/i/Tespit

 1. 1.
  +478 -114
  edit: trenddeyiz beyler ellerinizndert gormesin. sunuda soyle birakayim bakarsaniz sevinirim. (bkz: beyler kardeşinizin size ihtiyacı var)

  neden? tek din müslümanlıkmı? satanislikte var onlarıda kötüleyin amk en saçma din bence o. twitterda görüşlerini merak ettiğim için 10 üzeri farklı ateist düşünürleri takip ediyorum ve vardığım sonuç:

  müslümanlara tak atmak dışında yaptıkları birşey yok. ha bide darwin atalarına sevgi cümlelerinden.

  olm tamam istediğinize inanabilirsiniz ama ne bu müslüman nefreti? lan tamam amk inanma ben seni müslüman yapmak için elimden geleni yaparım baktım olmuyor saygıyla görüşlerini dinlerim. ama sen ne zaman "hii ben senin dinini bile senden daha iyi biliyorum sen benim kadar bilsen zaten sende ateist olurdun" gibi şeyler dersen ananı giberim.

  benim görüşüm(genelleme yapıyorum): kendini farklı göstermek için, bazı şeylere ergence isyan etmek için ateist oluyor çoğu insan türkiyede. çünkü müslümanlık dışında kötüledikleri bir din yok. nedeni ise türkiye müslüman bir ülke. kendi çaplarında farklılık yaratıyorlar.

  saygılar...
  ···
 2. 2.
  +74 -5
  mantıklı, bastım şukunu
  ···
  1. 1.
   -1
   (bkz: beyler liselilerin takımını buldum zuahaha) olum bune lan ehuehueheuh
   ···
   1. 1.
    +8 -10
    DELiRECEM AMK ULAN GERiZEKALI AMINA KODUĞUM LiSELiLERi BU ÜLKENiN iNSANI MÜSLÜMAN ÇOĞUNLUK DEĞiLi Mi ULAN DAHA KENDi KUTSAL KiTABINIZI OKUMAMIŞSINIZ BEN iNCiLi KÖTÜLESEM ŞU AYET SAÇMEADESEM NE ANLIYACAKSIN AMK EVLADLARI BiR iNSANIN HiÇMi BEYNiNE OKSiJEN GiTMEZ HEP AYNI SORULAR YETER ULAN
    ···
  2. 2.
   0
   Bu kadar oybirincinin arasında ilk defa üçküncü gördüm :D
   ···
   1. 1.
    0
    ölü taklidi yapıyorum panpa, işe yarıyor çoğu zaman
    ···
 3. 3.
  +53 -4
  Burasi Turkiye kardes ateistler muslumanlarla içlı dışlı oldugu icin en yakinindakini elestiriyorlar, Avrupada yaşasalardi hristiyanligi eleştirirlerdi.
  Çok şukur muslumanim durum böyle
  ···
 4. 4.
  +59 -14
  Budistleri mi elestirsinler Türkiye'de. Satanizmin iki formu vardır. Çoğu şeytanı simgesel olarak kabul eden ateist satanistlerdir.
  ···
  1. 1.
   +2 -1
   evet kardeşim tüm dinleri eleştirceksin madem ateistsen. zaten ateist olmak için tüm dinleri araştırmak gerekmezmi? ayriyeten tanrıya inanmayanların şeytana inanması saçma değilmi?
   ···
   1. 1.
    +2
    Satanizmi açıkladım şeytana gerçekten tapan kısım yok denecek kadar az
    ···
  2. 2.
   +1 -3
   dedin ya şeytanı singesel gorur diye ateizleerin tanrinin yarattigi biseyi simgesel gormesi ns kadar dogru?
   ···
  3. 3.
   0
   Yani demeye çalıştığı kutsal kitaplarda yazan tanrının cennetten kovduğu şeytan değilde , kötülüğü içindeki kötü ruhu simgeleyen şeye şeytan derler gibi bişey tam anlatamadım ama kötülüğü simgeleştirmek gibi düşün
   ···
   1. 1.
    +1
    Şeytan diye bir varlığa değil. Şeytanı bi simge olarak görüp kötülüğün kendisine hizmet ederler bi varlığa değil bir olguya.
    ···
   2. 2.
    0
    Aynen pampa
    ···
   3. diğerleri 0
  4. diğerleri 1
 5. 5.
  +52 -7
  Türkiyede ki ateistler müslümanları amerikadakiler de hıristiyanlığı eleştirir coğrafyasına bağlı bu.Bence Türkiye'de ateizmin gelişmesinin en büyük nedeni çomarlardır insan gördükçe ateist olası geliyo
  ···
  1. 1.
   0
   Töbede aq din onun dinimi din Allahın dini
   ···
  2. 2.
   0
   Kardeş yanlış yer
   ···
 6. 6.
  +15 -4
  Ben bi ateiste dine inanmayı reddettiği için düşmanlık beslemeyip saygı duyuyorum ama o müslüman olduğum için bana saygı duymayı reddediyor. Hic adil değil.
  ···
  1. 1.
   +1
   o herif kötü bir insan kardeşim benim herkesin dinine, inancına sonsuz bir saygım var ve hatta hayatını senin için değerli birşeye adamak çok güzel birşey size göre o şey Allah bana göreyse bilim sana saygısızlık yapan bir ateist varsa emin ol o bu ülkedeki en cahil insandan bile daha cahildir şamarı kapat sussun
   ···
 7. 7.
  +11 -2
  Çünkü sanane
  ···
  1. 1.
   +1 -1
   başlıkta bahsettiğim kişilerden biride sensin işte
   ···
  2. 2.
   +1
   yazdığın şeyi okumadım bile, çünkü beynin olsa bunu yazmazdın senin olmayan beynini gibeyim.

   ateist değilim fakat ülkenin çoğunluğu müslüman olduğu için müslümanları eleştiriyorlar.ne yapsınlar müslümanların çoğunlukta olduğu bir ülkede hıristiyanları mı eleştirsinler.

   onu geçtim islamı eleştirmeleri gayet mantıklı, bulunduğu bölgenin içine eden, insanlarda mutluluk bırakmayan, güzel olan her şeye karşı olup içkiyi ve zinayı yasaklayıp öbür tarafta bunları vaat eden bir din. terörüde yanında cabası.
   ···
  3. 3.
   0
   Helal etmiyem bilent
   ···
  4. diğerleri 1
 8. 8.
  +9 -2
  Ağzına sağlık panpa eyvallah
  ···
  1. 1.
   0
   (bkz: beyler manyak mıyım bi yardım edin) bi bakın hele canlar
   ···
  2. 2.
   0
   Lan 10 tane sayfa takip ettin de ateisleri tanıdığını mı sanıyorsun ki eminim hepsi türk sayfalarıdır yabancı sayfalara da bak gerçi çok fazla sayfa bulucağını sanmıyorum çünkü gelişmiş ülkelerde inançsızların sayısı gayet fazla sosyal medyadan ilgi çekmeye çalışmazlar (belki de çoğunluk inançsız olduğu için gelişmişlerdir tabi o farklı bi konu) Türkiye de ise ateistler müslümanlar tarafından (evet tüm müslümanlar tarafından) saldırıya uğradığı ve de hiçbir müslüman tarafından ("hiçbir!") saygı görmedikleri için müslümanlara sataşırlar.

   Son olarak bir örnek vereyim namaz kılmayan inançsız (inançlı da olabilir) bir kişi için ezan tamamen işlevsizdir bu kişi ezan sesiyle uyanıp gün içinde ezan sesi tarafından rahatsız ediliyorsa bu ezana (müslümanlara) karşı kin biriltirmeye başlar.

   Burası müslüman ülke saçmalıklarına hiç girmeyin bunu söyleyen adam kesinlike saygısızdır sırf azınlık diye inançsız kesimi hiçe saymak büyük haksızlık büyük ayıptır ve burası müslüman bir ülke değildir Gazi Mustafa Kema Paşa tarafından kurulmuş Türkiye Cumhuriyeti laiktir laik kalacaktır.

   NOT: Umarım okumuşsundur mobil olarak yazıyorum imla ve yazık hatalarını görmezden geliniz lütfen.
   ···
 9. 9.
  +5
  Haklısın türkiyede şu günlerde ateist olanların çoğu ergen ve hava olsun diye ama gerçekten araştıranlar da var. Ve şöyle düşün, türkiyede yaşıyosun ve ateistsin, ülkenin %98 i müslüman. Sen burda hristiyanlığı, satanizmi çürütsen kimsenin gibinde olmaz. O yüzden islamı çürütmeye çalışıyorlar
  ···
  1. 1.
   0
   Ülkenin %5-6 sı ateist. Araştırabilirsin
   ···
  2. 2.
   0
   o zaman %94 müslüman diyelim
   ···
  3. 3.
   0
   Zaten çoğu demiş sonda
   ···
  4. diğerleri 1
 10. 10.
  +5 -1
  2017'de türkiyede yaşıyoruz napayım zerdüştlüğü mü kötüleyeyim halk en çok hangi saçmalığa inanıyorsa ondan kurtarmaya çalışıyoruz
  ···
  1. 1.
   +1 -1
   Aynen panpa zaten balıklardan geliyoruz
   ···
  2. 2.
   +1 -1
   nicle entry uyumu
   ···
 11. 11.
  +3
  Kadınlarınızı sırf saçının birkaç teli gözüktü diye toprağa diri diri gömüp taşlaya taşlaya öldürdüklerinde anlayacaksınız ( aynı soruya bu yanıt verilmiş kendi yorumum değildir alıntıdır)
  ···
  1. 1.
   -2
   Panpa islamiyetle alakası yok bu yazdığının
   ···
  2. 2.
   0
   bu yazdigin islamiyet oncesi cahiliye doneminde git bi arastr istersen
   ···
 12. 12.
  +2
  Bu arada önceki entryme bir şey eklemeyi unutmuşum dini gerçekten araştırdım beyler 11. sınıfa kadar 5 vakit namazımda adamdım ve bunda çok ciddiyim.Ama içimde o rahmaniyeti hiç hissedemedim o yüzden inanmamayı tercih ettim. Bunu hissedebilirseniz ne güzel size. Belki ilerde hissederim ve sizin terimizile doğru yolu bulup tövbe ederim lakin durum şuan böyle hepinize saygım sonsuz kendinize iyi bakın.
  ···
 13. 13.
  +2
  Müslümanları cahillikle eleştirirler ama dünya çapında kaç tane ünlü Ateistimiz var merak ediyorum
  ···
  1. 1.
   +1
   Ciddi misin usta sen? Trol dimi
   ···
 14. 14.
  +1
  çünkü şuan yeryüzünde; başka kafa kesen, kendini patlatan, sırf mezhebi farklı diye birbirini öldüren, çocuklara tecavüz eden, nekrofili ruh hastası huur çocukları var mı?
  ···
  1. 1.
   -1
   Senin ananı giberim huur çocuğu
   ···
 15. 15.
  +1
  Çünkü türkiyede müslümanlık yaygın oldığu için bizim dinimizi eleştiriyorlar amk kıt beyinlisi türkiyedeki ateist gidip hindistandaki hindu ları eleştircek hali yok ya mk
  ···
 16. 16.
  +1
  Cunku Geneli Muslumanliktan Cikip Ateist Oluyor Ve Diger Dinler Muslumanlik Kadar Yasakli Degil
  ···
 17. 17.
  +2 -1
  ulan aptal adamlar hep müslümanlarla karşı karşıya kalıp hep onlarla tartışma halindeler gidip müslümanla hristiyanlığı mı tartışsınlar müslüman gelir kendi düşüncelerini söyler ateist kendi düşüncesini söyler ikisi de kendini haklı çıkarmaya çalışır başka ülkelerde de hep islam karşıtı mı oluyo bu ateistler gibik o zaman şöyle diyelim ülkedeki çoğu müslüman geri zekalı o zaman hepsi geri zekalı olur mu böyle şey aq sen ateisti satanistin karşısına koy onu da kötüler budistin karşısına koy onu da kötüler aslında kötülemek de değil bu ama senin gibiler öyle anlıyo galiba
  lan seni zütürsek biri hristiyan biri ateist iki kişinin arasına koysak hristiyana kardeşim dersin ateist allah yok dedi diye saldırırsın gibtirgit köpek insan gibi yaşayın dininizi
  ···
  1. 1.
   0
   lan sen kimsinki benim hakkimda konusuyosyn pust oglu pust beni taniyomusunda konusuyosun gibtimin palesi
   ···
  2. 2.
   0
   yazdıklarından ne tak olduğun belli oluyo beyinsiz muallak
   ···
 18. 18.
  +1
  aslında farklı olucam, kızları etkiliycem diye hepsi aynı oluyolar farkında değiller. sonuç yine hüsran tabi; sağ el.
  ···
 19. 19.
  +1
  Mesela ben hinduizmin yanlış olduğunu savunan makaleler yazdım. Ülkede hinduist cok cünkü biliyorsun.
  ···
 20. 20.
  +1
  Bu ülkede insanlar müslüman olduğu için islam elestriliyo amerikaya git hristiyanlik elestrilir
  ···
  1. 1.
   -1
   işte öyle yapmazlar
   ···
   1. 1.
    -1
    O zaman söyle düşün Hristiyanlar mi daha çok dünyaya zarar veriyor yoksa müslümanlarmi kesinlikle muslumanlar demi çünkü dunyada nam salmış terör örgütleri Müslümandır ve bir ateistin de Müslümanlığı elestirmesi çok normaldir
    ···
   2. 2.
    0
    He he öyle sen sadece müslümanları görüyosun
    ···