/i/Tespit

 1. 1.
  +12 -7
  1. Bugs Bunny

  Bugs Bunny'nin sonuna ilişkin 2 teori vardır. Birincisinde şu hepimizin çok iyi bildiği domuz avcı sonunda bugs bunny'i vurmuştur. ikincisinde ise Bugs Bunny, Duffy Duck'tan sinirlenmiş, onu parçalarına ayırıp göle atmıştır. Hepimizin bildiği zeki tavşan için korkunç bir son. Sizce yıllardır iyi olduğunu düşündüğümüz Bugs aslında kötü olabilir mi?

  2. Tweety

  Tweety'nin ne kadar zalim olduğunu bir düşünün, sylvester a yaptığı kötülükleri... Bu da yetmezmiş gibi çizgi filmin sonundada Sylvester'ın kollarını ve bacaklarını kesmiştir. Tweety'i bu kadar zalim ve kötü kalpli bilir miydiniz?  

  3. Tom ve Jerry

  Bu çizgi filmin sonu tahmin edemeyeceğiniz bir biçimde bitiyor. Çocukluğumuza neşe katan Tom ve Jerry'nin böyle bir sonu hak ettiğini düşünmüyorum. Çizgi filmin sonunda Tom Jerry'nin tüm uğraşlarına rağmen biriyle çıkmaya başlar. Daha sonra o çıktığı pisi Tom'u para için terk eder. Jerry'ninde başına benzer bir olay gelir. ikiside hayata küsmüştür. Tom bir çok kez intihar etmeyi denemiş fakat Jerry onu kurtarmıştır. En sonunda Jerry'de pes etmiş birlikte tren raylarına oturup intihar etmişlerdir.

  4. Johnny Bravo

  Johnny Bravo çizgi filminin sonunda, Johnny kaslı bir vücudu olmasına rağmen kadınların hiç ona bakmıycağını anlar ve eşcinsel olmaya karar verir. Yakıştı mı sana Johnny abi ?

  5. Cedric

  Bu çizgi filmin sonunda hepimiz mutlu bir son beklerdik. Fakat hiç te öyle olmadı. Çizgi filmin son bölümünde Cedric Chen'e tecavüz etmiş ve bunun üzerine evlenmişlerdir. Ayrıca evlendiklerinde ikiside 28 yaşındadır. 

  6. Lilo ve Stitch

  Bu çizgi dizinin sonundaysa Stitch ölüyor ve Lilo acıya dayanamayıp üzüntüsünden intihar ediyor.

  7. Sünger Bob

  Hadi ama bari bu karakter ölmeseydi. Çocukluğumuzun efsane karakterlerinden sünger bob ve patrick çizgi filmin sonunda yengeç restoranında çıkan yangında ölüyorlar.

  8. Jetgiller

  Jetgiller gibi modern bir ailede evin babası karısına evin hizmetçisine aşık olduğunu söylüyor. Fakat sorun şu ki hizmetçi bir robot... Karısı onun deli olduğunu düşünüp onu öldürüyor.

  9. Taş Devri

  Bu çizgi filmde Fred ve Barnie nin eşleri çizgi film devam ederken bir ilişkiye başlıyorlar. Çizgi filmin sonunda ise kocalarını boşayıp birbirleri ile eşcinsel olarak evleniyorlar.

  10. Phineas ve Ferb

  Bu çizgi filmin sonu yok çünkü gerçek bir hikayeye dayanıyor. Çizgi filmde olan her şey aynı sadece Candice şizofren ve sürekli kardeşlerinin bişeyler icat ettiğini görüp duruyor. Tüm gördüklerini günlüğüne not alıyor. Hikayenin baş kahramanları ise Phineas hiperaktif bir çocuk Ferb ise beynindeki tümörden dolayı konuşamıyor. Candice bir süre sonra intihar ediyor. Anneside onun anısına günlüğünü Disney yapımcılarına veriyor.

  11. Adventure Time

  Bu çizgi filmin henüz son bölümü yayınlanmadı. Fakat bir teori var. Teoriye göre Fin komada ve Jack ile yaşadığı tüm maceralar komada kurduğu hayaller. Finalde komadan çıkıp gerçek hayata döndüğünde Jack'in konuşamadığını ve hayatın sıkıcı olduğunu düşünüp intihar edecektir. Bu bir teori.

  12. Pembe Panter

  Bu çizgi filmin orjinaline göre Pembe Panter atalarının adını lekedeği için kara panterler örgütü tarafından öldürülüyor.

  13. Hansel ve Gratel

  Bu masalın orjinaline göre Hansel ve Gratel cadının boğazını kesip oradan kaçmayı başarabilmişlerdir.
  ···
 1. 2.
  +1
  Yalan bunlar gg
  ···
 2. 3.
  +23
  bakuganda en son ananı gibiyorlar
  ···
 3. 4.
  +2
  imam hatipler kapatılsın
  ···
 4. 5.
  0
  Bunlar kanıtlanmış şeyler değil
  ···
 5. 6.
  0
  1

  ···
 6. 7.
  +6
  Ananı baks bani gibsin bin yeter sabahtan beri

  http://c12.incisozluk.com...11503/2/3118902_o0120.jpg
  ···
  1. 1.
   0
   Listede o da vardı mk, ben napayım
   ···
 7. 8.
  0
  Tom ve Jerry erkek değil mi ?
  ···
 8. 9.
  0
  Yaven fazla yarısı doğru olan sallama bilgiler. süngerbob hala çekiliyor bi kere gerisini okumadım bile amk
  ···
 9. 10.
  0
  Madem copy paste yapcaksın adam gibi link çaldığın yerin ismini ekle
  ···
 10. 11.
  0
  Hirr auvvv taş gibi oldu hirrr
  ···
 11. 12.
  +2
  Sünger bob suyun altinda amk restorannta nasil yangin ciksin
  ···
 12. 13.
  0
  Ya sen hiç mi creepypasta diye bir terim duymadın?

  (bkz: creepypasta)
  ···
 13. 14.
  0
  Sünger Bob'un yanarak öldüğü bölümü izledim. ingiltere'de erasmus yaptığım sene televizyonda denk geldiydim.
  Suyun altında yanan ateş petrol tarzı bir madde olduğu için yangın söndürülemiyor ve sünger bob yanıyordu.
  ···
 14. 15.
  0
  O bunlara takılmaya ne gerek var aq izle geç
  ···
 15. 16.
  0
  Pembe Panterin yeni serisi var. Hala da devam ediyor.
  ···
 16. 17.
  0
  Yalan onlar amk
  ···