/i/Başıma Geldi

Hayatta başınıza gelenlerden ibaret değil midir?
Bu entry silinmiştir
 1. 1.
  +1
  Rez aldim okurum devam et sen
  ···
  1. 1.
   +2 -1
   sen gibersin. BEN gibERiM
   ···
 2. 2.
  +1
  Tutacak gene aq
  ···
 3. 3.
  +6
  inanan kardeşlerim çıkış yapabilir
  ···
 4. 4.
  +1
  Vay huuuuuuur
  ···
 5. 5.
  +6
  Kesinlikle gerçek
  ···
 6. 6.
  +16 -3
  devam ediyorum.

  klagib telefon isteme, msn muhabbeti, yavşama dönemlerinden sonra anladım sevgili olacağımızı, ama hayatımda farklı bir deneyim olacaktı sonuçta kız tatil için bursadaydı ve bende bursalı olmama rağmen misafir sayılırdım çünkü yeni adresim trabzondu. neyse gibtir et olur bir şekilde dedim ve karşılıklı açıldıktan sonra sevgili olduk. ayda bir falan uçakla izmire gidiyordum, o şekilde görüşüyorduk telefonla saatler süren görüşmeler yapıyorduk (ki en kötü kısmı buydu amk telefon zabıta telsizi gibi sürekli elimdeydi bildiğin liseliler gibi) birkaç ayı bu şekilde geçirdikten sonra bir erkek için kaçınılmaz olan ciks konusunu ufaktan devreye soktum, geleceğe dair planlarla oyalayarak samimileşmemizi sağladım telefonda bildiğin ciks muhabbeti yapıyorduk. kızın izmirli olduğuna bakmayın bunlar lafta huur icraata gelince birine değer vermedikleri zaman hayatta vermezler. nitekim kızda bakireydi açık açık soruyordum herşeyi her sorduğumada cevap alıyordum. şakayla karışık bu yaz kaybedeceksin bekaretini vs şakalar yapmaya başlamıştım hatta. tabi bir süre sonra kız isyan etti sen beni sevmiyorsun işte sadece bu konular dönünce yakın davranıyorsun vs bilirsiniz klagib kız tripleri. (2. parçaydı, hemen 3e geçiyorum)
  ···
 7. 7.
  +6
  Bi zahmet uplasak
  ···
 8. 8.
  +1
  Miranda ablamıza geldim foto bende zaten vardı gidiyorum
  ···
  1. 1.
   -1
   Bay bay
   ···
 9. 9.
  +6
  Anlatmaya devam edeyim mi?
  ···
 10. 10.
  +20
  Neyse devam ediyorum.

  birkaç bitirelim demesinin üstesinden gelip ilişkiyi ayakta tutmayı başardım. sonuçta kafama koymuştum bu kızı gibecektim. seviyormusun derseniz, o zaman için evet derdim ama bende şu olay var biriyle birlikteyken cidden kendimi çok kandırıyorum sanki ona aşıkmışım diye ve bir süre sonra kendimi kandırdığımıda unutuyorum ve ciddi ciddi bağloandığımı düşünüyütorum. bundan ötürü o dönemler burcuyu kaybetmek isteyeceğim son şey bile değildi belinde
  ···
 11. 11.
  +13
  devam !

  sürekli yaz üzerine planlar yapmaya başladık burcu okuduğu okul gereği staj yapacak, bende izmire geleceğim ya aile dostlarımızın arkadaşlarımın yanında kalacağım ya da rahat takılabilmek için bir otel ya da pansiyonda kalacağım. burcuda benim ciks konularımdan sıkılıp "bu konuyu artık açma yanyanayken ileri gitmemek kaydıyla illa bişeyler yaşanır ama senden soğuyorum sürekli bu konudan bahsedince" falan tarzında cümleler kurunca dedim ya sabır dayanalım. neyse yaz geldi , ben trabzondan bursaya döndüm, tekamül lisanslı paraşütçüyüm, hava kuvvetleri komutanlığında ve türk hava kurumunda eğitmenlik görevim olduğundan yazın ilk 1-1.5 ayını burcuyu gibmek yerine T-10 B tipi paraşütümü giberek geçirdim. sürekli burcuyla konuşmaya devam ediyoruz ama eskisi gibi samimi değiliz sadece yanyana mutlu olduğumuz için ilişkiyi bitirmiyoruz aramızdaki sorunlar uzaklıktan kaynaklanıyor diye düşünüyoruz (ben değil o düşünüyor)
  ···
 12. 12.
  +4 -1
  Up~~
  ···
 13. 13.
  0
  Trend kokusu aldm
  ···
 14. 14.
  0
  Devam panpa pustum
  ···
 15. 15.
  +3
  Devamı var
  ···
  1. 1.
   +1
   Cidden dev miydi
   ···
   1. 1.
    0
    ehuehuehu
    ···
 16. 16.
  +1
  büi bitmediniz huur evladları
  ···
 17. 17.
  +24
  dinleyenler için devam

  evet temmuz ayının ortasına doğru izmir planını yaptık, bu arada burcuyla 1 hafta boyunca ne kameradan ne telefondan konuşmadık günde 1-2 mesaj attık sonra bir gece "bana bu ara çok iyi geldi kendimi topladım ve seni ne kadar çok sevdiğimi hatırladım" diye bir mesaj attı gece yarısı, dedim noluyor ne alaka amk neyse gidince anlarız ama bir gariplik vardı kıllandım yani açıkçası. bilen bilir alsancakta kıbrıs şehitlerinin yakınlarında bornova sokakta deniz pansiyon vardır çift kişilik oda 24 saat sıcak su vs günlüğü 60 tl (o zamanki fiyatı) kafamda 2 hafta falan kalmak vardı ama paramda çok yoktu amk 1500-2000 lirayla falan gittim izmire parayı idareli kullanmak lazım diye. bursadan izmire direkt uçuş olmadığından otobüsle gittim gece 2de bindim sabah 7 gibi falan izmir otogardan karşılayacaktı beni ama kaşar 3 saate yakın geç geldi basıp gidecektim geri ama dedim ya akrep burcuyum diye gurur ego ciks üçgeni ömrümü yedi bitirdi buraya kadar gelmişkende geri dönmek olmaz diye bekledim otogarda.
  ···
 18. 18.
  +3
  Upup
  ···
 19. 19.
  +7
  Yazıyımmı?
  ···
  1. 1.
   0
   Yaz bro
   ···
 20. 20.
  +28
  dinleyen ve okuyanlar için devam hepsini yazicagim belki okuyan vardır

  sinirden köpürüyorum terminalde dudaklarımın iç etlerini yiyorum o derece. neyse burcu geldi, görmemle aklım başımdan gitti amk zaten acaip açık giyinir öyle bir mini şort giymiş ki, dediğim gibi zütü on numara, göğüslerde güzel bacakları görünce benim küçük bergkamp'ım hemen ayaklandı bu geldi boynuma atladı sarıldı sarılınca dayanmış oldum tabi bu güldü "dur bi ya pis sapık" diyip gülümsedi minik bir öpücükten sonra terminalden ayrıldık niye geç geldin bu kadar diyince özür dilerim ama işim vardı falan dedi sabrımda kalmadığı için bağırdım ben bursadan gelmişim sen işim var diyip nasıl geç kalırsın falan dedim, kız cebinden bi kutu çıkardı içinde 2 tane gümüş yüzük adlarımızın yazdığı bunları bekledim dedi yüzünü asıp. bende üzüldüm ve şaşırdım hiç beklemiyordum böyle bişey hayatımda hiç yüzük takmadım orasını geç, burcudan böyle bir hareket gerçekten şaşırtmıştı beni. zaten annesiyle falan konuşturuyordu kamerada falan ama bu kadar ileri ve ciddi düşündüğüne ihtimal vermiyordum o an baya bir dumur anı oldu benim için. neyse taksiye atladık o dediğim deniz pansiyona geldik (beyler bu arada izmirde mekan zorluğu çekene kesinlikle öneririm burayı karışan yok görüşen yok istediğiniz gibi kızı atıp gibebiliyorsunuz sadece kız arkadaşınız için değil alsancakta çalışan kızlarıda getirebilirsiniz) pansiyonda odaya yerleşme faslı bitince direkt yapıştım bunun dudaklarına o telefonda olmaz sapıksın vs diyen kız yanımda hiçbirşey diyemiyordu utanıyordu ama hayırda demiyordu biliyordu çünkü sabrettiğimi birde gerçekten değer veriyordu bana o yüzden istemesede izin verip göz yumuyordu tacizlerime ve öpücüklerime
  ···