. 8.
  0
  gerçekmi aq değilse komik gerçekse daha komik
  ···