/i/Tespit

 1. 1.
  +478 -114
  edit: trenddeyiz beyler ellerinizndert gormesin. sunuda soyle birakayim bakarsaniz sevinirim. (bkz: beyler kardeşinizin size ihtiyacı var)

  neden? tek din müslümanlıkmı? satanislikte var onlarıda kötüleyin amk en saçma din bence o. twitterda görüşlerini merak ettiğim için 10 üzeri farklı ateist düşünürleri takip ediyorum ve vardığım sonuç:

  müslümanlara tak atmak dışında yaptıkları birşey yok. ha bide darwin atalarına sevgi cümlelerinden.

  olm tamam istediğinize inanabilirsiniz ama ne bu müslüman nefreti? lan tamam amk inanma ben seni müslüman yapmak için elimden geleni yaparım baktım olmuyor saygıyla görüşlerini dinlerim. ama sen ne zaman "hii ben senin dinini bile senden daha iyi biliyorum sen benim kadar bilsen zaten sende ateist olurdun" gibi şeyler dersen ananı giberim.

  benim görüşüm(genelleme yapıyorum): kendini farklı göstermek için, bazı şeylere ergence isyan etmek için ateist oluyor çoğu insan türkiyede. çünkü müslümanlık dışında kötüledikleri bir din yok. nedeni ise türkiye müslüman bir ülke. kendi çaplarında farklılık yaratıyorlar.

  saygılar...
  ···
 1. 2.
  +74 -5
  mantıklı, bastım şukunu
  ···
  1. 1.
   -1
   (bkz: beyler liselilerin takımını buldum zuahaha) olum bune lan ehuehueheuh
   ···
   1. 1.
    +8 -10
    DELiRECEM AMK ULAN GERiZEKALI AMINA KODUĞUM LiSELiLERi BU ÜLKENiN iNSANI MÜSLÜMAN ÇOĞUNLUK DEĞiLi Mi ULAN DAHA KENDi KUTSAL KiTABINIZI OKUMAMIŞSINIZ BEN iNCiLi KÖTÜLESEM ŞU AYET SAÇMEADESEM NE ANLIYACAKSIN AMK EVLADLARI BiR iNSANIN HiÇMi BEYNiNE OKSiJEN GiTMEZ HEP AYNI SORULAR YETER ULAN
    ···
  2. 2.
   0
   Bu kadar oybirincinin arasında ilk defa üçküncü gördüm :D
   ···
   1. 1.
    0
    ölü taklidi yapıyorum panpa, işe yarıyor çoğu zaman
    ···
 2. 3.
  +59 -14
  Budistleri mi elestirsinler Türkiye'de. Satanizmin iki formu vardır. Çoğu şeytanı simgesel olarak kabul eden ateist satanistlerdir.
  ···
  1. 1.
   +2 -1
   evet kardeşim tüm dinleri eleştirceksin madem ateistsen. zaten ateist olmak için tüm dinleri araştırmak gerekmezmi? ayriyeten tanrıya inanmayanların şeytana inanması saçma değilmi?
   ···
   1. 1.
    +2
    Satanizmi açıkladım şeytana gerçekten tapan kısım yok denecek kadar az
    ···
  2. 2.
   +1 -3
   dedin ya şeytanı singesel gorur diye ateizleerin tanrinin yarattigi biseyi simgesel gormesi ns kadar dogru?
   ···
  3. 3.
   0
   Yani demeye çalıştığı kutsal kitaplarda yazan tanrının cennetten kovduğu şeytan değilde , kötülüğü içindeki kötü ruhu simgeleyen şeye şeytan derler gibi bişey tam anlatamadım ama kötülüğü simgeleştirmek gibi düşün
   ···
   1. 1.
    +1
    Şeytan diye bir varlığa değil. Şeytanı bi simge olarak görüp kötülüğün kendisine hizmet ederler bi varlığa değil bir olguya.
    ···
   2. 2.
    0
    Aynen pampa
    ···
   3. diğerleri 0
  4. diğerleri 1
 3. 4.
  +54 -102
  Ben genelde ayrım yapmam hepsi benim gözümde değersizdir, fakat islam insanlığa en fazla zarar veren dindir. Ateizm de fanatizm yoktur, bu yüzden kendini patlatan ateist/agnostik göremezsin.
  ···
  1. 1.
   +1 -2
   islamın insanlığa zarar veren din olduğunu kanıtlarmısın?
   ···
  2. 2.
   +16 -7
   Suyun ıslak olduğunu kanıtlar mısın gibi bir soru sormuşsun canım. islam başta dogmatik bir dindir. Bu yapısı onu eleştirmeyi ve rasyonel düşünme yetkisini köreltiyor. Birey düşünüp sorgulamak yerine itaat etmeyi seçiyor ki bu cihat denilen orta doğu geleneği bir sorunu ortaya çıkarıyor. Türkler, islamı sadece Talas savaşında tanışmamıştır. Bundan önce Talkan da araplarların baskısının altında kalarak (bkz: curcan katliamı) gibi bir soykırım gerçekleşmiştir. Şimdi bu vahşeti kendi torunları yapmakta (işid, el kaide). islam tehlikeli bir hastalıktır. Bu hastalığa karşı çocuklarımızı korumalıyız. Kurandaki mantık ve bilimsel hataların ile muhafazidin yaptığı etik olmayan davranışlardan hiç bahsetmiyorum bile. Belki daha sonra bu konuyu başka bir başlıkta açıklarım.

   Edit: küfür eden çomarları takmıyorum.
   ···
   1. 1.
    +4 -7
    Lady bornova huursu haçli seferlerinde öldürülen insalnlarin gibi sana girsin... Dinden haberin yok burada ukalalik yapma bari... sende biliyorsun ki bu ateistlerin tek derdi islam dir...
    ···
   2. 2.
    +7 -3
    hatun bi tane küfür etmemiş ağzınıza geleni saydırmışsınız. ondan sonra böz möslömönöz diye dolanıyorsunuz ortalarda dıbına kodumun zütverenleri.
    ···
   3. 3.
    0
    Muslumanlarin son donemde cahilane bir fikirle cihat denen sacmaliga uapismalariji bende dogru bulmuyorum ama ama katliam dedigin zaman hacli dusuncesinebakmak lazim degilmi ustelik kayolik hristiyanlarin isledigi cinayetler onlar gecmiste kaldi dogru yolu buldular yada dinlerinden uzaklastilar olarakmi aciklayacaksiniz bana gore dunyadaki en buyuk hastalik din degil irkciliktir ve irkciligi kendi dinine gore yontan din adamlaridir ben kati bir din egitimi veren bir ailede buyudum her kesimden arkadasim oldu ateist de hristiyanda musevide ofkelenmeden hakarwt etmeden kelimeleri sececek ve karsisindaki insani kirmadan konusan birini gormedim arkadaslarima karsi alttan aldim ama dusuncesine koru korune bagli olanlarlada iliskimi kestim emin olun yanliz kaldiklarinda yuzlerini daha iyi goruyorsunuz ustteki arkadasta bayani korumus sonrada saydirmis hepimiz asagi yukari ayniyiz etten ve kandan insan degisen bir sey yok bunu anlasak yeter
    ···
   4. diğerleri 1
  3. 3.
   -2
   Hala daeş i ypg yi müslan sanan huur cocuklari var amk. Kardes git biraz oku da gel amk mal mal konudma
   ···
   1. 1.
    +1 -2
    ışid neden böyle davrandığını ayetlerle ve hadislerle açıklıyabiliyor sen sanıyorsun ki ışid kuranı yanlış anlayan aptallarla dolu 1 kişi yanlış anladı 2 kişi yanlış anladı milyonlarca insanda mı yanlış anladı ? kitabını okusaydın anlardın amk lisedeki din hocanızdan islam barış diniğğğdir diye öğreniyorsunuz sonra burda çomarlık yapıyorsunuz
    ···
  4. 4.
   0
   Kodumun ateist bin karısı gibtir git buradan
   ···
  5. 5.
   +1 -1
   insanlığa en fazla zarar veren dinmiş şu söze bakarmısınız kim ateist yaptı bunu
   ···
  6. 6.
   +1
   Kendini patlatanlar , Allah'ın Verdiği canı Kendi alanlardır ve cehenneme gider . tek bir istisna var oda islam için patlatmış olması lazım , bunu kullanıp insanların beyinlerini yıkayanlarda işid oluyor işidli binlerde kendilerini müslamanlığı kötülemeye adayanlar sen müslümanlığı kendin için yaşayıp , kötülemeyip Allah için Hak için birşeyler yap bu sayede kötülüklerden ve Allah'ın kudretinden uzaklaşma.
   ···
  7. 7.
   0
   Kendini patlatanlar , Allah'ın Verdiği canı Kendi alanlardır ve cehenneme gider . tek bir istisna var oda islam için patlatmış olması lazım , bunu kullanıp insanların beyinlerini yıkayanlarda işid oluyor işidli binlerde kendilerini müslamanlığı kötülemeye adayanlar sen müslümanlığı kendin için yaşayıp , kötülemeyip Allah için Hak için birşeyler yap bu sayede kötülüklerden ve Allah'ın kudretinden uzaklaşma.
   ···
  8. 8.
   +2 -1
   lady bornova bitch bravo pampa s.et bu beyinleri ağızlarından akan yobazları
   ···
  9. 9.
   0
   Ne ya? Şimdi bana "laik ülke" dersen ağzına 43 numara botlarimla vururum.
   ···
  10. 10.
   0
   @1 in dediği doğru sırf ergence isyan etmek için ateist oluyo insanlar (hepsi değil) ve biri de senmişsin demek internetten dinin yanlış anlatıldığı yerlerden bakmış yazmışsın
   ···
   1. 1.
    +1
    gerçek islam bu değil uuuuuu
    ···
  11. 11.
   0
   kendine o.rospu diyen bi kizdan ne beklenebilirki zaten dhkpc liler müslüman mı o zaman gerizekalı a.mi yanik o.rospu seni durmadan kendilerini patlatiyorlar TAK elkaideye bağli da benim mi haberim yok kuş beyinli izmir kaşarı
   ···
  12. 12.
   0
   Resmi olarak dini islamdır yazmıyor halkına baktığında ise %95 i müslüman sen git ilk önce çomar kime denir bunu öğren ülkeyi kurtaran atalarımızda müslümandı (ülkücüyüm)
   ···
  13. 13.
   +1
   Kiz hakli yalniz
   ···
  14. 14.
   0
   https://www.instagram.com/p/BPDDrJUDofP/
   ···
  15. 15.
   0
   Bizi bu topraklara islam getirdi söylermisim neden bu toprakları 1071 yılından beri bizden alamıyolar halbuki o kadar güçlü devletle savaştık islam bu topraklardaki insanlar arasında bağ kurdu tabi sen bu toprakların değerini bilmediğinden ve ermeni tohumunu taşıdığından bunu bilemezsin daes ve isidi amerika beslediği çok açık destekleri nerden aldığıda belli bizim bu topraklarda kalıcı olmamız islam sayesinde
   ···
  16. diğerleri 13
 4. 5.
  +9 -2
  Ağzına sağlık panpa eyvallah
  ···
  1. 1.
   0
   (bkz: beyler manyak mıyım bi yardım edin) bi bakın hele canlar
   ···
  2. 2.
   0
   Lan 10 tane sayfa takip ettin de ateisleri tanıdığını mı sanıyorsun ki eminim hepsi türk sayfalarıdır yabancı sayfalara da bak gerçi çok fazla sayfa bulucağını sanmıyorum çünkü gelişmiş ülkelerde inançsızların sayısı gayet fazla sosyal medyadan ilgi çekmeye çalışmazlar (belki de çoğunluk inançsız olduğu için gelişmişlerdir tabi o farklı bi konu) Türkiye de ise ateistler müslümanlar tarafından (evet tüm müslümanlar tarafından) saldırıya uğradığı ve de hiçbir müslüman tarafından ("hiçbir!") saygı görmedikleri için müslümanlara sataşırlar.

   Son olarak bir örnek vereyim namaz kılmayan inançsız (inançlı da olabilir) bir kişi için ezan tamamen işlevsizdir bu kişi ezan sesiyle uyanıp gün içinde ezan sesi tarafından rahatsız ediliyorsa bu ezana (müslümanlara) karşı kin biriltirmeye başlar.

   Burası müslüman ülke saçmalıklarına hiç girmeyin bunu söyleyen adam kesinlike saygısızdır sırf azınlık diye inançsız kesimi hiçe saymak büyük haksızlık büyük ayıptır ve burası müslüman bir ülke değildir Gazi Mustafa Kema Paşa tarafından kurulmuş Türkiye Cumhuriyeti laiktir laik kalacaktır.

   NOT: Umarım okumuşsundur mobil olarak yazıyorum imla ve yazık hatalarını görmezden geliniz lütfen.
   ···
 5. 6.
  +11 -2
  Çünkü sanane
  ···
  1. 1.
   +1 -1
   başlıkta bahsettiğim kişilerden biride sensin işte
   ···
  2. 2.
   +1
   yazdığın şeyi okumadım bile, çünkü beynin olsa bunu yazmazdın senin olmayan beynini gibeyim.

   ateist değilim fakat ülkenin çoğunluğu müslüman olduğu için müslümanları eleştiriyorlar.ne yapsınlar müslümanların çoğunlukta olduğu bir ülkede hıristiyanları mı eleştirsinler.

   onu geçtim islamı eleştirmeleri gayet mantıklı, bulunduğu bölgenin içine eden, insanlarda mutluluk bırakmayan, güzel olan her şeye karşı olup içkiyi ve zinayı yasaklayıp öbür tarafta bunları vaat eden bir din. terörüde yanında cabası.
   ···
  3. 3.
   0
   Helal etmiyem bilent
   ···
  4. diğerleri 1
 6. 7.
  +53 -4
  Burasi Turkiye kardes ateistler muslumanlarla içlı dışlı oldugu icin en yakinindakini elestiriyorlar, Avrupada yaşasalardi hristiyanligi eleştirirlerdi.
  Çok şukur muslumanim durum böyle
  ···
 7. 8.
  +52 -7
  Türkiyede ki ateistler müslümanları amerikadakiler de hıristiyanlığı eleştirir coğrafyasına bağlı bu.Bence Türkiye'de ateizmin gelişmesinin en büyük nedeni çomarlardır insan gördükçe ateist olası geliyo
  ···
  1. 1.
   0
   Töbede aq din onun dinimi din Allahın dini
   ···
  2. 2.
   0
   Kardeş yanlış yer
   ···
 8. 9.
  +1
  Pampa sen Turkiyedesin ve dinimiz Islam adamlar onun için müslümanlığı elestiriyo, amk zaten diğer pampalar entrylerde yazmışlar bende aynı şeyleri yazmıyım sebebi o amk
  ···
 9. 10.
  -2
  REZERCEDDDD
  ···
 10. 11.
  +2 -1
  Aslinda turkiye de cok hristiyan var bi coguda kimligini gizliyo izmir istanbul urfa mardin kayniyo
  ···
  1. 1.
   0
   Aynen pampa
   ···
  2. 2.
   0
   Çünkü müslümanlar çok hoşgörü gösteriyor
   ···
 11. 12.
  0
  Türkiyede ki ateistler için bunun böyle olması normal çünkü sadece müslümanlarla tartışmaya giriyolar
  ···
 12. 13.
  +15 -4
  Ben bi ateiste dine inanmayı reddettiği için düşmanlık beslemeyip saygı duyuyorum ama o müslüman olduğum için bana saygı duymayı reddediyor. Hic adil değil.
  ···
  1. 1.
   +1
   o herif kötü bir insan kardeşim benim herkesin dinine, inancına sonsuz bir saygım var ve hatta hayatını senin için değerli birşeye adamak çok güzel birşey size göre o şey Allah bana göreyse bilim sana saygısızlık yapan bir ateist varsa emin ol o bu ülkedeki en cahil insandan bile daha cahildir şamarı kapat sussun
   ···
 13. 14.
  +2 -5
  ateistlerin dinine karışan, "amk atayizi" diye dalga geçmeye çalışan üstün zekalılar sadece müslümanlar da ondan.

  edit: dinine karışan derken; dinsiz olmalarına laf etmelerini kastetmiştim.
  ···
  1. 1.
   0
   Ateistlerin dinine karışan ne demek amk kör oldum
   ···
 14. 15.
  +3 -2
  Düzgün bir ateist kimsenin dinine karışıp misyonerlik yapmaya kalkmaz. Ayrıca enrty e eklediğin fotoğrafın ne kadar nefret dolu olduğunun farkındamısın? Resmen başlık caps zıtlığı yapmışsın.Bu dünyaya neden geldiğimizin bir sebebi olmasa bile bir amacınız olabilir ki bu benim için benden sonraki jenarasyona faydalı olabilecek şeyler yapmak. Neyse kardeşim siz ateistlerin hepsinden nefret etmeye devan edin ben hepinizi seviyorum.
  ···
  1. 1.
   +1
   ateistlerden nefret etmuyorum ben kardesim birusur ateist arkadagibmvar. capste agir geldiyse ksura bakma
   ···
  2. 2.
   +1
   Kardeşim bir belge gösterdim kırk alim inandırdım kırk belge gösterdim bir cahil inandıramadım
   ···
 15. 16.
  +5
  Haklısın türkiyede şu günlerde ateist olanların çoğu ergen ve hava olsun diye ama gerçekten araştıranlar da var. Ve şöyle düşün, türkiyede yaşıyosun ve ateistsin, ülkenin %98 i müslüman. Sen burda hristiyanlığı, satanizmi çürütsen kimsenin gibinde olmaz. O yüzden islamı çürütmeye çalışıyorlar
  ···
  1. 1.
   0
   Ülkenin %5-6 sı ateist. Araştırabilirsin
   ···
  2. 2.
   0
   o zaman %94 müslüman diyelim
   ···
  3. 3.
   0
   Zaten çoğu demiş sonda
   ···
  4. diğerleri 1
 16. 17.
  +1
  ama sen ne zaman "hii ben senin dinini bile senden daha iyi biliyorum sen benim kadar bilsen zaten sende ateist olurdun" gibi şeyler dersen ananı giberim.
  ···
 17. 18.
  0
  Anlıyorum canım haklısın
  ···
 18. 19.
  +5 -1
  2017'de türkiyede yaşıyoruz napayım zerdüştlüğü mü kötüleyeyim halk en çok hangi saçmalığa inanıyorsa ondan kurtarmaya çalışıyoruz
  ···
  1. 1.
   +1 -1
   Aynen panpa zaten balıklardan geliyoruz
   ···
  2. 2.
   +1 -1
   nicle entry uyumu
   ···
 19. 20.
  +1
  Bu ülkede insanlar müslüman olduğu için islam elestriliyo amerikaya git hristiyanlik elestrilir
  ···
  1. 1.
   -1
   işte öyle yapmazlar
   ···
   1. 1.
    -1
    O zaman söyle düşün Hristiyanlar mi daha çok dünyaya zarar veriyor yoksa müslümanlarmi kesinlikle muslumanlar demi çünkü dunyada nam salmış terör örgütleri Müslümandır ve bir ateistin de Müslümanlığı elestirmesi çok normaldir
    ···
   2. 2.
    0
    He he öyle sen sadece müslümanları görüyosun
    ···