/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 1.
  +12 -1
  Üzerinde konuşulacak, laf edilebilecek onca şey varken yine her haltı inönü'ye mi atmayı seçtiniz? Bu ülkenin kurulmasında büyük emeği olan, bizleri dünyanın en zor zamanlarında ekmeksiz bıraksa da babasız bırakmayan şerefli bir siyaset adamıydı inönü. Siz gitseniz hani böyle asar keserdim diye konuşuyorsunuz ya adaları vermiş yaaaa, diye. Çok kolaydı değil mi? Yapabilirdi de arkasından küfür edin diye yaptı değil mi? Emin olun ismet Paşa arkasından sallayabileceğiniz nitelikte biri değildi. Atatürk'e söyleyemediklerini, günümüzdeki olayları inönü'ye atan, yeteri kadar bilgisi olmayıp küfredenlere yazıklar olsun. inönü de aynen Atatürk gibi kalbimde yer sahibidir. Hiçbir hakaretiniz de inönü'yü kalplerden sildiremeyecektir.
  ···
 1. 2.
  +1
  Bu başlığın da kaybolmasına izin veremem
  ···
 2. 3.
  0
  çoluk çocuk dönemin modası ne ise ona göre konuşuyor gibtir et :( yarın tarih okuyacaklar ismet paşa çok yaşa diyecekler
  ···
  1. 1.
   0
   Okumuşların da böyle olması beni çok üzüyor ama. Keşke sadece çoluk çocuk olsa. Biz insanları bilinçlendirmek zorundayız. Bunların üzerinden prim yapılmasına izin veremeyiz.
   ···
   1. 1.
    0
    bende öyle düşünüyorum fakat üniversiteyi tek bir roman dahi okumadan bitiren insanlara okumuş diyorsan üzülmene gerek yok. Ayriyetten çabanıda taktir ettim
    ···
   2. 2.
    0
    Normalde böyle şeylere çok takılmam ama birinin hakkının göz göre göre, bu dünyaya hiçbir şey katmamış insanlar tarafından yenmesi beni çok huzursuz ediyor.
    ···
 3. 4.
  0
  Fikir ayrılıklarının olmuş olması bizim ona düşman olmamız anldıbına gelmez. Hatta iyi değerlendirilirse kendi düşünceleri uğruna uğraş verdi, yalakalar gibi hemen vazgeçmedi yorumunu bile yaparız. Bu da aksine saygı duyulabilecek bir şeydir.
  ···
 4. 5.
  0
  ismetinönükaymakamıgörüncekalkmış
  ···
 5. 6.
  0
  ismet Paşa cevap verir, susar bu beyler..
  ···
 6. 7.
  0
  inönüst Detected
  ···
 7. 8.
  0
  Adam Sonunada kadar haklı
  ···