/i/Soru Cevap

Bilmemek değil başlık açmamak ayıptır...
Bu entry silinmiştir
 1. 1.
  +1
  dikkat et 4 yıl seni değerlendirmesin. söyleyeceklerim bu kadar
  ···
 2. 2.
  +5
  bol bol zütünü parmakla
  ···
 3. 3.
  0
  31i bırak az sosyalleş
  ···
 4. 4.
  0
  Mesela müzikle ilgileniyorsan onunla para kasmaya çalış. Mesela ben gitar, saz çalabiliyorum. Özel ders veriyordum.
  ···
  1. 1.
   0
   yeteneksiz bin derslerine odaklan ozaman mezun olmaya bak bir An.
   ···
 5. 5.
  0
  bölümünü söyle ona göre yardımcı olayım
  ···
  1. 1.
   0
   şehir ?
   ···
   1. 1.
    -1
    çok yanlış yerde okuyosun be olum bi yol olmaz ordan
    ···
 6. 6.
  0
  Hangi şehir panpa.Öncelikle iç anadoluysa seneye direk yatay geçiş yap ortalamanı yüksek tut
  ···
 7. 7.
  0
  Yıllar çok çabuk akıp gidiyor yapmak istediklerini erteledikçe hiçbirini yapmadan geçecek o geçmez dediğin yıllar. Tek tavsiyem sana erteleme hayatı planlarını
  ···
 8. 8.
  0
  Kendini geliştir sosyalleş her yere gir çık her şeyi sene kendini ne yapabileceğini tanı
  ···
 9. 9.
  0
  tarafsızlığın kenarlarında konuşlanmış bekleyen kelimeleri bir araya getirerek en saçma cümleleri kurmayı istemek belki onulmaz çaresizliğimizin çekimserliğinden kaynaklanıyor gibi görülebilir diyebiliriz ya da hiç ağzımıza almadığımız kelimelerin ortaya çıkmasını bütün benliğimizle istememizden kaynaklanıyor diye düşünebiliriz ki düşünceler içinde boğuşmaktan kurtulmayı istemekle alakası da olabileceği gibi bırakılmak istenen bütün yazım alışkanlıklarının verdiği bıkkınlıklardan sıyrılmayı içimizden gelen büyük bir isyan ve tereddütün getirdiği reddediş duygusuyla kağıtlara karalama yaptıktan sonra tarafsızlığın kenarlarında konuşlanmış bekleyen kelimeleri bir araya getirerek en saçma cümleleri kurmayı istemek belki onulmaz çaresizliğimizin çekimserliğinden kaynaklanıyor gibi görülebilir diyebiliriz ya da hiç ağzımıza almadığımız kelimelerin ortaya çıkmasını bütün benliğimizle istememizden kaynaklanıyor diye düşünebiliriz ki düşünceler içinde boğuşmaktan kurtulmayı istemekle alakası da olabileceği gibi bırakılmak istenen bütün yazım alışkanlıklarının verdiği bıkkınlıklardan sıyrılmayı içimizden gelen büyük bir isyan ve tereddütün getirdiği reddediş duygusuyla kağıtlara karalama yaptıktan sonra tarafsızlığın kenarlarında konuşlanmış bekleyen kelimeleri bir araya getirerek en saçma cümleleri kurmayı istemek belki onulmaz çaresizliğimizin çekimserliğinden kaynaklanıyor gibi görülebilir diyebiliriz ya da hiç ağzımıza almadığımız kelimelerin ortaya çıkmasını bütün benliğimizle istememizden kaynaklanıyor diye düşünebiliriz ki düşünceler içinde boğuşmaktan kurtulmayı istemekle alakası da olabileceği gibi tarafsızlı tarafsı bütün yazım alışkanlıklarının tarafsı bıkkınlıklardan sıyrılmayı içimizden gelen büyük bir isyan ve tereddütün geti çöp tenekesine atmak şeklinde başarabiliriz gibi gözükse de aslında saçmalama isteğinin dışa vurumunun tarafsızlığıdır. çöp tenekesine atmak şeklinde başarabiliriz gibi gözükse de aslında saçmalama isteğinin dışa vurumunun tarafsızlığıdır.
  ···
 10. 10.
  +1
  Bak ne yapıyorsan yap ama yapmaman gerekenler.
  1-iddaa, kumar, alkol vs.den uzak dur.
  2-KYK başvuru yaptıysan harçlık avans ve kredi kartından uzak dur.
  3-Herhangi bir kredi kartından uzak dur.
  4-Kimseye minnetin olmasın borç vs alma.
  5-Her şey vaktindr güzel derslerine de zaman ayır sosyal hayatına da.
  NOT:En çok sıkıntı yaşayacağın şey paradır. O yüzden yukarıda yazdıklarıma dikkat et. Ben 3. sınıfım 3 yıldır her şey tak gibi oldu niye kumar yüzünden akıllı ol paranın kıymetini bil..
  ···
  1. 1.
   0
   Faydalandım panpa pm bakar mısın
   ···