/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +2
  Ölürken gözlerimi kapatmıştım. intihar etmiştim. Yüksek bir uçurumdan kendimi serbest bırakmıştım. Artık bu dünyaya katlanamıyordum. Babamın bana tacizlerine, inşaatta elimden geldiği kadar çalışmama rağmen hakkımın verilmemesine herşeye artık herşeye. Ne zaman bir dostluk kursam arkamdan vururlardı. insanlar neden anlamıyordu ki beni? Erkek olmama rağmen annemin ölümünden sonra babam benimle ilişkiye girmeye başladı. Hem de daha 8 yaşımdayken. Annem nerede diye sorduğumda babam beni yanına çekti. Gel evde sana göstereyim dedi ve ilk erkekliğimi orada kaybettim. 10 sene bunu yaptı bana. Artık o kadar normaldi ki. Evden kaçmayı denedim ama beni her seferinde yakaladı. Kelepçeliyordu eve. Küçük bir köydü. Polisi aramıştım ama köy polisi geliyordu ve babamla arkadaşlardı. Ve bunu normal karşılıyordu. inanabiliyor musunuz? Hatta polisleri tekrar arayamayım diye deli raporu bile alındı bana. Artık polis bile yardım edemezdi. Ve bu daha sadece ev kısmı.

  Devam edeceğim beyler rez alın... Şuku da atarsanız güzel olur...
  ···
 1. 2.
  0
  az daha taşıyodum amk :d
  ···
 2. 3.
  0
  Harun abiyi bulduk yalanını gibeyim
  ···
 3. 4.
  +2
  inşaata gittiğim zamanlar deli raporumdan dolayı parayı bana değil babama veriyordu. Babam ise tek kuruş koklatmaz, sağda solda yerdi. Yemek yemek için bile ona bağlıydım. inşattayken kaçmayayım diye babam gelir kendisi alırdı beni. Kelepçeler eve zütürürdü. Ondan sonrası malum. inşaatta en fazla beni çalıştırırlardı. Babam anlaşmış saolsun beni köpek gibi çalıştırsın diye. Evde yorulduğum için karşı da koyamıyordum. Her seferinde ustalar bir şeye sinirlendiğinde sinirini benden çıkarırlardı. Neden? Çünkü bende deli raporu var dövseler bile şikayet etsem kendi kendini dövdü diyebilirler. Artık yetmişti. intihar edecektim. Ve ettim de.
  ···
 4. 5.
  +1
  Çok kısa bir zaman aralığı bulup kaçtım. Günlerdir bunu planlıyordum. Kendimi uçurumdan attım. Gerçekten uçmak güzel bir histi. Ama öleceğimi biliyordum. Özgür olacağımı. Gözlerim kapalı bir şekilde yere çakıldım.

  Gôzlerimi açtığımda tek parça halinde uçurumun aşağısındaydım. Nasıl olur. Ölüp ölmediğimi nereden anlayacağım ki? Zaten cevap da geç gelmemişti. Haykırışlar duymaya başladım.
  ···
 5. 6.
  +1
  Hemen yerde parçalanmış bedenimi gördüm. Bu kadar mıydı yani? Ölmek bu kadar kolay mıydı? Daha sonra arkamda bir el hissettim ve direk korkarak arkama dôndüm. Elinde tırpanıyla bir adam vardı. Tırpanı karnıma geçirdi ve tırpan o kadar büyüktü ki sırtımdan çıktı. Ve beni yerde sürüklemeye başladı. Canım çok yanıyordu. Hiç böyle hissetmemiştim.
  ···
 6. 7.
  +1
  En sonunda tırpanını havaya kaldırdı ve beni bir mezara getirdi. Üstünde benim ismim yazıyordu. Arkama baktım ve kimse yoktu. Cenazemde kimse yok. Hiçkimse. Ne babam ne arkadaşlarım. Sadece imam vardı. Helal bile etmeye gelmemişlerdi haklarını. Daha sonra adam bana doğru baktı ve "layığını bul." dedi ve beni çukura attı.
  ···
 7. 8.
  +1
  Çukurda aşağıya doğru düşüyordum. Durmadan düşüyordum. Yaklaşık 1-2 sonra yere çakıldım. O tırpana kötü diyordum. Bu daha kötüydü. Hayatımda hiç tatmadığım acıları tadıyordum. Daha sonra doğruldum. Önümde bir sıra vardı. En öndeki adamı zar zor görüyordum. Daha sonra bir çığlık geldi. En öndeki adam bağıyordu. Göğüsünden garip garip ateşli böcekler çıkıyor ve tekrar içine girip dolaşıyordu. Adam acılar içinde bağırırken "sıradaki" diye bağırdı orada duran adam. insan gibi gözüküyorlardı.
  ···
 8. 9.
  +1
  Sıra bana geldi. Sıranın sonuna geçmek istedim ama izin vücudum izin vermiyordu. Adam beni bir süzdü ve sordu "neden öldün?" "intihar ettim" "hmm. Hayatta çok zulüm çekmişsin. Sana küçük bir teklifim var. Eğer kabul edersen cehennemde bekçi olacaksın. Son zamanlarda intikam isteyen ruhlar çok kaçmaya başladı. Ve senin görevin onların kaçmasını engellemek." "Kabul etmezsem" "şuradaki şelaleyi görüyor musun? Lav şelalesini. Oradaki bütün şelaleyi içmen gerekir. Ve tabiki vücudunu eritip tekrar şelaleye karışırsa içtiğin sayılmaz. Yani kısaca sonsuza dek içmek zorunda kalırsın ve durmadan iyileşir durursun. Aynı acıları tekrar tekrar çekmek için." "Ta tamam. Kabul ediyorum."
  ···
 9. 10.
  +1
  Beyler şarjım yok sonra devam edeceğim. Okuyan var mı?
  ···
 10. 11.
  0
  ben okuyorum devam et
  ···
 11. 12.
  0
  Rez okuyorm
  ···