/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
 1. 1.
  +5 -1
  amk. Adam kalkmış size internetten para kazanma yolunu anlatıyorum diye 1 ay önce açılmış konuyu copy paste yapıp 1 saatte trend oluyor. Siz hala kalkmış yolla falan diyorsunuz.

  Siz para kazanmayı bu kadar basitmi zannediyorsunuz ? işte bu ülke ve insanları bu cahiliyat yüzünden gelişmiyor. Adam kalkıyor ben youtuber ım sadece video çekiyorum 1 videodan 15.000 TL gelir alıyorum diyor. Sonra 10 yaşında veletler kalkıp video çekmeye çalışıyor. Heee dıbına koyim basitti o kadar. Adam videoları dandikleşene veya belirli aptal 1 kitleye ulaşana kadar zütünü gibtirmediği kalıyor, sende kalkıp Vhaayy bheeee adam 10 dakkalıkh video çekmişş kaç minyon izlenmişş bhende yapayım amq ne eksiğim varrhh !! diyorsun.

  Beyninizi sulandırmayın, para o kadar kolay kazanılan 1 şey değil. Yok kadın yapın cinsiyeti kadınlara daha çok anket geliyormuşta, yok video çekince çok para kazanıyormuşunda.

  Gerzek olmayın, gidin dünyaya katkıda bulunun. iŞiN KOLAYINA KAÇMAYIN ! istesenizde kaçamazsınız sizde o küçük beyinler oldukça. Ananızın amındaki 1 milyon sperm arasında 1. geldiniz diye her 1 gibi başarabileceğinizi sanmayın.

  edit: Özet mözet yok okuyan okusun okumayan okumadım yazıp gibtirsin gitsin
  ···
 1. 2.
  0
  Aklıma neo & toprak geldi okuyunca haklısın şuku
  ···