/i/Devlet

 1. 1.
  +15 -31
  Boğulacak bir ülkeyiz.
  ···
 1. 2.
  0
  hagibtr ordan yalancı
  ···
 2. 3.
  +3
  anana tükürdüm
  ···
 3. 4.
  +3
  Ermeniysen orası öyle
  ···
 4. 5.
  +1 -8
  Siz daha Türkiye'yi, Türklüğü anlamamışsınız.
  ···
  1. 1.
   +3
   Anlatsana kardeş ben de nasipleneyim Türklük pınarından.
   ···
   1. 1.
    0
    Mesele Türklük değil basit gördüğünüz Türk ordusu. Türk subayları dünyada savunma savaşını en başarılı yapan subaylardır. Savaş tecrübesi yüksek bir ordu ve milletiz. Hafif görmeyin.
    ···
  2. 2.
   +2
   Kardes anlatsana 70 lerden beri kac tane savasa girdik? Hangi generalimiz deneyimli?
   ···
 5. 6.
  +6 -1
  Niye vietnamdan daha mı güçsüz veye ırakdan daha mı kötüyüz burarlarda amerikanın dıbına koydular. Öyle işler dediğiniz gibi olmuyor züt ister Türkiyeye saldırmak ki vietnam ve ırak gibi facialardan sonra amerikanın Türkiyeye saldırması tamamen saçmalık olur
  ···
  1. 1.
   +2 -1
   Boş yapma, Amerika Vietnam'a girdiğinde 1 milyon leş bıraktı. Irağı da kendi halkının polisiyle gibti. Amerika isterse amımıza bile koyar.
   ···
   1. 1.
    0
    be dıbına koduiğumun iti seni vietnama girdikten sonra çıkabildi mi ekonomisi gibildi ırakta kendi polisleriyle gibmişmiş yarak gibti aç bak kayıplarına saçma sapan düzene sahip ırak ordusu bile ne kadar kayıp verdirdi kaç yıllık tsk ya karşı savaşamaz öyle.
    ···
   2. 2.
    +1
    Vietnam'da 1 milyon leş bıraktı ama tüm itibarını prestijini de orda bıraktı. Amerika için vietnam hala bir yaradır.
    ···
  2. 2.
   0
   Amk gazoz kapağı sadece 1 cephede kaybetti amerika o zaman ile su an arasında dağlar kadar fark var amerikada
   ···
   1. 1.
    0
    Gerizekalı andaval dıbına koduğumun tarih özürlü embesili savaşı Amerika kazandı evet fakat verdiği kayıpin resmi kayıtlarda bile fazla olduğunu tüm dünya biliyor kaldı ki gayriresmi kayıtlarda verdiği zayiat ne tartışılır gibtir git liseli embesil Amerikan özentisi çocuklarla uğraşamam bu arada sen ne hakla bir analtinciya yazabiliyorsun lan gibtir git kendi neslindekilere yaz
    ···
 6. 7.
  +1 -1
  Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış.
  ···
 7. 8.
  +1
  Ne bu hayranlık anasını gibtiğimin. Sülelesine bazuka attıp tam havada giderken son anda anasının amcığına varacakken tükürüp yer değiştirip Kız bacısına köküne kadar soktuğumun. Babasını eksi 25 santimlik haşmetlisini mikroskop la Var mı diye kontrol ettirirken . Anasının ağzına verdiğimin. Bababasını gırtlağını söküp lgbt muallaklerine verdiğimin. Kauçuk deri slikon Gavat yavşağı seni
  ···
  1. 1.
   0
   Bu ne olm xkbkslaöjx
   ···
  2. 2.
   0
   Noluyo amk aksam aksam
   ···
 8. 9.
  +1
  Bu tabir hoş değil fakat bariz bir üstünlüğe sahip oldukları da inkar edilemez bir gerçek.

  Yinede bilmek gerekir ki savaşta ne olacağı belli olmaz. Tarih boyunca hiç beklenmedik, ihtimal dahi verilmeyen zaferler olmuştur. Türk milleti inandığı takdirde Allah'ın yardımıyla kimsenin beklemediği zaferlere imza atmaya muktedirdir.

  inancı olmayanlar en azından ayak bağı olmasınlar. Bu ülkenin korkaklara, umudunu yitirmiş inançsızlara değil, kahramanlara ihtiyacı vardır. Allah'a şükürler olsun ki bu vatanın kahramanları her daim hazırda beklemektedir.
  ···
 9. 10.
  0
  Amerikayı vietnamda gördük
  ···