/i/Dertleşme

Derdini anlatmayan derman bulamaz..
 1. 1.
  +22 -8
  taşak geçişini anlatıyorum.

  ayrıyız 2 hafta oluyor. sabah 7 de otobüse binip üniversiteye gidicek bende alkollüyüm sabaha kadar arkadaşın çalıştığı kafede bekledim. sabah 6 50 de durağa gittim biraz ilerisinde onu bekliyorum havada yağmurlu hala karanlık hava geldi durağa.

  nasılsın dedim iyiyim dedi önümden geçip gitti oturdu durağa.

  niye geldin? dedi özledim dedim. özleseydin bu kadar üzmez her gece arkadaşlarınla eğlenmezdin dedi eğlendi dediği sadece pes atmaya gidiyorduk arkadaşlar ile.

  bişey diyemedim sadece yüzüne bakabiliyordum cidden çok özlemiştim doyamadım bakmaya.

  otobüs geldi geleceğimi beklemiyor çünkü daha önce hiç onunla beraber üniversiteye gitmemiştim...

  not: okuyacak varsa anlatacağım
  ···
 1. 2.
  +1
  Anlat bakam belki okuruz
  ···
 2. 3.
  +2
  o kızı döverim
  ···
 3. 4.
  +5 -2
  ulan dünyadaki en gerizekalı yaratıklardan biri olan kadınlardan birinin senle taşak geçmesine nasıl izin verdin ahahahahahahaha
  ···
 4. 5.
  +4
  @3 daha bir şey anlatmadım kardeşim sakin
  ···
 5. 6.
  0
  Tutar önlerden rez
  ···
 6. 7.
  0
  Anlat panpa
  ···
 7. 8.
  0
  Tutar rez
  ···
 8. 9.
  0
  Durakta sizi izleyen bendim
  ···
 9. 10.
  +10 -1
  anlatayım gelen gelir derman olmaya çalışan olur. şimdiden eyvallah beyler.

  bindik otobüse oturdum yanına müsade edersen uyumak istiyorum dedim uyu bana neden soruyorsun banane dedi ama anlamadı ki omzunda uyumak istiyordum..

  yakınlaştığım zaman beni itiyordu rahatsız oluyorum dedi tamam dedim kusura bakma. taktı kulaklığını ben başka bir yere bakamıyorum yüzünü izliyorum. makyaj yapmış çok kızardım makyaj yapmasına zoruma gitti..

  ben kendi kendime konuşuyorum ama duymuyor aşkım diyorum çok özledim diyorum duymuyor dudaklarımı gördü ne diyorsun dedi?
  ···
 10. 11.
  +8
  hiç dedim bişey diyemiyorum sadece özledim dedim bir şey demedi şarkı dinlemeye devam etti kulaklığını çıkarıp birlikte dinleyebilir miyiz? dedim hayır dedi neden dedim istemiyorum dedi ben biraz daha ısrar ettim en sonunda verdi kulaklığının bir tanesini.

  aşk şarkısı açtı özlemek seni seviyorum kelimeleri vardı şarkının içinde hoşuma gitti mutlu oldum yüzüm gülüyordu 2 haftadır.

  bende yüzüne bakarak şarkının sözlerini ezberleyebildigim kadar söylüyordum ama giblemiyordu. olsun be mutluydum barışmaya doğru gidiyorduk yani en azından benim görüşüm böyle idi.
  ···
 11. 12.
  +6
  yok mudur okuyan 3 5 kişi?
  ···
 12. 13.
  0
  rezerve
  ···
 13. 14.
  +14
  ben anlatayım.

  ben konuşmaya çalıştıkça o susturuyor sus artık niye geldin sanki dedi tamam dedim sustum bir şey demedim 1 saatlik yolu sonunda bitirmiştik ve dün sabahtan beri uykusuz olduğum için cidden uykusuzluktan ölmek üzereydim ama değerdi. değer miydi?

  tamam artık git dedi gelme peşimden dedi dedim geleceğim boşuna söylenme. Anıl dedi efendim dedim benim erkek arkadaşlarım var kızlar ile beraber takılıyoruz yemek yemeğe gidiyoruz falan filan dedi dedim sen ne diyorsun ? şartellerim attı sıkıştırdım kenara ne diyosun lan sen dedim ne demek erkek arkadaşlarım var ne konuşup ne yapıyorsun dedim. salak salak konuşma merhaba merhaba dedi bir şey yaptığım yok o kadar düşük birisi miyim ben?

  gavatlık yolunda ilerlediğimi sezdim bu canımı sıkıyor sinirlendiriyordu. ee dedim eğer barışmak istiyorsan benimle ben yaptığım hiç bir şeyden vazgecmicem herşeye devam edeceğim dedi. zoruma gitti

  aşırı kıskanç kısıtlayıcı dar pantolon bile giymesini istemeyen birisiyim çok sahiplenirim
  ···
 14. 15.
  +9 -2
  olm tek başıma salak gibi anlatmak istemiyorum 2 3 kişi olsa yeter lan
  ···
 15. 16.
  0
  okumicam banane
  ···
  1. 1.
   0
   niye lan
   ···
 16. 17.
  +8
  uppp beyler yok mu kimse nerede hikayeci panpalarim
  ···
 17. 18.
  +6
  aloo ses verin lan ayıptır
  ···
 18. 19.
  +1
  Tek entryde anlatamıyonmulan bin trende çıkmak için zütünü yırtıyon
  ···
 19. 20.
  +7
  tek entry de anlatsam kimse okumaz amk özet geç bin yazarlar 4. nesilim biliyoruz herhalde ite bak
  ···