/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +1
  Beyler güleceksiniz ama çok acı bir olaydır benim için. Hala arada düşünür dertlenirim beyler.

  O zamanlar 5. sınıftım. Sınıfta çok fazla erkek vardı 4-5 kız. Çok güzel bir arkadaş grubuyduk da çok bin arkadaşlarım vardı. Eski sınıf kapılarını bilen bilir beyler kocaman olur, upuzun meşeden. Bizimde bir alışkanlığımız vardı beyler. O kapıya asılırdık böyle. Birimiz elimizi kenetler diğerimiz ayağını basardı oraya kapının ta tepesine asılırdı.

  O zamanlarda çok sevdiğim ilk aşkım ipek vardı beyler çok güzel kızdı. Geçenlerde facebookta arattım ayı gibi olmuş amk naptın ipek kendine gül gibi kızdın.

  Beyler yine oynuyoruz falan çok bin bir arkadaşım vardı bülent diye şerefsiz. Kenetledi ellerini "Hadi çık huurlar olsun." dedi bende eyvallah çıkarız dedim attım adımı. Beyler tepeye kadar çıkarttı beni.

  O sırada tamda ipek geliyordu beyler o kumral saçlarını savura savura sınıfın önündeydi. Arkadaşlarıyla konuşuyordu. Bende artistlik peşindeyim tabi kızın ismini seslendim. Cevap vermedi ama. Beyler o anda şerefsiz bülent bir çekti pantolonumdan pantolon don ful aşağı. Kızın tam o sırada sınıfa gireceği tuttu. Ama nasıl heyecanlıyım kızın yürüdüğünü görüyorum sınıfa ara kapıdan donuda düzeltemiyorum kapıya tutunuyorum çünkü. Ya düşücem ağız burun kırılacak ya da cüce gözükecek önde.

  Bende bırakmaya karar verdim beyler kendimi. Kocaman kapının tepesinden elimi çektim. Tam o sırada ipek girdi içeri. Kızın ayağına düştüm. Biraz tombalak bir çocuktum. Kızın ayağı kırıldı, benimde kolum. Kız okul boyunca benden nefret etti. Yinede olsun. Zaten şişmanlamış amk.
  ···
 1. 2.
  0
  Anladımkardeşgeçmişolsun
  ···