/i/İnanç

İnanç
 1. 1.
  +1
  Ne demek olum kendinize gelin. Ateistler müslümanlardan saygı bekliyorsanız ki ben bir müslüman olarak her inanca saygı gösteriyorum kimsenin dini inancıyla ya da inançsızlığıyla dalga geçmiyorum siz de aynı şekilde saygı gösterin göstermiyorsanız bile dalga geçmeyin içinizde kalsın.
  Gelelim müslümanım diye geçinip allahla dalga geçilen bir capse bir espriye gülüp gülersem çarpılırım ehuheheu allahım affet diyen ergenlere. Şirke giriyorsunuz dinden çıkıyorsunuz uyanın olum uyanın. Tamam rtenin bizim allahımız var sözünü saçma bulmuş olabilirsiniz çünkü din siyasete alet edilmez bu çok yanlış eyvallah hepimiz aynı kanıdayız ama allahla ilgili capsler yapıp bunları yaymak ne demek lan? Sizin şuan ki yaptığınızı mekkeli müşrikler bile yapmamıştır. Yazıklar olsun başka bir şey demiyorum gençlik harbiden bitmiş..
  ···
 1. 2.
  0
  Din siyasete alet edilmez evet ama olay onla alakalı değil o rtenin böyle bi söz söylemesi ve ülkenin yarısının hala onu desteklemesiyle dalga geçiyoruz. Allah seni neyden koruyacak gavat trump dan mı dolardan mı amerikadan mı. Allahın olsa ne yazar şu durumda amin diyip mi düşürceksin doları
  ···
  1. 1.
   0
   Bizim inancımıza göre allah her şeye kadirdir. Fakat siyasi bir olaya allahı katmak ne bilim bu şeye benziyor ufak bir çocuğun inşaat işçilerinden bihaber bir şekilde binaları allah yarattı demesi gibi. Bilmiyorum derdimi anlatabildim mi ama biraz saygı be kardeşim. Sizin benim kutsalımla dalga geçmeniz gerçekten sözlükten ve kendi inancım dışındaki herkesten soğumama nefret duymama sebep oluyor. Biraz saygı...
   ···
  2. 2.
   0
   Şu saatten sonra kardeşim saygı falan kalmadı adam kaç yıldır dini alet edip ülkeyi gibti attı. Benim saygım tanrıya, rte nin uydurduğu laflara değil.
   ···