/i/Tespit

 1. 1.
  +10 -1
  onlarda olmasa kime gülecez aq akpliler olmasa çok ruhsuz bir ülke olurduk ağzında dişi yok hayatında geçmeyi bırak göremediği köprülere betonlara sevinen insanlar aq :D
  ···
 1. 2.
  +1
  Siyaseti karıştırma pnp çünkü 40 yapar!
  ···
 2. 3.
  0
  Fotodaki babanmı
  ···
 3. 4.
  0
  çok saf ve masumlar
  benden bile masumlar
  ···
 4. 5.
  +2 -1
  bu devirde cahil olmak kader değil seçim. telefondan bile her bir tak yapılıyor artık sen bu devirde hala akpliysen açık ve net gerizekalısındır.
  ···
  1. 1.
   -1
   Gerizekâlı herif AKPli olmayı gerizekâlılık sanıyor. Millet HDP destekçisi CHP'ye mi oy verecekti, otomobil de ne eskide kaldı, bunun üretimini durduracağız diyen Maarrem'e mi oy verecekti. Hadi bakalım seninle aynı kafada bir yorum yapıyorum AKP varken başka partiyi tutuyorsan açık ve net beyinsizsindir.

   Not: AKPli değilim.
   ···
   1. 1.
    +1
    eminim akpli değilsindir dıbına koyduğumun çomarı. ben de chpli değilim zaten solculardan da en az akpliler kadar nefret ederim. sağlı sollu ülkenin anasını gibtiniz.
    ···
   2. 2.
    0
    Değilim huur çocuğu değilim bir şeyi savunmak için illa o şeyden çıkar elde etmek gerekmediğini o çomar beyninize sokun artık. Evet oyumu AKP'ye verdim ama AKPli değilim. Bunu söyleyecek kadar da dürüst bir insanım. Sana burda yalan söyleyerek tarafsızmış gibi takılarak AKP'yi tarafsız bir şekilde savunma pozuna mı soyunacam anasını gibtimin çomarı. insanlara verdiği oy yüzünden gerizekâlı diyen çomar gelmiş tarafsız bir şekilde yorum yapan adama çomar diyor beynini gibtiğim. O zaman neden sadece AKP'ye oy verenlere laf atıyorsun beynini gibtimin çomarı. Ülkenin anasını ben gibmedim ama sizin gibi huur çocukları ülkenin seviyesini düşürüyor huur çocukları.
    ···
   3. 3.
    +1
    anasını bacısını gibtiğimin oğlu seni barzaniyi kırmızı halılarla karşılayan da benim zaten çözüm sürecinde neler yaşandığını biliyoruz.o milletin oy verdiği akpnin başı bizzat kendisi bop eşbaşkanıyım dedi aç bak bakalım bop neymiş ruhani lideri kim siyasi lideri kim.
    15 temmuz darbe girişiminin sorumlusu partiye oy veriyorsa bu millet ben de bu millete gerizekalı derim dıbına koduklarım sizi
    ···
   4. 4.
    +2
    ya senin direk hdpyi katarak kime oy versin demenden belli zaten akpli olduğun pusulada sadece chp hdp akp mi vardı gerizekalı huur çocuğu seni ? bir zamanlar daha da fazla parti vardı akp çoğunu attı pusuladan dünyadan haberiniz yok tabi yatıyosunuz akp kalkıyosunuz akp millet kime oy versin diyosunuz.
    ···
   5. diğerleri 2
 5. 6.
  0
  Köprü sadece senin için yapılmaz. Ülkenin gelişmesine de mi sevinmesin millet aptal huur çocuğu xd
  ···