/i/Başıma Geldi

Hayatta başınıza gelenlerden ibaret değil midir?
 1. 1.
  +6
  Beyler olay 2 ay önce basıma geldi. 3. Sınıf üniversite öğrencisi ailesinden gelen parayla gecinen ne zengin ne fakir gayet hoş bi hayatı olan biriyim.

  2 Ay önce avmdeki(ili söylemiyorum ifşa olmayalım) altınbaşa gittim. Kız efsane güzeldi. Ben de bir gece boyunca düşündüm ne yapsam da tavlasam falan diye. Sonra maaşlarına baktım çalışanların 2 bin 3bin arası falanmış. iyi dedim bu benim için güzel haberdi çünkü kız da zengin değildi. Yapacağım seyden etkilenebilirdi.

  Ertesi gün gittim altınbaşa girdim. Tabi benim kız ilgilendi. bir tane beyaz altın gramajı düşük ama şık bi kolye beğendim. Bunu alıyorum dedim. Kasaya geçtik hediye paketi istedim. Sonra içine bi not yazıp onu koymasını istedim(telefon numaramı ve adımı yazmıştım). Her neyse 2150 lira tuttu. Babamın kredi kartını çıkardım ödedim. Sonra kız poşete koydu bana doğru uzattı. Ben de biraz cool bi konuşmayla "teşekkür ederim ama bu sizin için" deyip mekandan cıktım.

  Avmnin terasına cıkmadan babam aradı bin kurusu 2150 lira neye harcadın falan bayağı bi sövdü, kapattı. SMS gitmiş sanırsam.

  2 ay geçti yine aklıma geldi, huur hala beni aramadı aq 2150 verdiğimle bi de pederden hortumla dayak yediğimle kaldım. Kafamı gibeyim. Siz siz olun karı kıza para harcamayın aq
  ···
 1. 2.
  0
  Hikaye bu mu amq
  ···
 2. 3.
  0
  Okumucam banane
  ···
 3. 4.
  0
  kafanı gibim amk
  ···
 4. 5.
  0
  Reklam yapma oç
  ···