/i/İnanç

İnanç
 1. 1.
  +6
  Ilk olarak kotulemez eleştirir

  Gelelim neden muslumanlara?

  Cunki canım kardeşim müslüman bi ülkede yaşıyoruz eğer ben ingilterede yasasam katolikleri hindistan da yasasam budistleri elestirirdim amaç kotulemek veya muslumanlara saldırmak değil doğru yolu öğretmek ama ülkemin cahil insanı ateistlere soverse saldirirsa karsiliginida bulur.

  Şimdi açıklık getirmek istediğim bir konu var biz ne darvine tapiyoruz nede peygamber olarak görüyoruz sadece sıradan bir insan bin yıllardır inançsızlık olarak tabir edilen düşünceye isim koyarak ateizm yaptı tek özelliği budur.

  Bilim adamı olup evrim hakkında araştırmalar da yaptı tabi

  2. si ise nasıl siz ben müslümanım diyip namaz kılmaz zina yapar alkol icerseniz ( ki her müslüman bole değil. ) bizde gösteriş için ateist oluruz (ki her ateist bole değil!!! ) anlatabildimmi canım kardeşim benim sana zararim yok senin de bana olmasın bak dalgana.
  ···
 1. 2.
  +1
  Nick entry uyumu bir dakika lan?
  ···
 2. 3.
  0
  TEMIZLIK YAPIYON MU LEN MQ
  ···
 3. 4.
  0
  Olum ben hic bir zaman deist olmak istemedim ama gercegi gordugum icin mutluyum.
  ···
 4. 5.
  0
  huur cocu darwini hem tanriyi inkar etmiyor hemde ateistim diyor. Bari deist olsaydin amk darwini suan @1'e hava atardim.
  ···
 5. 6.
  0
  Saka maka adam hakli suku.
  ···
 6. 7.
  0
  Abi sen nasi bi şizofrensin @6
  ···
 7. 8.
  +1
  Başlıkta bahsettiğin şey ateizm değil islamofobidir.Ülkede ateistim diyen çoğu kişi aslında islamofobiktir.Bu benim görüşüm.
  ···
  1. 1.
   +1
   Yalan söyleyemem igreniyorum ve islamfobikim fakat ki bunu toplum içinde insanları aşağılamak için kullanmıyorum icimde yaşıyorum
   ···
  2. 2.
   +1
   Yalan söyleyemem igreniyorum ve islamfobikim fakat ki bunu toplum içinde insanları aşağılamak için kullanmıyorum icimde yaşıyorum
   ···
  3. 3.
   0
   bu senin seçimin ve buna saygı duymamız gerekirken daha çok saygısızlık ediyoruz.Ben saygı duyuyorum yolundan sapma kardeşim senin için doğru olanı da ancak sen seçebilirsin zaten.
   ···
  4. diğerleri 1