/i/Tespit

 1. 1.
  +4
  işten çıkmış sersem adımlarla evime geliyordum, yolda bir anne ve çocuğu vardı. kadının kürt olduğu her halinden belli bu arada. çocuğu ağlıyor ve kadın susturmak için elinden geleni yapıyor. yanlarına yanaştım çocukla ilgilenmek için.

  kadın beni görür görmez 'bak susmazsan bu abla şimdi polisi çağıracak' dedi.. ve çocuk sesini kesti.

  o an kan beynime sıçradı. ulan çocuğu polisle korkutmak ne? siz nasıl insansınız lan?

  çocuğa polisi öcü olarak filan mı gösterdi ne yaptıysa çocuk direkt sesini kesti. yazık, milletime çok yazık..

  küçücük çocuklar daha neyin ne olduğunu bilmezken, onlara böyle yaftalamak cahillikten, acizlikten başka bir şey değil. başlarına bir tak geldiğinde arayacakları ilk numara yine 155. yazıklar olsun böyle millete..
  ···
 1. 2.
  +3
  Kürtler huur çocuğudur
  ···
 2. 3.
  -3
  saçma konuşmuşsun amk ülkedekiler çocuk mu yetiştirmeyi biliyo, babalarından bile korkutuyolar hatta yolda yabancı bi adamı gösterip korkutuyolar ona mı takıldın tek ne saçma bi çıkarım bu, çocuğu biriyle korkutmak yanlış başlı başına zaten
  ···
  1. 1.
   +2 -1
   saçma konuşmuşum.. haklısın. öyleyse ileride bilinçli bir ebeveyn ol ve çocuğunu güzel yetiştir. böyle saçma çıkarımlar yapmasın bazıları tekrar.
   ···
   1. 1.
    0
    gibtirgit dıbına koyim hangi ülkede yaşadığını unutmuş gelmiş bana çocuk yetiştirmekten bahsediyor
    ···
  2. 2.
   0
   Amk aveli sen ve senin gibi zihin kaşarları yüzünden zaten hep geride kalıyoruz. Siz topluma ne empoze edilirse onu yaşarsınız. Beyin yok çünkü, kurulu düzenler size kural olarak gelir. Senin o zihnini gibeyim, ulkede herkes mal diye sende mı mal olacaksın
   ···
 3. 4.
  +4
  70 yaşında insanlar birbirini Allahtan korkmaya zorluyor. Kimse sorun etmiyor.
  ···