/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +3
  size? kendinize gelirsiniz. yaşadıklarımı anlattığımda odanızdan mutfağa gidemeyeceksiniz... heee?
  ···
 1. 2.
  +1
  gece gece anlatılır mı bin gündüz anlat
  ···
 2. 3.
  0
  Hayatımı anlatta gülelim
  ···
 3. 4.
  +2 -1
  anlatma.
  ···
 4. 5.
  +1 -1
  bayramın ilk günü yalnız oturmuştum evde, yaklaşık saat 6 ya kadar. sonrasında bakkala ekmek ve bira almak için gittim. attım anahtarı cebe çıktım dışarı. neyse eve dönüşte elimi cebe bi attım anasını satayım anahtar yok. kıllandım bi an biliyorum çünkü çıkarken cebe attım anahtarı. neyse daire 1.katta olduğu için kapıcıdan yardım isteyip eve balkondan girdim
  ···
 5. 6.
  +1
  hava kararmıştı zaten eve girdiğimde. sonrasında oturma odasına girdim baktım ışıklar açık, ulan giderken kapatmıştım ışıkları, nasıl açıldı felan die düşünürken mutfaktan çaattt diye bir ses geldi dıbına koyayım.ben ne tak yediğimi şaşırdım tabi. hemen kendimi dışarı attım. bizim karşı komşu da beni zütümden terler akarak çıktığı görünce güldü bide pekekent.
  ···
 6. 7.
  +1 -1
  ben teyzeye açıklamaya çalışıyorum olayı, abla içerden ses geldi hırsız sandım felan die tabi. teyzenin kocası geldi hırsız deyince benimle içeri felan girdi baktı şöyle bi içeri hiç bişey yok, sadece cam kavanoz yere düşmüş parçalanmış. neyse onlar çıktı evden ben yine kaldım yannan gibi tek başıma evde.

  neyse girdim içeri bi soluklandım,2 gündür banyo yapmıyorum bi banyo yapayım dedim, demez olaydım...
  ···
 7. 8.
  +1
  anasını satayım bi girdim banyoya tam suyu açıcam içeriden müzik sesi geliyo anasını satayım. gittim içeri bilgisayar açılmış, winamp açık ve içinde 600 küsür saçma saçma ses dosyaları. ulan iyice kıllandım ben 3.5 atıyo züt. kapattım bilgisayarı, banyoya girdim, banyonun kapısını kitledim...
  ···
 8. 9.
  +1
  Okuyan varmı lan 1kişi olsun devam ederim?
  ···
 9. 10.
  0
  açtım suyu girdim duşun altına, kapadım gözleri saçımı yıkıyorum. baba ben hafif hafif bi araladım gözleri duşakabinin bi gölge yansıyo dıbını gibeyim, çığlık attım dıbınakoyayım...
  ···
 10. 11.
  0
  ben bir anda bi açtım duşakabini... baba allah belamı versin karşımda küçük kız böyle, suradı yaşlı nine gibi dıbınıski,ben bastım çığlığı kitli kapıyı açmaya çalışıyorum, kız yerinden hareket etmiyor, neyse koşuyorum çıplak çıplak evin içine balkna çıktım, yerdeki halıyı üstüme geçirip, bekliyorum balkonda...

  anasını satayım balkonda bekliyorum ama, soğuk hava, dışarıdan birileri görücek diye etrafa bakıp duruyorum, üstümde bi halı var a.q.artım elim mecbur giricem içeri, aynadan kendime baktım yüz bembeyaz, hemen üstümü giymeye çalışıyorum, dışarı çıkıp gibtirip gidicem.

  tam pantalonu giydim, baba içerden annemin sesi geldi.bi kere sadece bi kere ismimi tiz bi şekilde söyledi kadın
  ···
 11. 12.
  +1 -1
  ulan kafayı yicem annem memlekette, nerden çıkar bu ses diye düşünüyorum, artık titremeye başladım ben. aldım telefonu annemi arıcam artık. aradım kadını ne yapıyosun diye açmıyo telefonu. kafayı yicem artık.

  anasını satayım içeri gittim,ses nerden geldi die bakınıyorum, baba tam ben bakınırken büyük avize aynasında simsiyah iğrenç bir surat gördüm,tam ensemde duruyo dıbına koyduğumun yaratığı,ben kalakaldım dıbına gibeyim. dondum resmen hareket edemiyorum.en son bi çırpınış attım kendimi dışarı.
  ···
 12. 13.
  0
  anasını satayım benim kafa allak bullak oldu.o ilk eve girişimdeki bulamadığım anahtar dışarı çıkınca cebimden çıktı.ama gördüklerimden sonra bu gayet normal geldi. neyse çıktım baba dışarı zangır zangır titriyorum ama. sigaramı aradım cebimden kalmamış. yoldan geçen bebenin birinden istedim. kafamı toparlamaya çalışıyorum. benim en yakın arkadaşa heber verdim yanıma gelmesi için.o bin te batıkentte oturuyor, yarım saatte gelirim dedi. bizde kalıcak bu akşam.

  neyse bu bin geldi bizim evin önüne. anlatıyorum işte durumları buna,bu olur mu abi eminmisin felan diyo, baazen beyin sana bu şekilde oyunlar oynar felan diyo it.bende böyle oyun mu olur dedim susturdum iti. kapının önünde bekliyoruz daha,ben içeri giremiyorum. neyse öyle böyle derken tekrar eve girdik biz...

  baba benim arkadaş geçti içeri yemek hazırlıyor, bende oturdum içeri sigara içiyorum. neyse yemeği felan yedi gece 1 oldu biz yattık.
  ···
 13. 14.
  0
  anasını satayım gece 3 gibi kalktım ben. karanlıkta bi baktım bizim arkadaş bana dik dik bakıyor, kesintisiz ama. yüzünü de seçemiyorum huur çocuğunun, seslendim buna kemal olum noluyo lan diye. huur çocuğu ses çıkararak sallanmaya başladı bide.
  ···
 14. 15.
  +1
  bağırıyorum bu bine napıyosun lan kemal diye. bin devam etti yapmaya, sonra birden ayağa kalktı içeri koştu. ulan ben artık kafayı yicem zütüm 3.5 atıyo. bağırıyorum içeriden buna, napıyosun ulan huur çocuğu diye. sonra dış kapının sesi geldi,bu bin dışarı çıktı.

  bende evde neye uğradığımı şaşırmış halde züt gibi kaldım. ulan ne yapabilirim. saat olmuş gece 2,5-3.dıbına koyayım herif dışarı kaçtı birden. yatağın içinde 15 dakika durdum.en son attım kafayı yatağa. uyumaya çalışıyorum.en son içeriden bi ses geldi. fısıldama sesi...
  ···
 15. 16.
  +1
  benim artık dayanıcak gücüm kalmadı.ne olucaksa olsun diye sesin nerden geldiğine bakıyorum.ama fısıltı halen devam ediyor. iğrenç bi ses böyle. ışı açmaya elim gitti en son. elimi birden bişey kavradı.ne hareket ettirebiliyorum ne çekebiliyorum. artık zangır zangır titriyorum.

  zangır zangır titremeye başladım. beni tutan el ışığı açmama izin vermiyodu. çığlık attım.en son elim hissizleşti. bırakmıştı elimi. ışığı açtım. sabah karşımda duran küçük yaşlı teyze karşımda duruyor, oturmuş bişeyler fısıldıyor. artık kafayı sıyırdım. direk odamın balkonuna doğru koştum.ev ilk katta olduğu için balkondan aşağı atladım. ayağıma küçük küçük dikenler, taşlar batmasına rağmen koştum. bilenler bilir. ankarada batıkentten istanbul yolunu 40 kadika boyunca köpek gibi koştum. akköpru durağına kadar geldim...
  ···
 16. 17.
  0
  metro durağında duruyorum. nefesim tükenme noktasında. bacaklarım tutmuyor yere attım kendimi. üstümde incecik bi t-shirt. ıslak o da.etrafta zaten kimse yok. oturdum ankamall'in karşısındaki banklara. hiçbirşey düşünemiyorum. etrafıma aptal aptal bakıyorum.

  hem dışarının soğuğundan hemde korkudan zangı zangır titriyorum. artık metronun açılmasını bekliyecektim. metro açılıncada bi amcadan metro kartı isteyip, batıkente gitmek var kafamda.ama önce bi arkadaşı alıp gitmeyi düşünüyorum.ama aynı zamanda kafamda kemal var.o binin ne yaptığını merak ediyorum
  ···
 17. 18.
  +1
  saat 7 oldu. önce amcanın tekinden metro kartı istedim. bindim metroya son durakta indim. arkadaşın evine yürüyerek gittim. anlattım olanları. geçtik bizim evin oraya. bizim evden eşyaları alıp arkadaşın evine gidicez. kapının öünde bekliyorum seni dedi.ben eve girdim. yatak odasından eşyaları alacağım. girdim odaya etraf hiç bozulmamış.ne yattığım yatak açılmış ne de kemal'e serdiğim yeryatağı ortada yok. sadece yatağımın üstünde yeşil bi kazak var. kadın kazağı. topladım eşyaları. gittik arkadaşın evine.

  artık son bölüme geliyorum.
  ···
 18. 19.
  +2
  gittik arkadaşın evine. annem aradı. telefonda bana küçük halamın öldüğünü(ufat kefek bi kadın olduğu için küçük hala derdik),benim üzülmemem için bana söylemediklerini söyledi..

  son olarak binler kemal'e ne olduğunu ya da ne olmadığını söyleyeyim.

  kemal' öğleden sonra aradım. telefonu açtı.ona evden gecenib bi yarısı cin kaçmış gibi gittiğini sordum.ne diyosun yannanım,ne saçmalıyosun dedi. sonra olanların hepsini baştan anlattım. hepsini anlattıktan sonra bana tek cümle söyledi. dostum senin bi pgibiyatri'ye ihtiyacın var,sen dün beni ne aradın ne de ben senin evine geldim,ben zaten memleketteyim. zaten bunu dedikten sonra daha fazla konuşmadım telefonu kapattım.

  Son...

  Okuyan olmadığı için kısa kestim.
  ···
  1. 1.
   0
   Sonuna kadar okudum rüya felan çıkçak sandim. Ilginc.
   ···
 19. 20.
  0
  ReZZerss
  ···