/i/Dertleşme

Derdini anlatmayan derman bulamaz..
 1. 1.
  +4
  01.04.16 Tarihinden beri bir kızı seviyorum ama öyle böyle değil sadece ben sevmiyorum tabii ki de güzel kız seveni çok ama ben seviyorum ben kelimenin tam manasıyla seviyorum en kötüsü de beni bir kere olsun sevmedi. Başkasıyla doldurmaya çalıştım yerini olmadı panpalarım bir kere bile görmedim göremedim cesaret edip çıkamadım karşısına o çok güzel bende kertenkeleye benziyorum be.. Bana yardım edin bir cesaret verin bana panpalarım ben bir kere görsem yeter bir kere sarılsam bir kere kokusunu içime çeksem yeter.

  Beyler hep gülüp eğlenecek değiliz bi yardım edin bana tecrübeli abilerim kardeşlerim kuracağınız 2 cümle bile benim için çok önemli anlatamadım nasıl sevdiğimi ama anlayan olmuştur kesin. Zaten bir entrye nasıl sığdırılır ki yere göğe sığdıramadığım.
  ···
 1. 2.
  -1
  1000 lira ver.

  sarıl,öp, seviş,gibiş.
  ···
  1. 1.
   +3
   Parayla olsa neyim var neyim yok satar ona giderdim panpa
   ···
 2. 3.
  0
  yaş kaç ?
  ···
  1. 1.
   0
   19 panpa
   ···
  2. 2.
   0
   ilk öncelikle panpa bu kız biliyormu senin onu sevdiğini ?
   ···
  3. 3.
   0
   panpa şimdi napıyorsun biliyormusun git kıza söyle hayirmı dedi 1 ay daha koş peşinden baktın olmuyor emin ol ki bu hayatta karşına gerçek aşkın çıkıcaktır güven bana ve kız yüz vermiyorsa bırak ne kadar üzülürsende bırak güven bana
   ···
  4. 4.
   0
   güven bana 1 ay koş bakmıyorsa yak sıgaranı ağla mutlaka karşına başkası çıkıcaktır
   ···
   1. 1.
    0
    Dediğin gibi olsun koşucam peşinden ama ne numarası var ne başka bişeyi heryerden engelledi beni telefon numarasını başka biri yaydığı için değiştirdi aslında biliyo kimin yaptığını hala senden şüpheleniyorum dedi sonra bende sinirlendim aga buna gibtirgit o zaman dedim konu aslında çok uzun bizim bu bir yıl 10 yılmış gibi geçti bundan önceside çok değişik bana sevdiğini söylüyodu ama sevmiyodu aga biliyosun hissetmek gerekiyo o kadar güzel kız neden beni sevsin ki dimi.
    ···
   2. 2.
    0
    haklısın bro sen bu kızın yüzünü hergün görüyormusun ?
    ···
   3. diğerleri 0
  5. diğerleri 2
 3. 4.
  +2
  panpa benim sevdiğim kız aşırı güzel ben mezopotamya eşeği gibiyim :((
  ···
  1. 1.
   0
   3 Dal sigaram var panpa yapma be
   ···
 4. 5.
  0
  Git konuş kardeşim. Konuşursan kaybetme şansın var evet ama, konuşmazsan kazanma şanşın hiç olmayacakki..
  ···