/i/Ben

Kendini ifade et !
 1. 1.
  +52 -5
  muallak. evet geçen gün elektrikler gitti. biz de saat 9 da uyuduk. birden kapım açıldı önce bisey alır çıkar sandım ama öyle olmadı beyler. uzandı yanıma mabadımı falan okşadı elini malafatıma falan uzattı. uyurgezerim ben demişti. hiç yalan da söylemez harbi delikanlı be.

  ama dün ben banyodayken yaptığını anlamadım. kapıyı kitlememiştim güveniyorum ona , ben küvetteyken birden girdi sana havlu getirdim dedi. sonra suyun sıcaklığına bakıyım derken eli şeyime falan geldi hatta farketmedi oynadı biraz. ne kadar saf ve iyi niyetli biri. böyle ev arkadaşım olduğu için çok şanslıyım.

  böyle böyle bir sürü var. arkadaşım diye demiyorum ama harbi adam gibi adam. dinlemek isteyen olursa anlatırım.

  göklerden gelen edit: EVET z j m iFŞA

  http://c12.incisozluk.com...11502/5/1884525_of4c9.png

  SiZLERiN SAYESiNDE GÖTÜMÜ KURTARDIM. BÖYLE iĞRENÇLiK OLABiLiR Mi AQ YA.
  ···
 1. 2.
  0
  Rezurve
  ···
  1. 1.
   0
   Rez alan şukular mk nerde şuku
   ···
  2. 2.
   +2
   Amk cini seni al şukunu
   ···
 2. 3.
  +14
  Zaman kötü kolla zütü
  ···
 3. 4.
  0
  (bkz: beyler diyen yazar)
  ···
  1. 1.
   0
   %10 luk kısımdayım sakin
   ···
 4. 5.
  +1
  Agahahahahhaha
  ···
 5. 6.
  +1
  Arkadaş sanmış
  ···
 6. 7.
  0
  Sendede var bi muallaklik ama...
  ···
 7. 8.
  +13
  Bir hafta önce çamaşır odasına kirlilerimi koymuştum o da koyunca birlikte atıyoduk makinaya. Eve geldim sesleniyorum yok hiç bi yerde. En sonunda çamaşır odasına girdim baktım benim baksırlarımı kokluyo. Ulan harbi dassakli adam be. Kirli mi diye kontrol edip benim yerime makinaya atıcak bu kadar da yardım sever. Allah herkese böyle ev arkadaşı nasip etsin..
  ···
  1. 1.
   +4
   Etme lan ne dua ediyon amin diyeni giberim
   ···
   1. 1.
    0
    Niye kardeşim ne kötülüğünü gördün
    ···
   2. 2.
    0
    arkadaşının amı varsa ona çamaşır odasında yardımcı olabilirim kardeşim
    ···
 8. 9.
  +8
  Bu ibretlik alınası bi yardımdı beyler bunu iyi dinleyin.

  Çok fena kabız olmuştum. Geçen gece bana kendi elleriyle çiğköfte yapmiş. Bi de kendi elleriyle yedirdi. Neyse kabız olmuşum işte dedi ki "fitil lazım sana ben de var istersen yapabilirim" dedi. Ulan Çok mahçup oldum aq valla kim çeker bu iğrençliği ama o katlanıyo işte. Bu devirde böyle insanı nerden bulucaksın.
  ···
 9. 10.
  +1
  Ahahahaha
  ···
 10. 11.
  +8
  2 yıldır spor salonuna gidiyorum. Kendi çapımda bişeyler yapıyorum. Bi gün tutturdu ben de geliyim falan merak ediyorum diye. Gel lan dedim yaptığı o kadar iyilikten sonra küçük bişey istemiş çok mu aq. Geldi benle soyunma odasındayız millet soyunuyo bu da onlara bakıp iç geçiriyo heralde heveslendi. Kıyamam lan. Dudağnı falan ısırmaya başladı sonra da geldi üstümü çıkarmama yardım etti. Pantolonu çikarirken benimki hafif kalkınca istemsiz olarak o da güldü açtı baktı falan. Hiç ses de etmedi. Ulan annem gibi bakıyo bana yeminle. Çok şanslıyım beyler çok
  ···
 11. 12.
  +8
  Spor salonuna gittikten sonra bunda bi fitness merakı başladı. Duvarlarına ünlü body cilerin çiplak, kaslı resimlerini asıyo sürekli. Bilgisayarının arkaplanında bile lazar angelov var. Terli terli çok seviyorum diyor. Böyle de spora atletizme meraklı bi insan. Daha ne isteyim lan ben.
  ···
 12. 13.
  +7
  Bilgisayar demişken geçen benim laptop bozuldu. Garantiye zütürdüm. Bi gün lazım oldu onunkini istedim. Hiç kırmadı verdi. Böyle de iyi kalpli. Bi geziniyim bilgisayarında derken ismi adımın olduğu bi klasör gördüm. içinde uyurken ki fotoğraflarım falan vardı. O an gözlerim yaşardı. Hatıra olsun diye ölümsüzleştirmiş be. iyki varsın..
  ···
 13. 14.
  +8
  (dinleyen belli etsin duvara mı anlatıyorum aq)

  Hayatımda bi kere ondan şüphe etmiştim..

  Bi gün eve hatun gelecekti. Kardeşim sen 2-3 saat dışarda takılsan ben yengenle evde takılsam dedim. Olmaz! Diye bağırdı. Bi değişik tavırlar hesap sormalar falan. Anlam veremedim başlarda. Senin sevgilin mi var? demeye başladı. Ben dinlemez diye anlatmamiştim. Sürekli bağırdı o gün. Belki canı sıkkındı. Neyse ki bidaha öyle bişey yaşamadık. Ben de eve kız getirmedim. O da benden özür diledi. Banyo yaptırdı lan hatta. Sorunlarımızı çözeriz biz böyle. Kiyamaz da bana. Gerçek dost budur.
  ···
 14. 15.
  +5
  LGBT ne demek lan?? Odasına girdim demin duvarda bi pankart var üstünde LGBT yazıyor. Önce korktum internete yazıyım dedim. Terörist falan mi bu amk diye geçirdim içimden.

  Oda ya girdi pankartı gördüğümü görünce heyecanlandı biraz. Ama sonra anlattı. Homociksüeller için eylem yapmişlar. Yardım kuruluşu muymuş neymiş. Dernek kurmuşlar yardım ediyolarmiş. Hem iyilik yapıyo hem de gizli yapıyo. Cidden kardeşim olsa evlendirirdim ben bunla. Çok ciddiyim.
  ···
 15. 16.
  +6
  Şimdi de film izliyoruz. Bi gün onun istediği film bi gün benim istediğim film diye anlaştik. Ama hep aşk filmi açiyo. Lan diyorum yeter artık. Ama ayıp etmişim mk. Sevgilisi terketmiştir belki de. izlerken omzuma koyuyo kafasını. Göğsüme koyuyo falan. Ona bu acıyı yaşatanın ızdırabını gibeyim. Böyle iyi yürekli insana yapılır mı be.
  ···
 16. 17.
  +6
  Size de sormak istiyorum bunu. Benim şeyimin orda ki kılları o kesmek istiyo. anlıyorum yardımsever bi insan ama sizce izin vermeli miyim??
  ···
  1. 1.
   0
   Ver pampa shsu
   ···
 17. 18.
  +2
  Burdan Galatasaray ıma tebrikler sinan messi gibiydin yavrum naaptın sen.
  ···
 18. 19.
  0
  Birazcık upp
  ···
 19. 20.
  +2
  Bazen benle neden bu kadar ilgileniyo diyorum. Yoksaa..

  Yoksa organ mafyası falan olmasın beyler. Önce beni besleyip sonra kesecek falan. Harbi tırstım şuan.
  ···