/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +3
  dünyanın sayılı zengin ailesinden birinin çocuğu bütün hayatı boyunca farklı yaşlardan ve ırklardan binlerce kadınla birlikte olmuş ve sonrasında artık bu serseri hayatından sıkılıp tövbe etmiş. demiş ki tam 40 gün boyunca hiç bir kadınla birlikte olmayacağım eğer olursam inandığım tüm değerler beni al aşağı etsin.

  neyse ilk hafta şehir hayatında bunun çok zor olacağını fark etmiş ve ikinci hafta kendini kimsenin olmadığı bir adaya zor atmış gel zaman git zaman adada kimse olmadığından zor da olsa sözünü tutmaya yaklaşmış. 39. günün gecesi adada müthiş bir yağmur kıyamet neyse bizim ki kaçmış bir mağaraya sığınmış. demiş ulan sözümü tutuyorum ya bereket yağıyor bee demiş tam o sıra mağaranın kapısında ıslak kıyafetleri ile müthiş bir hatun belirmiş tabi bizim ki delirmiş ulan demiş sen nereden geldin buraya nasıl geldin derken sohbet ilerlemiş bizim serseri 39. günün gecesi kızla birlikte olmuş.

  sabah uyandığında bizim serseri bakmış kız buna garip garip bakıyor neyse bizim ki ne var hayırdır demiş kız şeytana dönüşerek sen inandığın tüm değerler uğruna söz verip tövbe edip 40 gün kimseyle birlikte olmayacağını söyledin ama ben senin bu sözünü bozdurdum demiş. tabi bizim serseri de hınzır bir gülüş

  iyi iyi zikmediğim bir şeytan kalmıştı onuda aradan çıkarmış oldum demiş *
  ···
 1. 2.
  -1
  Doluşun ne facebook mu bura
  ···
  1. 1.
   0
   başlık için bin öbürleri kullanılmış
   ···
  2. 2.
   0
   Tamam lan
   ···
 2. 3.
  +1
  Rezak koktu
  ···
 3. 4.
  +1
  Okumayın şeytan yanımda
  ···
 4. 5.
  0
  gibtir deli şeytan bile vermez bize
  ···