/i/Soru Cevap

Bilmemek değil başlık açmamak ayıptır...
 1. 1.
  +5 -1
  Bir oyun oynasaydı beyninizdeki her bir kişilik aslında gerçek kişiliğin benim diye size baskı yapsaydı bunu kabul ettirmeye çalışsaydı sizde aslında hangisinin gerçek olduğuna karar veremeseydiniz gerçeklik algınızı yitirseydiniz gerçek sizin hangisi olduğuna nasıl karar verirdiniz ?
  ···
 1. 2.
  +2
  Ebemi gibmediği kalmış beynimin
  ···
 2. 3.
  +1
  Şimdi entry girmicem. Ama trende çıkıcak.
  ···
 3. 4.
  +2 -1
  şizofreni değilim ama hala gerçek kişiliğimi bulamadım. o yüzden pekte fark etmezdi sanırım.
  ···
 4. 5.
  +2
  Şu an nasıl ki gerçek nedir bilemiyorsak, o zaman da bilemezdik. Beyin manipüle edilebilir bir yapı. Rüya görüyorsun, onu bile hemen gerçek sanıp kabulleniyor.
  ···
  1. 1.
   -1
   Peki bu belirsizlik sana kendini nasıl hissettiriyor
   ···
   1. 1.
    -1
    sana kendini nasil hissettiriyorsa ona da kendini oyle hissettiriyordur yarraam. vay amk ruyaymis diyorsun hayata devam ediyorsun. sizofrensen de alirsin bi ton antipgibotigi, mal gibi olursun ama o dedigin durum gecer.
    ···
  2. 2.
   +1 -1
   Bu insanlığın en derin sorusu. Neden hiçbir şey olmaması gerekirken bir şey var. Varoluş muhabbetinin sonu yok. Bu insanı garip bir huzursuzluğa sürüklüyor. Dinlerin ortaya çıkış sebebi de budur zaten. Cevaplanması mümkün olmayan sorulara cevap bulmak. Kaynağı kendi yaratıp sonra o kaynağa yine kendi inanmak.
   ···
   1. 1.
    0
    Çok doğru panpa
    ···
 5. 6.
  +1
  bu baskıları dinleme çabası gerçeklik algımı yitirirdi, doğru. Ancak şu var ki aslında her kişiliğin; baskın yeteneklerini ve güçlü taraflarını tanımam gerekirdi. Bu kişilikler, sırayla veya ihtiyaca, duruma yönelik kullanılabildiği zaman hem yerinde kullanılır ve tatmin olur hem de eğitilmiş olurlardı. Denge de sağlanmış olurdu
  ···
 6. 7.
  +1
  Vermezdim dengede tutmaya çalışırdım duruma göre kullanırdım bu durumu.
  ···
 7. 8.
  +1
  Sen aslında şizofrensin inci sözlük hesabın yok
  ···
 8. 9.
  +1
  canavar senin için geliyor panpa
  ···
  1. 1.
   0
   Gülmedim panpa
   ···