/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +3 -2
  1972 yılında Tulsa lisesinden mezun olan Joe Miller Kenya da tatildeydi.
  Ormanda gezerken tek ayağını kaldırmış duran bir boğa filine rastladı. Fil canı yanmış gibi görünüyordu.
  Joe onun yanına gidip dikkatlice yanaştı. Bir dizinin üstüne çöküp filin ayağına baktı. Büyük bir parça odunum filin ayağına saplanmış olduğunu gördü. Elinden geldiğince dikkatli ve nazikçe çakısını kullanarak odun parçasını çıkardı. Fil sonra ayağını yere basabildi. Joe ye dönüp dikkatlice bakmaya başlayan filden gözlerini alamayan Joe filin saldıracağını düşünüyordu.
  ···
 1. 2.
  +1 -1
  Fil hortumunu kaldırıp uzun uzun öttürdü ve yürüyüp gitti. Joe bu olayı asla unutmadı.
  Otuz yıl sonra Joe ailesiyle birlikte Tulsa hayvanat bahçesine gitmişti. Fil bölümüne geldiklerinde fillerden biri Joe ve ailesinin yanına geldi. Bu devasa fil Joe ye baktı, ön ayağını kaldırdı ve tekrar yere indirdi. Bu hareketi Joe ye bakarak birkaç kez tekrarladı.
  1972 de olan olayı hatırlayan Joe bu filin aynı fil olup olmadığını merak etmekten kendimi alamadı. Emin olmak istiyordu. Bunun için cesaretini topladı, üstü açık duvardan atladı ve filin yanına gitti. Merakla fili gözlemeye koyuldu. Fil hortumunu öttürdü Joe nun bacağına doladı ve onu tutup havaya kaldırdıktan sonra korkuluklara hızlıca çarparak onu oracıkta öldürdü.
  Demek aynı fil değilmiş.
  ···
 2. 3.
  0
  Okuyup okuyup gitmeyin lan bi şukuyu ekgib görmeyin
  ···
 3. 4.
  0
  çalıntı aq bide şukumu istiyon
  ···
 4. 5.
  0
  Okumayın sonunda adam ölüyo
  ···