/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +7 -1
  Öncelikle hepinize merhaba umarım eğlenirsiniz güzel olur inşallah
  Isparta her ne kadar dışarıdan sakin görünse de içeriye girince kötülükleri görünür. Arka mahalleler vatan gülistan bağlar bu şehrin adını çıkarmıştır. Biz de vatan mahallesindeki 6 arkadaştık. Liseyi zar zor bitirmiştik. 5 yıldır aynı evde yasamaktayiz ama son 3 yılda yaşadıklarımız gibisi yoktur. Ben tam bunları düşünürken ihsan Kale geldi.
  Bir dal sigara uzattı. Ben onu içerken hazırlan bu gece maç var dedi. Vatanda yaşamanın zorlugundan dolayı hepimiz iyi seviyede kafes dövüşü ve muay thai biliyorduk. Arabaya atladık ve yola çıktık.
  Çarşıdaki dövüş kulübüne gidiyorduk.
  ···
 1. 2.
  +1
  Okumadım çok uzun panpa
  ···
 2. 3.
  +1
  Okuyayım rez
  ···
 3. 4.
  +1
  Fayt klabmı panpa
  ···
  1. 1.
   0
   Yok panpa erenler spor kulübü
   ···
 4. 5.
  +1 -1
  ispartaliyim ama carsida dovus klubu yok
  ···
  1. 1.
   0
   Sen kimsin lan biz ispartanin krallariyiz
   ···
   1. 1.
    0
    Ahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahah cok komiksin oç
    ···
   2. 2.
    0
    Bana bak biz ispartanin krallariyiz
    ···
 5. 6.
  +4
  Part 2
  Dövüş kulübüne vardık. Bu gece Samet yılmaz dovusecekti. Bu yeraltı dövüş kulüplerinde kural yoktur. Nakavt edene kadar dövüş devam eder.
  Bu gecenin ödülü 1000 tl idi. Ayrıca paramızı katlamak için samete bahis oynadık. 500 tl yatırdık. Oranla bu parayı 1150 tl yapacaktık.
  Samet kafese atladı. O güçlü bir muay thai savascisiydi. Maç başlayınca adama dirseğini vurmasıyla adam direkt nakavt oldu. Sameti ve paramızı alıp eve döndük. Bunu kutlamak için tekila aldık.Eve gidip içmeye başladık.
  ···
  1. 1.
   0
   carsida dedigin dovus kulubu orduevinin ordaki mi
   ···
  2. 2.
   0
   Evet panpa
   ···
 6. 7.
  +2
  ihsan ve Samet kafayı buldu. Hadi ateş yakıp isinalim dedik. Kobra murat başkasını yakalım dedi. Kafayı da bulmuştuk. Bizim minibüs vardı mitsubishi l300. Birkaç molotof hazırladık. Minibüse atladık camı açtık. Öbür mahallelere gidip boş harabelere molotof atıp yakmaya başladık. Komşular camlara çıktı. Biz eve dönerken evlerin yanmasını izliyorduk.
  ···
 7. 8.
  +3
  Eve döndüğümüzde saat 2 civarıydı. Yatıp uyuduk ve sabah işe başlayacaktık. Paramız vardı ve bu paranın kaynağı araba çalıp onları parcalamamizdi. Sabah bir volkswagen golf yürüttük. Gece onu hallettik. 60.000 tl ordan geldi.
  Yarın akşam benim dövüşüm vardı. Eve çalışmak için kum torbası minder dambil halter barfiks demiri aldık. Ihsanla çalışmaya başladık. Yarına hazırdım. Ertesi gün iyi bir et yedik. Ardından minibüse atladık ve yeraltı spor kulüplerinden birine gittik.
  ···
 8. 9.
  0
  Devam gibik
  ···
 9. 10.
  0
  Rezervasion
  ···
 10. 11.
  +2
  Ben kırmızı dosmai şortumu giydim. Eldiven takılmazdı. Sahaya çıktığımızda karşıma dominic gray adlı bir zenci geldi. ihsan bana son taktikleri veriyordu. Çıktığımızda herif bana sinirle bir kroşe geçirdi. Onu boşa savurdu. Ben de adamın sırtına efsanevi dirsek vurdum. Adam sendeledi hafif o ara low kicki çaktım herif ayakta duramıyordu. Üstüne atladım ve judo ile mma karışıma boğuş tekniklerinden uyguladım. Adam pes de etmiyordu. En son judodan juji gatame yaptım. (kol kırış veya Mevlana kıskacı olarak geçer). Kolunu kırdım ve bırakıp gittim. Arkadan 1-2 adam geldi onu sedyeye koyup taşıdılar. 1000 tlmi almıştım. Bu gece içmeyecektik çünkü geçende Molotof atmamız diğer mahallede olay yapmıştı. Eve döndük.
  ···
 11. 12.
  +2
  Ertesi gün bizim gruptan Baranı karşı mahallenin efeleri sıkıştırıp kavga yeri ve zamanı verdiler.
  Kavga Vatan mahallesinde olacaktı. Hazırlanmak için 3 günümüz vardı.
  bu part kısa kaldı ama diğer part sağlam hazırlık aşaması ve ardından kavga gelecek.
  ···
 12. 13.
  +1
  Hemşerim bee
  ···
  1. 1.
   0
   Nerdensin reis
   ···
 13. 14.
  0
  Sagopa kajmer
  ···
 14. 15.
  +1
  Bu şerefsizler silahla bizim minibüsü bile tarayabilirdi. Araba işi yaptığımız için arabaya birkaç kaç alimünyumla kaplama yaptık üstüne de karbon fiber kaplama yaptık. Motora 1-2 modifiye yağdır sudur bunları ekledik. ilk gün böyle geçti.

  ikinci gün dövüş çalıştık. taks muay thai mma karışımı bir stil kullanıyorduk. Antrenman derken 2. gün böyle geçti.

  üçüncü gün kullanacağımız aletleri ayarladık. Biz 6 kişiydik yanımıza da 4 kişi mahallenin delikanlılarından alacaktık. Bıçak ve muştalarımızı aldık. ihsan Kale her ihtimale karşı belimize silah da verdi. Kavgadan sonra mahalleyi ateşe vermek için 5-10 da Molotof hazırladık.

  saat 7-8 gibi iyi bir yemek yedik minibüslere şöyle dağıldık.
  1.minibüste
  ihsan Kale
  Samet Yılmaz
  ben yani Ali Tütüncü
  Kobra Murat
  Baran

  2.minibüste
  Mehmet Elmas
  Ufuk Özeksoy
  Tolga Hçkmyz (soyadını kimse bilmez)
  Murat Ekinci
  Murtaza (Irak kökenli bir arkadaş)
  ···
 15. 16.
  +1
  Kavga günü varış yerine gittiğimizde 20-30 kişi bir kalabalık vardı.Çöp kutusuyla önümüzü kapatık ateşe vermişlerdi. Biz yaklaşınca arkadan da kutuları getirip orayı da kapattılar. toplam 40-50 kişi çoğu çocuktu. Plan değişti ve korkutmak amacıyla havaya ateş açtık. Bu şerefsizler dağılmayınca Molotof atmaya başladık.40 kişi kayboldu o ara. Hemen aşağı indik sopalarımızı da aldık. Bunların grubu silahla dağıttık ve liderleri Hasanı aldık ve kaçırdık.
  ···
  1. 1.
   0
   kavgayi nerede yaptiniz
   ···
  2. 2.
   0
   Bizim salonda erenler spor kulübü
   ···
 16. 17.
  0
  Hadi pnp
  ···
 17. 18.
  +2
  @1 kafeler caddesinde takılan apaçi beyler
  ···
  1. 1.
   0
   Kafelerde genelde berkecan gibi adamlar takılır biz ispartanin krallariyiz. Mekana gitmez mekanı eve getiririz
   ···
 18. 19.
  +1
  Sonra bakarım
  ···
 19. 20.
  +2
  Adamın kafasına maske geçirdik yolu öğrenmesin diye. Eve getirdik ve sandalyeye oturtup bağladık.
  Yemek su da verdik. 3 gün sonra saldık. Aklı başına gelsin diye. Birkaç gün sonra evimizin önüne Hasan ve çetesi geldi. Dövüş teklif ediyordu. Dövüşte ihsan Kale dövüşecekti. 1 hafta boyunca ihsan en iyi şekilde hazırlandı ama Hasan da Balkan taks sampiyonuydu. ihsan artık 120 kg squat , 150 kilo da bench press yapıyordu.
  taks makinesinde 9000 küsür vuruyordu. Gene hazırlandık ve spor kulübüne gittik. Gene 10 kişi gitmiştik. Belimizde silah vardı. Maç başladı ihsan iyi dayak yiyordu. mola aldık. Tekrar teknikleri hatırlattık. ihsan iyi vurmaya başladı. Kargaşa çıkarmak ve maçı bitirmek için onların tarafdan şerefsiz yılmaz salonun sahibi Arif abiyi silahını çıkarıp vurdu. Biz o ara Hasan ve çetesini kursunladik. Direk mahalleye kaçtık. Polis de bizim mahalleye giremezdi.
  ···