/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
 1. 1.
  +1
  Bir ülkücü imajı var? Eskiden inci sözlük yazarlarının çoğu ülkücü müydü? Eski yazarlar diyorsam bundan 6 7 yıl öncesinden bahsediyorum bilgisi olan bilgilendirebilir mi?
  ···
 1. 2.
  0
  Eskiden anarşistti hepsi
  ···
 2. 3.
  0
  V for vendetta ordan gelir en özgür ortamdı burası ve gezi olaylarında da vardı buradan birçok kişi bildiğim kadarıyla
  ···
  1. 1.
   0
   Anarşizm bana saçma geliyor. Ayrıca sözlük ne zaman dış dünyaya anarşist diye lanse edildi ki? O V for Vendetta maskelerini de inci sözlüğe uyarlayanlar veletler ayrıca. Genelde inci Sözlük dış dünyaya hep ülkücü olarak tanıtıldı. Bundan 2 3 sene önce Devlet Bahçeli ile ilgili bir başlıklar açılıyordu trendlerden düşmüyordu yani.
   ···
   1. 1.
    0
    Yok moruk yanlışın var ülkücülükle alakalı bir tek ccc muhabbeti vardı puskevit felan anarşizm çok daha eski ondan eminim gezi olaylarından emin değilim. sadece öyle kalmış aklımda
    ···
   2. 2.
    0
    Burada herşey taşağına pnp bakma sen öyle herkese buranın pek suyu tuzu kalmadı.
    ···
 3. 4.
  0
  Geziden sonra dağıldı inci , eskiden taşaklı, amlı ortama sahipti. Etkinlikler düzenlenir zirveler yapılırdı nerde o günler.
  ···
  1. 1.
   0
   Gezi Parkı zamanında burası full gezici doludur büyük ihtimal.
   ···
  2. 2.
   0
   Bu sözünün üstüne eylem yapılırdı pnp
   ···
  3. 3.
   0
   Her şeye isyan mı vardı o zamanlar? Ben 2 3 senedir buradayım da.
   ···
  4. 4.
   0
   isyan denmez. Birliktelik diyoruz biz ona herşey için
   ···
  5. diğerleri 2
 4. 5.
  0
  Anarşistti hepsi. Sözlük taşak geçmek için vardı. Öyle ergen yoktu ortalıkta. Çoğu aklı başında adamlardı ama sözlükte efsane kopuyorlardı. Ekşi de kurallara uyan buraya gelir zütü başı dağıtırdı. Ne olduysa geziden sonra oldu. Dağıldı hepsi. Çoğu yaşını başını aldı gittiler. Kalanlar eski ortam yok dedi gittiler. Silik yediler. Sonra kaos bildiğin gibi.
  ···